אוקיי חברים, כידוע לכם

Born To Try1

New member
אוקיי חברים, כידוע לכם

אנחנו יוצאים ל"חופש" קל מ"אחת שיודעת"
אבל זה לא אומר שצריך לנטוש את הספינה, אז נשתדל להנעים את הזמן עד המשך הסדרה. אני מבקשת מכם להשאר פעילים
בקרוב שאלונים ומשחקים. וגם אם לכם יש רעיון לעורר את המצב כאן, אתם מוזמנים
Don't go anywhere
XOXO

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif אל דאגה אני לא נוטשת את הספינה ../images/Emo13.gif

אני כבר סופרת את הימים ... עוד חודש ו10 ימים... אהבתי את התמונה בצד

Born To Try1

New member
התפקדות חודש דצמבר!../images/Emo9.gif

שם: גיל: מזל: מקום מגורים: שיר שחרשתם עליו לאחרונה: דמות אהובה מהעונה הנוכחית של "אחת שיודעת": סדרה אהובה אחרת: ציטוט/משפט שעושה לכם את זה: החבר/ה הכי טוב/ה שלכם: חורף או קיץ? כחול או אדום? חוויה אחרונה טובה שהייתה לכם: משהו להוסיף? קדימה להתפקד בלי יוצא מן הכלל!

אני אני..

שם: קרן גיל: 20 מזל: שור מקום מגורים: קנדה שיר שחרשתם עליו לאחרונה: love the way you lie/ Eminem ft. Rihanna דמות אהובה מהעונה הנוכחית של "אחת שיודעת":בלייר, סרינה, צ'אק, נייט... סדרה אהובה אחרת: 90210, מגרש ביתי, HELLCATS ציטוט/משפט שעושה לכם את זה: "Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end..." חורף או קיץ? קיץ כחול או אדום? כחול חוויה אחרונה טובה שהייתה לכם: לא זוכרת משהו להוסיף? נאופ

Born To Try1

New member
אהבתי את הציטוט../images/Emo8.gif

אבל מצד שני... When the end of one thing comes...it starts all over again

Shiri from the block

Active member
תראי משהו יותר מבאס: Happy endings are just stories that haven't finished yet. ../images/Emo152.gif מהסרט מר וגברת סמית' חחח

spiceupmylife1

New member
מתפקדת ../images/Emo13.gif

שם: רעות גיל: 24 מזל: סרטן מקום מגורים: הצפון הרחוק.. אני רואה את החרמון (המושלג)מהחלון בסלון
שיר שחרשתם עליו לאחרונה: cheryl cole - promise this
דמות אהובה מהעונה הנוכחית של "אחת שיודעת": בלייר\סרינה סדרה אהובה אחרת: 90210 \ איך פגשתי את אמא ציטוט/משפט שעושה לכם את זה: Its Britney bitch
החבר/ה הכי טוב/ה שלכם: מממ לא יודעת חורף או קיץ? קיץ
כחול או אדום? כחול חוויה אחרונה טובה שהייתה לכם: שיחה טובה עם חברה משהו להוסיף? מממ שיהיה כבר אמצע ינואר
וגם שיגיע כבר שבוע הבא
יום מעולה

Rinat114

New member
מתפקדת :)

שם: רינת גיל: 18 מזל: דלי 3> מקום מגורים: ראשל"צ הרחוקה ;) שיר שחרשתם עליו לאחרונה: Take That - The Flood דמות אהובה מהעונה הנוכחית של "אחת שיודעת": למה רק עונה נוכחית? בלייר בכל העונות D: סדרה אהובה אחרת: האנטומיה של גריי/גלי/90210/עקרות בית נואשות ועוד יותר מידי. ציטוט/משפט שעושה לכם את זה: "אל תאהב את מי שאתה משיג, תשיג את מי שאתה אוהב". החבר/ה הכי טוב/ה שלכם: פיצה! חורף או קיץ? חורף, ברור. כחול או אדום? כחול! חוויה אחרונה טובה שהייתה לכם: קראתי 7 ספרים של GG ב5 ימים, בהחלט חוויה. משהו להוסיף? תקראו אותם!

spiceupmylife1

New member
../images/Emo13.gif ואללה דווקא שמעתי פה שכדאי לקרוא את

הספרים אחרי שרןאים את הסדרה כי הם ממש שונים... ואת מוזמנת לפורום 90210

marauders

New member
נוכחת!

שם: עדיה. גיל: אני שונאת אנשים שמוסיפים חצי, או את האותם האנשים שמעגלים למרות שהגיל שלהם מתחלף רק עוד כמה חודשים, אבל; 18 וחצי, ובאפריל 19. מזל: טלה. מקום מגורים: רחובות. כמובן שעל שם העיר ולא על שם, טוב, הרחובות. שיר שחרשתם עליו לאחרונה: Bloc Party - Signs דמות אהובה מהעונה הנוכחית של "אחת שיודעת": לילי, ברור. סדרה אהובה אחרת: אוקיי, זאת שאלה לא הוגנת. 1. לצערי זאת לא סדרה אחת. 2. שוב, לצערי זאת לא סדרה אחת. 3. איפה משיגים תוכנית גמילה ממגה וידאו? בואו נראה, יש את: צ'אק, חברים, איך שפגשתי את אימא, האנטומיה של גריי, המפץ הגדול, יומני הערפד, שולחן לחמישה, ER, גריק, ואלוהים, זה באמת חורה לי שיש עוד. OO. ציטוט/משפט שעושה לכם את זה: הוא היה אדם אדיב ונחמד שלא התבייש להראות חיבתו כלפיי כולם. אני מניחה שזה מה ששנאתי אצלו. החבר/ה הכי טוב/ה שלכם: זה מוזר, כי החברה הכי טובה שלי היא גם הבנאדם שאני הכי שונאת. אין ספק שכמו שהקשר שלנו מבוסס על אהבה, אמון וכל הבלה בלה בלה האחר, הוא גם מבוסס על ירידות הדדיות, סיבולת לב ריאה, ושנאה הכרחית. אין כמו מערכת יחסים בריאה, כמו שאני אוהבת להגיד. חורף או קיץ? חורף. וכן, בגלל כל החרטה על השמיכה המשובצת, ספל של שוקו חם ורוח מייללת. כחול או אדום? כחול. הסדרה שלנו הרי עוסקת במעמד הגבוה, לא?! טבעי שנחבב את האצולה בעלת הדם הכחול. חוויה אחרונה טובה שהייתה לכם: מצאתי את ה200 שקל שהייתי בטוחה שאיבדתי אותם מזמן לטובת החור השחור שבמייבש הכביסה. משהו להוסיף? לילי?!! יה רייט. צ'אק בס. תמיד צ'אק בס. והרי אפשר להאשים אותי?! הוא הרי סו צ'אקינג הוט ;]

marauders

New member
חחח,

חחח, לא חושבת שאני הראשונה שמשתמשת במושג הזה. יש הרבה אנשים שהופכים את המילה 'צ'אק' לפועל, תיאור, וכ'ו וכ'ו.

JAP Noa

New member
מתפקדת..../images/Emo13.gif

שם:תנחשו..נעה
גיל: 20 וקצת מזל: בתולה.. מקום מגורים: נורט'. שיר שחרשתם עליו לאחרונה: Higher של דה סטרדייז ופלו-רידה. מעולה. דמות אהובה מהעונה הנוכחית של "אחת שיודעת": בא לי להגיד סרינה, אבל..משהו שם לא עובד לי יותר. כל פעם שאני רואה אותה ואת דן אני נזכרת שהם נפרדו ומשום מה הם גם נראים לי יותר עצובים. בקיצור, מייייילו.
בונבון קטן! סדרה אהובה אחרת: ברגעים אלו זה GREEK, לייף אנאקספקטד, וגילמורגירלז (לנצח!) ציטוט/משפט שעושה לכם את זה: תן חיוך והעולם יחייך בחזרה
החבר/ה הכי טוב/ה שלכם: אין עלייייה בעולם. לא משנה כמה אנחנו רחוקות (פיזית), מספיק שאני אגיד מילה אחת והיא כבר מבינה, הכל. חורף או קיץ? חוררררררררף. מה לעשות, מעילים, מגפיים וצעיפים הרבה יותר עושים לי את זה. כחול או אדום? אדום.. חוויה אחרונה טובה שהייתה לכם: השתחרררררררררררררררתי.
יותר טוב מזה כבר לא יהיה
משהו להוסיף? קדימה להתפקד בלי יוצא מן הכלל!

spiceupmylife1

New member
Life uexpected ../images/Emo23.gif

אני ממש אוהבת את הסדרה הזו איזה באסה שעוד חודש( בערך) נגמרת הסדרה...
את רואה גם הלקטס?Hellcats

JAP Noa

New member
האמת שלא..

ושמעתי על זה, אמרו לי שזה מעולה..שווה להתחיל? יש לי עכשיו המוווווון זמן פנוי, ככה שאם זה טוב אני אתחיל לראות

למעלה