אוקי חברה.. אני בדרך כלל גולש

Fantasy WRC

New member
אוקי חברה.. אני בדרך כלל גולש

שקט בפורום הזה.. אני חזרתי מיפן לפני שבועיים וכמון עדין הייתי בשמיים ולא כל כך התחברתי עם הסביבה הנוכחית בארץ
רגע!! אני עדין ביפן, כלומר נשימה ומחשבות שלי עדין ביפן, אך הגוף שלי בארץ
אוקי, בכל מקרה.. אתם בוודאי רוצים לשמוע מהשהו, לא? אז לכו לקישור הזה - זה מפורום של יפן - שפה ותרבות - פשוט אין לי כוח לרשום הכ פעמיים
.. סורי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=830&msgid=89311318 כמובן שאני מצרף גם את קישור לאתר שלי עם תמונות מיפן
http://yanivchik.spaces.live.com אם יהיו לכם שאלות, אנא, שאלו.. אני אשתדל לענות לכל שאלות שתשאלו ולא משנה באיזה נושא
מקווה שתהנו, וגם מקווה לראות את תגובות שלכם

Fantasy WRC

New member
זה לא סופי, אני עדין מעדכן

את האלבומים.. אני צריך להוסיף אלבום ממקוםם NIKKO...

מ א י י ק

New member
יפן...../images/Emo99.gif../images/Emo194.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

כל התמונות שלך ממש יפות,עברתי גלרייה גלרייה בכל הבלוג ^__^ הקטע עם השרימפסים היה יפה
והיפנים כניראה אוהבים דגים
כל הנופים והמפלים היו גם יפים מאוד ^^ ואני בעיקר אהבתי את הברוויזים
הם היו חמודים חח.. השוק היפני מפוצץ אנשים,וגם העיר
אהבתי לראות את הכבישים ואת כל הנופים והביניינים,ונהנתי לצפות בתמונות ^___^

oracle

New member
איזה יופי! *__* ממש מעורר קנאה..../images/Emo98.gif

הגשמת את החלום שלי~~ ^_^

Fantasy WRC

New member
../images/Emo13.gif, לא צריך לדואג כל כך.. עם זמן

זה יקרה גם לך.. אני חלמתי על רגע הזה בערך 5 שנים

limmay

New member
חמשנים?!!??!?! X___X נהנודה

יואוווו אז אני בטח אתחרפן משימחה כשאגיע לשם בפעם הראשונה!

Fantasy WRC

New member
כל אחד מתחרפן כשמגיע לשם בפעם ראשונ

ה וזה לא נעלם לאחר שנה שנתיים
.. אצלי עברו כמעט חודש ואני עדין מרגיש את זה

לא תמיד..

המורה שלי לפסנתר (אילנה) למשל, הבן שלה היה ביפן והתחתן עם אשה יפנית ועכשיו הוא גר שם. המורה שלי לפסנתר טסה ליפן כל שנה והיא לא ממש אוהבת את המקום. אבל יש מיכרים כמו..המיכרה של ורד פרבר! היא טסה לשם לטיול שהיה אמור להיות שבועים, ובסוף היא נשארה שם שבע שנים שלמות! כשהיא חזרה לארץ היא הקימה את החברה "ג'אפאניס נוולדג'".^^

limmay

New member
מגניייייייייייייףףף *O* נהנודה

שבע שניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם החלום שליייייייי TT_______________TT אני מפרפרת רק מעצם המחשבה! TTOTT אוף למה אני פה,למה!?!?!?!?! ><

limmay

New member
אני מחכה בקוצר רוח ליום שבו..נהנודה

תצמח לי בננה גרוזינית על הראש! סתם נו...~_~ ליום שבוא אטוס ליפן... אני אנשק את האדמה!!!!>< אבל רגע... שמת לב בכל התמונות שלך... שלא חייכת =__= ואם חייכת אז זה היה חיוך קטנטן...=P או שסתם פיספסתי איך שהוא =.= חשוב לחייך!! תחייך,תחייכי, תחייכו אנשים!!!!
עזבו אותי במאמא שלכם TT___TT יש לי מבחן בהיסטוריה על הראש ואני לא חושבת שאשרוד אותו ... תבינו את הטימטום שלי כרגע, נכון?*פאפיפייס*

limmay

New member
יואו פאק!!!!! נהנודה

כמה יפנים!!!!!!*O* אני אתחרפן מרוב אושר!!!! תודה ^___^ אהבתי את התמונות *__*

למעלה