אוקיי, מה?!

Carcass

New member
אלוהים ישמור...

ידעתי שכל הענין הזה יגמר ברע טו ראס קלאט.... בן באטי בוי ארצי ונינט...

ב ז ו ק ה

New member
תשמע

אני לא נגד. היה ברור שמשהו כזה יקרה וזה היה פספוס אם היא לא הייתה נכנסת שם לאולפן. אני בטוח שגם בן ארצי קיבל שם כאפה רצינית ועבר שם חוויה מתקנת (אולי). יאללה שתתחיל העונה כבר... (מחכה לפרק של הפאסה פאסה). ובלי קשר, עכשיו דמיין שקרטל היה צריך לעשות איתה דואט או אפילו יותר מצחיק: איידוניה. אתה מדמיין איך זה היה יוצא?

xXx Shiraz xXx

New member
חחחחחחחחחחחח

אני לא יודעת מה איתכם אבל הפזמון מזעזע, הורס את כל השיר... המבטא שם כל כך ישראלי, פוזיטיב פוזיטיב. שאר השיר לא רע בכלל =] מאוד ביזארי כל החיבור הזה בין נינט לג'מייקה.

וואלה לי זה זרם..

בצפייה של ישראלית לא משנה מאיזה סקאלה, מקליטה שיר עם חבר'ה מג'מייקה.. מערבבים דתות שם, מערבבים צבעים שם, מערבבים אנשי חברה שונים (סטרייטים&גייז).. כולם שרים על חשיבה חיובית.. הביטים סבבה לגמרי, מקפיצים.. ולהפתעתי נינט שרה את הביצוע שלה נייס אז בזרימה שלהם.. מה כזה רע? למה רובכם נגד? תפרגנו אנשים.. ת-פ-ר-ג-נ-ו-!!!

Carcass

New member
כל זה טוב ויפה,

אבל פרט לכוכב נולד,נינט היא איך נקרא לזה,הא כן, כ-ל-ו-ם,כוכבת ריאליטי ותו לא...שקיבלה כסף על טיול שנועד לתוכנית ריאליטי שתכניס למפיקים ולהם רק עוד כסף..ואני בטוח שהכוכב עולה איך שלא קוראים לו וה"posse" שלו לא נשארו גלמודים וחסרי כל..SEEN? הכל Money Talkin' ,מה שנקרא מסחרה,אנלא אמשיך לחפור על זה כי יש לי פה מלא להעיף על כל הענין(חפרתי כבר לשיידי חח). ומי שצריך לפרגן לו - אני מפרגן ,ואני עושה את זה המון,אממה אפחד לא הצמיד לי אקדח לרקה ואמר לי לפרגן לכל ישראלי באשר הוא... יש לי רעיון יותר טוב,אולי פעם באה במקום לטייל שם עם מדריך בדמותו של גיל ועם הפקה שלמה,יעשו כמו הישרדות,אבל יזרקו תם בדאונטאון קינגסטון? בן ארצי לא שורד שמה דקה וחצי בתחנת אוטובוס חחחחחח אני מוכן לראות את זה .....

אני כבר רואה את זה

על המתחרים מוטלת משימה להדליק אש, ובן ארצי הולך לבקש מצית מאיזה באד מאן שבדיוק מדליק ספליף........ באד

Carcass

New member
משימת ציד קרוקודילים בבלאק ריבר חח

ובמקום שקי אורז יביאו להם שקיות של אקי - קחו תתפנקו. חהחהחה

תסלחו לי, כן

אבל אם להתעלם לשניה מתוכן השיר, זה די מגניב שזמרת כמו נינט הקליטה דואט בג'מייקה עם אומן ראסטה שאומנם לא מוכר כל כך מחוץ לאי אבל כמו שאתם רואים שר בנז, והשיר עוד הושמע ברדיו בג'מייקה. צריך להעריך את yes שמצאה לנכון לתת חשיפה לעולם הזה שכולנו מכירים, ואם עוד לא הפנמתם - החל מעוד כמה שבועות הולכים כמה עשרות (אם לא מאות) אלפי אנשים בישראל לשבת מול המסך ולראות את ג'מייקה. לא ג'מייקה של בוב מארלי - the real deal בגטו והכל, בלי פילטרים! התרבות שכולנו אוהבים תקבל את החשיפה הכי גבוהה שאפשר. אה כן, וזה יהיה בפריים טיים. מוזמנים לבחור בין זה לבין הישרדות בערוץ 10... EHH ומתישהו שזה גם יגיע לערוץ 2 אז בכלל... ולגבי השיר לא רע דווקא משמיעה ראשונית. שמעתי ניו רוטס פחות טוב מזה, הרבה פחות. קצת מעצבן המילים שנבחרו לנינט בפיזמון כי זה באמת נשמע מאולץ משהו. but still סבבה. אולי לא משהו שאשמע בבית אבל אחלה.

DuBsYs

New member
מסכים עם גיל

זה ממש לא טיון שאני אקשיב לו בבית, אבל אם חושבים על זה זה יכל להשמע הרבה יותר גרוע.

Or Amit

New member
שיידי

אני לא מדבר על התכנית עצמה, שאין ספק שהיא יכולה לתת זווית מעניינת (היא התחילה? אני מאנשי HOT ולא YES) אני מדבר על הביצוע לשיר, שלצערי (ולדעתי) הוא נשמע מגוכח, אם הוא היה יוצא טוב - הכותרת שלי הייתה אחרת לגמרי. אין לי שום התנגדות עקרונית למיינסטרים. אני, בתור אחד שמגיע מהסצינה של ההיפ-הופ, לא מאמין ב'היה יכול להיות הרבה יותר גרוע'. ההיפ-הופ אכל אותה לפני 5-7 שנים (תלוי איפה אתה שם את הגבול שלך) על ה'יכול היה להיות יותר גרוע', ורק בשנה האחרונה הוא מתחיל להתאושש. 'הפשרות של היום הן הנורמות של מחר' והרף רק הולך ויורד.

הסדרה עוד לא התחילה

ולגבי מה שאתה אומר על ההיפ הופ זה נושא לדיון אחר, ארוך בהרבה, ולא בטוח אם מעניין בהרבה. בשורה התחתונה אני שמח לראות שנעשית יצירה, ולא משנה באיזה ז'אנר, כל עוד היא מגיעה מהלב של האומן ולא באה לזלזל באינטיליגנציה של המאזין. אם להיכנס לעובי הקורה של השיר נשוא הדיון, אני מניח שניתן פוש רציני מצד ההפקה כדי שהאורחים הישראליים בג'מייקה, ששניהם זמרים, יקליטו גם קטע בלייב. לפעמים זה נשמע גם ככה. אבל בשביל שיר שהוקלט לצורך תוכנית ריאליטי ולא היה מוקלט בשום סיטואציה אחרת, זה די בסדר.

Dtiup

New member
well

הייתי חייב להגיב על זה כי כמובן שיהיו דעות חצויות... בכל מקרה מי שמכיר אותי(שכנראה רובכם לא) יודע שאני קיצוני בנוגע למוזיקה ובייחוד לרגאיי...לא אפרט מאיזה סיבות,בכל מקרה כמה שקשה לי לקבל את זה שהשיר נעשה מתוך מסחריות כמו שאמרו כבר ואמנים שאני ממש לא אוהב אני מניח שכמו חלקכם, ושהחיבור בינם לבין שורשים שחורים הוא חלקי או איננו בכלל. עדיין יצא מזה משהו טוב (לפחות לי) שהכרתי עוד אמני רגאיי שבגלל שלא יצאו מהאי לא יצא לי ככ להכיר אותם והשיר לא כזה נוראי אולי פרט לפזמון והמילים הדלות אבל קול יפה של אישה בהחלט מוסיף. ועדיין קשה לי לקבל את זה שכן לא נגעלתי לשמוע את זה. ONE LOVE AFK

למעלה