אוקי...הניסיון הראשון שלי לעבודה

netaK

New member
אוקי...הניסיון הראשון שלי לעבודה

נורמלית... בבקשה תגידו לי מה דעתכם ואם בכלל עשיתי בסדר...

Shusho

New member
*כותרת*

כמה דברים שלדעתי כדאי לשים לב אליהם- הצורות- כל כך מטושטשות.. אני לא יודעת איך להגדר את זה. אבל זה לא חלק. הצבעים- אני חושבת שבכוונה עשית את הניגודים, אבל לדעתי צריך לעשות צבעים להצללה שיהיו קצת יותר קרובים אחד לשני, ויותר לכיוון צבעי העור וקווירס השולטים

netaK

New member
הקטע הוא

שאין לי איזה פלטה של צבעים וזה בלתי אפשרי למצוא צבע שקרוב

Shusho

New member
לתת לך פלטות לצבעי עור?

אני מציירת דוליז ויש לי פלטות עור מאוד שימושיות. מה גם שאפשר פשוט לקחת את הצבע עור של האנשים מהתמונה, ולהבהיר/להכהות לפי הצורך כדי לעשות את ההצללה. ובקשר לקווירס שולטים-זה סתם איזה משהו שמזכיר לי משהו
לא מנשה

BlueCat

New member
../images/Emo34.gifגאווה שלטון, הא? שיהיה...

בכל מקרה, את צריכה להחליק את הקוים והפרטים, כדי שיהיו יותר ברורים לעיין. במצב הנוכחין זה ניראה במבט ראשון כמו אוסף כתמים כהים ובהירים. נסי לפשט את העסק ולגרום לצורות להיות ברורות יותר.

BlueCat

New member
../images/Emo34.gifגאווה לשלטון, הא? שיהיה...

בכל מקרה, את צריכה להחליק את הקוים והפרטים, כדי שיהיו יותר ברורים לעין. במצב הנוכחי זה נראה במבט ראשון כמו אוסף כתמים כהים ובהירים. נסי לפשט את העסק ולגרום לצורות להיות ברורות יותר.

BlueCat

New member
פחות" עליות וירידות" בקוים.

שיהיו חלקים ופשוטים, כי בגלל סגנון העבודה צריך לדאוג לא להעמיס בפרטים וקוים אחרת זה יוצר עומס ולא כל כך ברור מה קורה.

netaK

New member
וואי מצטערת אני לא מבינה

יש איזה סיכוי שתוכל להראות לי בתמונות?

BlueCat

New member
תשוי את העבודות שלך

עם עבודות אחרות שנעשו כאן בפורום, כשמתורפת להן תמונת המקור ("פרוייקט הפורום" למשל) ותראי שיש הפשטה של הצורות ולא מתייחסים לפרטים הלא משמעותיים בתמונה. לא כל קצוות שיער מקבלת את האור-צל שהיא צריכה ולא כל קמט בפנים מודגש.

Shusho

New member
הנה כמה

אבל אני ממליצה לשחק קצת עם הצבעים בכל מקרה

netaK

New member
יש לי עוד אחת

אבל הקטע הוא שאני רוצה שזה יהיה מפורט מאוד מאוד מפורט לכן אני עושה עם מלאאא כתמים

למעלה