אוקיי....

SUPERLOVE

New member
אוקיי....

אני לא יודעת אם זה מעניין אתכם או לא ואיך זה לא עלה לפורום... זה לא הכי קשור אבל... שמעתם על האסון שקרה בדרום אסיה?!?!?! אתם יודעים שאומרים שעכשיו האסונות טבע יקרו יותר ויותר ושאולי בעוד 20 שנה כל כדוה"א יהיה מים ואנחנו נעלם?!?!?! הנה מצאתי לכם נושאים למרות שהם לא כאלה קשורים... אם איןנושאים על כפ"ס תמצאו נושאים אחרים תמיד יש!!! וחלק מהנושאים פשוט אסור להתעלם...זאת דעתי.... אז תגיבו!!!

badboy3919

New member
נכון שלא קשור אבל בהחלט נושא לדיון.

נראה לי שכל מה שהיו צריכים להגיד נאמר על האסון הקשה הזה,המספר הכל כך גדול של קורבנות הוא פשוט מזעזע ואי אפשר לקלוט אותו ובאמת עצוב מה שקרה שם... לא נראה לי שכל העניין הזה ש"כל העולם יתכסה במים" יקרה באמת אבל צריך לשים לב לכל הדברים שקורים בכדור הארץ בשנים האחרונות (התחממות,סופות וכו')ומי שרוצה עוד הוכחות שיראה את הסרט "היום שאחרי מחר" שמסביר בעצם את כל התופעות שקורות על פני כדור הארץ בשנים האחרונות.

BanjoKazooie

New member
דבר ראשון

שאלה כמו "שמעתם על האסון בדרום אסיה" היא שאלה רטורית דבר שני אסונות טבע קורים וזה חלק מהחיים.. כמובן שיש את אפקט החממה שיגרום לקרחונים באנטרטיקה להינמס (לעזאזל איזה מילה בעבר יש לנ.מ.ס??) והמים יכסו את היבשות.. מתי זה יקרה.... זה יקח קצת יותר מ20 שנה. בעצם הרבה הרבה יותר.

ללא ספק, נושא חשוב.

תראי, תמיד אפשר להגיד שעוד אסון כזה, קצת שונה, וכדור הארץ ישנה את התנועה הסיבובית שלו, ותהיה שעה אחת של חושך ביום, יכול להיות. ללא ספק. מפחיד. אבל אין מה לעשות, זאת אמא טבע, היא לא כ"כ צפויה, אבל צריך לדעת להתנהג איתה.

למעלה