אוקיי - שאלה ...

Master Boo

New member
אוקיי - שאלה ...

אני לא יודע אם בשם של הפורום מתייחסים למאטריקס הסרט, או למאטריקס בכלליות ... אבל בכל מקרה (בקשר לסרט)- יש למישהו מושג איך קוראים לפוסטמה הזאת עם החליפה הלבנה שאומרת "not like this... not like this..." מתי שסייפר הורג אותה ??? תודה ...

RedStorm

New member
אוקיי - תשובה...

שמה במאטריקס- Switch ושמה בישראל- Belinda McClory

Master Boo

New member
Switch !!! וואלה !!!!!!!

איך אני שונא אותה ... הדמות הכי לא חיונית בסרט ... ועוד שאלה - בקטע שהם הולכים לOracle ורואים שהם יוצאים מהבניין (איפה שרואים שהפוסטמה עם חליפה לבנה...) - מישהו שם לב מה מורפיוס לובש ?...

IC4

New member
wtf

מה הוא לובש? מעיל ? אגב בכניסה לדירה של האורקל יש למורפיוס משקפיים וכשהוא נכנס אז הוא שם עליו משקפיים (או ההפך) ובקשר ל SWITCH היא מייצגת משהו שלא קלטתי ממש אבל היא כאילו בת שנראית כמו בן בערך קוראים לה SWITCH מהמובן האנדרוג´יני של אתה לא קולט אם זה בן או בת (דיוני פורום חכמי מטריקס :) אני פשוט זוכר שרידי פרטים בקשר לנושא זה)

RedStorm

New member
סייפר...?

סייפר התלונן על האוכל .....נכון... וכולם אוכלים את אותו חרא בספינה..... למה הם לא נכנסים למאטריקס ודופקים איזה מאק רויאל נכון שזה לא יהיה אמיתי והם יודעים את זה... אבל עדיין זה טעים! ועוד שאלה ..... מה עם חיות במאטריקס? יש? אין? למשל ראיתי יונה עפה ברחוב... אז מה גם לה יש תא קטן בעולם האמיתי... גם היא סוללה קטנה..... או שהחיות בכלל נכחדו ...והם 100% מאטריקס

IC4

New member
there is no cat

בעלי חיים כדוגמת הדהז´הוו (חתול שחור) הם פרי המערכת ולא חיות משועבדות אין סיבה להאמין אחרת

Master Boo

New member
מעיל... כן, בטח...

אם תסתכל טוב - יש לו עניבה ירוקה (!!!!!!!!!!!!!) ! לא נראה לך קצת חשוד ?...

Master Boo

New member
ראית עוד מישהו אחד בעולם

שלובש חליפת עור שחורה ועניבה ירוקה ?!?

BooBee

New member
סוויץ´ חיונית לאללה

יש לה את המשפט הכי הכי חשוב בסרט. "it doesn´t mean anything" כשניאו מנסה לעשות את הקפיצה הראשונה שלו מגג אחד לאחר ונופל על הכביש, היא זו שאומרת שזה לא אומר שום דבר. כל הקטע של הפרשנויות נידון בסרט. שמוח הוא זה שקולט דברים ומפרש אותם, שכל מה שאנחנו עושים עם החיים שלנו, באופן אוטומטי מפרשים לפי העבר וההיסטוריה שלנו. לפי הנסיון שיש לנו.

IC4

New member
לקחו דמות נייטראלית ותקעו לה משפט

מה שגורם לך לחשוב מה המטרה של כל אחד מהצוות אם יש - וכנראה שיש

BooBee

New member
בטח שיש לכל דמות תפקיד

יותר מאוחר אני אכתוב כאן בהרחבה על כל דמות, קווים לדמותו ומה אני חושבת שכל אחד מייצג. למשל מורפיוס. הידעתם שמורפיוס זה אל החלומות במיתולוגיה?

למעלה