אוקייי אני חדשה פה אז היי :)

ShaniTyler

New member
אוקייי אני חדשה פה אז היי :)

קצת עליי, כן אני ממש קטנה, תיכף בת 14. אני מאוהבת בסטיבן טיילר, לא אוהבת, *מאוהבת* (אני רצינית לגמרי.) אז זהו בערך, וראיתי שצירפו פה ציורים של סטיבן אז העלתי משהו שציירתי, שניים של סטיבן ואחד של ליב, אינג'וי יורסלפס :) (ואני מודעת לזה שהשני של סטיבן קצת מלחיץ אבל לא לצחוק עליייי זה היה קשה אש)

SaintJohn

New member
וולקאם ../images/Emo140.gif

יופי של ציורים, אהבתי
והאמת שהציור של ליב מזכיר דווקא יותר את אמא שלה
את מכירה את המוזיקה של אירוסמית'? שירים, אוספים, אלבומים?

Shani Tyler

New member
טנקס!

האמת שכן, זה הפלייליסט שלי ביוטיוב, http://www.youtube.com/playlist?p=PLB6F02DDD27B84892&feature=mh_lolz עדיין חסרים בו שירים אבל בעיקרון אלה השירים האהובים עליי, מכירה אותם בתוך אלבומים, ומה שייך למה. אני באמת חושבת שאירו לא מוערכים פה בישראל וזה ממש מצער אותי. ובגלל זה אני מצטרפת לדברים כאלה, זה כיף לדעת שיש עוד אנשים כמוני שגם אוהבים אותם כי חברים שלי די יורדים עליהם... אגב, בכלל כמעט ואין להם מקום בעולם, מצד אנשים וזה... בקושי אני שומעת עליהם ואם כן זה באירו פורס וואן או בקשר לאיידול.... אז באסה לא? :) אני מתרגשת שיש שירים שלהם באם טי ווי או בסרטים D: כן תקראו לי סתומה אבל זה פשוט מרגש אותי

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifחחח ממש לא סתומה

גם אני שמחה לשמוע שיר שאני אוהבת ברדיו/מסיבה/פאב/סרט או כל דבר אחר שעולה לך לראש

SaintJohn

New member
הו, זה דווקא יפה מאוד

מפתיע (לטובה!) לראות שיש לך כזו היכרות טובה עם השירים של אירוסמית'. אז מכולם, איזה מהם הם השירים האהובים עלייך ביותר? ואיזה אלבום של אירוסמית' היית רוצה לקנות?

Shani Tyler

New member
אממ וואו, קשה ממש!

האמת שרוב השירים שאני מכירה בתוך אלבום הם מ toys in the attic.. אבל השירים האהובים, יש מלא! באמת אני לא יכולה לסמן מקום ראשון, אבל יש לי כמה: last child lord of the thighs dream on mama kin. אבל אני אוהבת כל השירים בגלל זה זה קשה. אבל מה שאני יכולה להגיד לך, זה שהשיר הכי אוברייטד זה איי דונט וואנה, בצורה שזה מחרפן... וזה לא *כזה* שיר טוב... הוא אחלה והכל אבל זה ממש הגזמה איתו ובגלל זה הוא נמצא בתחתית הרשימה שלי.. לדעתי זה השיר הגרוע ביותר שאירוסמית' הוציאו, הוא לא גרוע כשיר אבל הוא הכי גרוע מבין כל השאר

SaintJohn

New member
הטעם שלך מוצא חן בעיניי../images/Emo45.gif

רק אציין שאירוסמית' רק מבצעים אותו. דיאן וורן היא זו שכתבה אותו, ולא היה חסר הרבה ש-U2 יבצעו אותו במקום אירו.

Shani Tyler

New member
מסכימה לגמרי אבל...

האמת שמה שהופך אותו למאוס זה דווקא האנשים ששומעים אותו... כי המילים בסדר אבל לא צריך היה להפוך אותו לכזה... הו ותודה

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifברוכה הבאה../images/Emo24.gif

גם אני יחסית חדשה פה ^^ איזה כיף לראות אנשים שיודעים לצייר, לא כמוני

Shani Tyler

New member
חחחחחחח תודה !

זה מתוך שעמום לא לצפות ליותר מידי. והנה ג'וני דפ! D:

HeAVeN or HelL

New member
גם אני ציירתי אותו! לפני כמה שנים

ברוכה הבאה :)) מקווה לראותך המפגש בסוף יולי :)

Shani Tyler

New member
מדהים!

אני לא יודעת לעשות את זה.. צל וכאלה אני מציירת בקווים

shlomitzi

New member
ברוכה הבאה שני! ../images/Emo24.gif

כיף שהצטרפת אלינו! קראתי מה שכתבת בהמשך השירשור, אז בהחלט מצאת את המקום הנכון בשבילך ואני גם רואה שאת מכירה טוב יחסית את הלהקה ואת השירים אבל שתדעי לך שגם אני חשבתי שאני מכירה טוב ומסתבר שתמיד יש מה ללמוד.
אגב, אני שלומית, ואהבתי מאוד את הציורים שלך, הלוואי ויכלתי לצייר ככה.

Shani Tyler

New member
זה תמיד יחסי :)

וכמובן שתמיד יש מה ללמוד :) אני לא מכירה את כל השירים, אבל אני פשוט אוהבת אותם זה הכל ;) הו ותודה על המחמאה הסמקתי

למעלה