אופר- מישהו מבין?

veredvered

New member
אופר- מישהו מבין?

יש המון מודעות בעיתוני דרושים שמשפחה מחפשת אופר. הבעיה היא שאני לא ממש יודעת מזה נקרא להיות אופר. אני יודעת מה זה בייביסיטר... מישהו/י יכולים לעזור בעניין? אולי אפילו מנסיון? שווה לעבוד בתור אופר עד שאיזו עבודה מועדפת תדפוק לי בדלת? (בדר"כ אפילו מקבלים מגורים...)

MOTYP

New member
זה בערך...

אופר זה בערך ביבי סיטר בהבדל אחד זה בחו"ל ואת יושנת שם כל יום

veredvered

New member
יש מספיק כאלה שמחפשים אופר גם בארץ

ושישנים שם... אבל אם מישהו מחפש בייביסיטר למה הוא צריך לספק לך גם מקום לגור בו? בטח יש עוד משהו...

CUTEX

New member
כל האמת על אופר

שמות נלווים : מטפלת , נני , עוזרת מה שבעיקרון אופר עושה זה לטפל בקטנים 24 שעות ביממה . לכן היא גם ישנה בבית המשפחה . יש כאלה אופריות שגם מכבסות ומבשלות , תלוי בצרכי המשפחה . האם שווה .? מאוד תלוי איזה בן אדם אתה . כל אחד ואישיותו ולמרות אהבתי לילדים אני לא חושבת שאני מסוגלת להיות בבית זר כל הזמן ולהרוויח כסף שאני לא יודעת אם הוא כזה טוב וגם לאבד את הפרטיות שלי וכן ... גם את חיי . כי זו עבודה ללא חיים . כמעט ולא . אולי רק בטיול לגינה עם שאר האופריות / מטפלות תהיה אפשרות לקצת חיים מקווה שעזרתי .

פרח משי

New member
אופר זו מישהי שגרה באותו

בית יחד עם המשפחה, מטפלת בילדים, מנקה, מסדרת, מבשלת וכו'. מתאים לך רק אם את מעוניינת לעזוב את הבית !!

פרח משי..לווא דווקא..

אופר לא תמיד מנקה את הבית. את זה קובעים יחד עם המשפחה אליה את מתכוונת ללכת. המשפחה אליה אני התכוונתי ללכת (בחו"ל) אצלם לא הייתי צריכה לנקות את הבית,לבשל,לשלם מיסים וכאלה, רק טלפונים(שלי) אז זה תלוי במשפחה אליה מתכוונים להגיע

למעלה