אוקיי הגעתי לכאן כדי שיהיה טוב..

אוקיי הגעתי לכאן כדי שיהיה טוב..../images/Emo11.gif

שמעו ואני לא צוחקת...כרגע הצטרפתי לפורום של הרד הוט צ'ילי פפרס. ואתם יודעים מה?! שנייה אחרי שהגבתי כולם קפצו לברך אותי... יש שם מלא...בקצב..וכולם שם דואגים להיכנס הרבה..אז יאללה בננות להתעורר [
] אז שמעו.. יש לי רעיון לפינה מגניבה..והיא תתחיל מהיום!! אה..ו.. אין יותר דמוקרטיה בפורום הזה... עכשיו אני מחליטה להושיע [מלשון ישועה] את הפורום הזה!!
התמונה המסוקסת של אורלנדו השבוע: התמונה המסוקסת של מישהו אחר:[יש עוד מישהו מסוקס חוץ מאורלי?!..O:] שיר השובע שלי: אני מקווה שהשבוע יקרה לי משהו כמו: והבנאדם הכי פעיל בפורום שאני רוצה לשבח: [אל תצחקו עליי זה יעודד אותנו ויגבש!!!
] והמושיע של הפורום השבוע: |חד-פעמי-רוצה-מחמאות-ומהר!!
|
-תודה-
תאירושקה המושיעה!

אגב אני לא אוכל להגיב עכשיו כי..

יש לי מבחן בביולוגיה מחר ולא התכוננתי../: אוהבת המון..3> אקיצר..תאחלו לי בהצלחה...ולטובתכן שכשאני אכנס מאוחר יותר תהיינה תגובות..
אללה עפתי לחרוש...
-תאירושקה המושיעה בה' הידיעה-

אני ממש מאוכזבת מהפורום..../images/Emo10.gif

למה אנחנו לא יכולים לחזור להיות כמו פעם?!... שכל אחת הייתה נכנסת שבע מאות אלף פעם ביום?! שהפורום היה הדבר הכי מעניין... אוף...אני מבקשת מכן...תגיבו.. הנה אני אעשה את התגובה הראשונה... רק בבקשה...הפורום הזה זקוק לנו..
בואו נעשה משהו.. 3> אני מתחננת...אני לא רוצה ישסגרו אותו או משהו כזה!!! אז אוקיי אני מתחילה..
-
-
התמונה המסוקסת של אורלנדו השבוע:
===>
התמונה המסוקסת של מישהו אחר:[יש עוד מישהו מסוקס חוץ מאורלי?!..O:]
אני מקווה שהשבוע יקרה לי משהו כמו:
אקבל ציון טוב בהיסטוריה...אחרי השליף המעולה שלי...הדבקתי על הסולייה של הנעל..
הבנאדם הכי פעיל בפורום שאני רוצה לשבח:
ממ...אורצ'ה..
והשאלה הבאה לא רלוונטית...אהמ...זה יהיה פאתטי להגיד שאני המושיעה נכון?!..חעחע!!! אני ממש התגעגעתי לפורום הזה...לאב יא גירלז...!!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifמחר, אני מטיחה! ../images/Emo7.gif

איןליזמןאיןליזמןאיןליזמןאיןליזמן.
אבל מחר. אני מבטיחה. :X

יאווא תענו כבר..ואני רוצה מחמאות../images/Emo11.gif

עד שמישהו לוקח על עצמו את הפורום הזה בידיים.. ואני משקיעה הרבה!!! באמת במקום לפרסם את הבלוג שלי בישראבלוג...ולהגיב אצל אחרים..אני פה.,. כי הפורום חשוב לי!! נו יאללה אז טיפל'ה להשקיע מי ישמע...בננותך אני אוהבת אתכן.. ואני רוצה להכיר לכן מישהו חדש.. ש=מ=ו=ל=ק=ע פ=ו=ל=ק=ע=!! הפיצול השמנמן והירקרק שלי!!

NeKoGiRl

New member
אני!!../images/Emo9.gif

וואיי אני הראשונה שעונה..=] התמונה המסוקסת של אורלנדו השבוע:===> נראה לי משודדי הקאריביים..או שלא..הממ..טוב הקיצר תמונה יפה!! התמונה המסוקסת של מישהו אחר:[יש עוד מישהו מסוקס חוץ מאורלי?!..O:] שיר השבוע שלי:אממ..וואי יש כל כך הרבה שירים..צריך זמן להחליט..
אני מקווה שהשבוע יקרה לי משהו כמו: שאני יצליח במבחן העירוני במתמטיקה!!וואי היה קשה..הוא היה אתמול ולא גמרתי..אז אני ועוד כמה שלא גמרו עשינו בחוץ ו..גילינו אחת לשניה תשובות..
והבנאדם הכי פעיל בפורום שאני רוצה לשבח:הממ..תאירושקה (וואי כמה הודעות!!) [אל תצחקו עליי זה יעודד אותנו ויגבש!!!] והמושיע של הפורום השבוע:חח.. כנ"ל

NeKoGiRl

New member
../images/Emo93.gif

אני לא מצליחה לשים את התמונה..טוב אני ינסה משהו אחר..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifbang bang ../images/Emo2.gif

boom boom
אהמ.
התמונה המסוקסת של אורלנדו השבוע: אין אין.
טוב נו הנה.
התמונה המסוקסת של מישהו אחר:[יש עוד מישהו מסוקס חוץ מאורלי?!..O:] בהודעה הבאה
שיר השובע שלי: אוה! Ours- Drowning
, ועוד מיליון של גרבאג'. אוה, וגם Realize של Ours. אני מתה, על Ours. אני מקווה שהשבוע יקרה לי משהו כמו: שיגיע דיסק של Ours לארץ?
והבנאדם הכי פעיל בפורום שאני רוצה לשבח:[אל תצחקו עליי זה יעודד אותנו ויגבש!!!] תאיריאוהבתליביהמושיעהוהנהדרת?
והמושיע של הפורום השבוע: |חד-פעמי-רוצה-מחמאות-ומהר!!| כנ"ל.
[נומהזהארוך! ><]

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifXDDDDDDDDD

האהאהאהאהאאא. אר, לא. קוראים להם OURS, והם אחת הלהקות הטובות. מומלץ ביותר.

למעלה