אוקי מגניב לאללה שאלות למחשבה-שוות!

אוקי מגניב לאללה שאלות למחשבה-שוות!

סתכלו... תקראו לפי הסדר כי אם תרדו יותר מידי זה- יהרוס לכן ואז אתן אלה שתפסידו ולא אני... (-גנוב מפורום שיר ביטון שגנב מפורום נינט שגנב מפורום הראל מואיל-) תחשבו טוב לפני שאתם עונים. תענו על כל השאלות בלב ותקראו הכל. שתי שאלות: שאלה מס' 1 אם היית מכיר אישה בהריון, חולת סיפיליס, אם ל-8 ילדים, מתוכם 3 חירשים, 2 עיוורים, ו-1 עם פיגור שכלי... היית ממליץ לה לבצע הפלה? שאלה מס' 2 עומדים לבחור מנהיג עולם ויש לך את האפשרות להצביע בעדו. יש 3 מועמדים, בהמשך תקבל בקצרה כמה נתונים על חיי כל אחד מהם: מועמד 1 יצר קשרים עם פוליטיקאים מושחתים. מתייעץ עם אסטרולוגים. ידוע שהיו לו 2 מאהבות. מעשן ושותה בין 8 ל-10 כוסות מרטיני ליום. מועמד 2 פוטר פעמיים ממקומות עבודה. ישן עד הצהריים. צרך אופיום בתקופת האוניברסיטה וכל לילה שותה בקבוק ויסקי. מועמד 3 גיבור מלחמה, צמחוני, לא מעשן ומדי פעם שותה בירה. לא ידוע אם היו לו אי פעם קשרים מחוץ לנשואים. בעד איזה משלושת המועמדים תצביע? קח לך זמן לחשוב. אז ככה, מועמד מס' 1 הוא: Franklin D. Roosevelt מועמד מס' 2 הוא: Winston Churchill. מועמד מס' 3 הוא: Adolph Hitler. אגב, לגבי השאלה הראשונה, המלצת לאותה אישה לבצע הפלה? אם תשובתך היא "כן", כרגע רצחת את בטהובן. זכור- תיבת נח נבנתה ע"י חובבנים, הטיטאניק ע"י מקצוענים. מעניין, נכון? בחיים בכלל, כדאי שנחשוב לפני שנשפוט.

פאק.. זה כל כך עצוב-תקראו זה עוזר..

אוקי.. אני יודעת שזה קצת מוזר.. אבל אני חייבת שתקראו את זה- אחרי שתקראו..(-ותקראו את זה עד הסוף-) תבינו למה אני ככה.. באמת ואני מאמינה שאף אחת פה לא מזכירה תמקרה שמתואר פה.. אבל אמ..-אם אתן מכירות מקרים דומים.. חשוב לעצור את זה בזמן!!! הם קראו לה הוליווד, אבל רק מאוחרי הגב. כמו שקוראים למישהי:"זונה" או "שרמוטה", היא היתה הוליווד. אני מכיר אותה מהגן. היינו כולנו ביחד, כל הילדים. "גן פשוש". בימים ההם היא עוד לא ידעה מה זה "פוש-אפ" ו"חצאית מיני". היא לבשה שמלות פרחוניות וטייץ קצרים עם ציורים של לבבות. היינו משחקים ברדיפות, והיא תמיד היתה מנצחת. משום מה הבנים תמיד היו נתקלים בכל מיני דברים ונופלים כך שיצא "במקריות" שהיא היתה תופסת אותם. כשהתחלנו את כיתה א`... היא היתה הראשונה שצעדה במצעד התלמידים החדשים יחד עם שני ההורים שלה והחונך שלה מכיתה ו`. היא היתה תמיד מתנדבת להשתתף בהצגות, לשיר בטקסים, לארגן מסיבות כיתה. בשיעור חלילית הייתה עומדת בשלושה הקדמיים. בימי שישי היא היתה מוזמנת לכל המסיבות הסגורות, כל אותן המסיבות שאני לא הייתי מוזמן אליהן. המורה הייתה מדברת עם כולם שזה לא בסדר שמארגנים מסיבות למספר ילדים בלבד, ולא מזמינם את כולם, אבל היא לא הקשיבה. כשהגענו.. לכיתה ד` היא היתה הראשונה שהיה לה חבר, היא ואלון, כולם קינאו... המסיבות שינה שלהם היו המסיבות הכי טובות, וכל מי שהיה מוזמן תמיד חזר מלא חוויות. בכיתה ו'... היא ואלון כבר היו פאסה. הייתה לה חבורה של חברות כמוהה, וכולן הן מהבנות האלה שאהבו.. לרקוד וללכת למסיבות סגורות ולדבר על בנים. היא וכל החברות שלה היו הולכות לאותם החוגים (גאז` וצופים) התלבשו אותו דבר (אוברול וחולצות בטן) ואפילו אהבו אותן הלהקות. הן היו הראשונות להביא כל אופנה, הראשונות ששמו לק, הראשונות שהתאפרו, הראשונות שמצאו שימוש לטלפון, הראשונות שקנו חזייה אפילו שהיא לא החזיקה כלום... הראשונות שהכניסו חיי חברה לכל דבר, גם לטיולם שנתיים וגם לפעולות בצופים. בגללן ובגללה הכיתה התפצלה לחנונים ומקובלים. הייתי מדבר איתה מדי פעם, "היי" בהפסקה או "מה נשמע" כשפגשתי אותה ברחוב. חשבתי שהיא נחמדה.. החטיבה שינתה את הכל כיתה ח`.. כבר לא היתה דומה בכלום לכיתה ו`. היא מצאה פתאום חיים מחוץ לכותלי הכפר הקטן שלנו. היא והחברות שלה יצאו מהצופים, תנועות נוער כבר לא היה "אין" בשבילהן, אלון עבר בית ספר. היא היתה מסתובבת בבית ספר עם בגדים אופנתיים, פותחת עוד כפתור בחולצה... מגביהה את החזה שלה עוד קצת עם פוש-אפ. נעלי הבד הישנות שלה התחלפו במגפי עור שחורות. כמו כל החברות שלה. העגילים הלכו וגדלו עם השנים. והציפורנים התארכו. לימודים כבר לא היו בראש שלה, ולא התנדבות לרקוד או לשיר היה סתם פאדיחה, לא שזה הפריע לה לתפוס את תשומת הלב של כולם בכל אירוע שהיא הגיעה אליו. המסיבות הסגורות כבר נעלמו. במקום זה, היא והחברות שלה נסעו למועדונים שונים באיזור- המועדונים שהסכימו להכניס בנות בגילם. בכיתה ט`.. לחברות שלהן נכנסו גם בנים. כל החבר`ה עם הטבעות המוכספות ושרשראות המגן דוד שהשער שלהם קובץ לקוצים ארוכים שהיו מחומצנים בקצה היו אלה שהדליקו אותה הכי הכי... היא איבדה את הבתולין שלה. אני עוד הייתי בשלב של איך להתחיל עם מישהי. היא יותר לא דיברה איתי. אפילו לא "שלום" בהפסקה כשעברתי בבוקר במסדרונות שבה היא והחברים המאיימים שלה עם הטבעות ישבו, הייתי מרגיש את הגיחוך שלהם מאחורי הגב שלי. אף פעם לא הבנתי למה היא צוחקת עלי. מה הם רוצים ממני בכלל... היא בקלות יכלה להיות ידידה שלי, אבל היא בחרה לשנוא אותי. היא עלתה במשקל, הבטן שלה שהייתה פעם שטוחה ומפתה הייתה כעת.. בשרנית והשומן נשפך מהמכנסיים הצמודות שהיא לבשה. כשעברנו לתיכון.. כל אחד סיים במקום אחר, אבל אני והיא היינו באותו תיכון. בכיתה י"א.. היא למדה במגמת "תיירות". אומרים שכל הערסים והפרחות גומרים שם כי זה פשוט קל, אבל אני לא שמתי עלייה תג, למרות שהיה לי כלכך קל לסמן אותה בתור אחת כזאת... במועדונים שבהם היא רקדה, לובשת פיסת בד על החזה שהיא התעקשה לקרוא לה "סטרפלס" ומכנסיי "שבע שמיניות", היא היתה נמרחת כל פעם על איזה אחד אחר. כולם היו מאותו הסוג של אלה עם הטבעות שהיו מגחחים מאחורי הגב שלי כשעברתי במסדרונות של החטיבה. את בית ספר היא בקושי סיימה... עם התעודת בגרות שלה היא התקבלה לעבוד במסעדה בכפר לפני הצבא. הם קראו לה "הולייוד", אבל רק מאוחרי הגב. כמו שקוראים למישהי "זונה" או "שרמוטה". היא הייתה "הוליווד". כשהיא עברה ברחובות של השכונה שלי עם החולצה שלה שהשאירה מעט מאוד מקום לדמיון כולם היו בוהים בה. היא בקלות יכלה להיות יפה, אבל במקום זה היא בחרה להראות כמו פרוצה. חצי מהחברים שלי זכו לסיבוב עליה. כשכל השכבה שלנו מהתיכון הלכה לצבא היא זכתה לשיחרור מסיבות פרטיות. המשיכה לעבוד במסעדה הישנה הזאת, ששילמו לה שם בסביבות האלף שקל לחודש. השתחררתי מהצבא והלכתי ללמוד משפטים באונבירסיטת ת"א, היא סיימה לעבוד במסעדה וההורים האוהבים שלה שאף פעם לא ראו בבת שלהם "זונה" קנו לה דירה קטנה בת"א והיא עברה לגור שם עם שני שותפים. חודשיים ספורים אחרי שהלימודים התחילו הבנתי שהיא גרה בבניין לידי. "בננה סקס" היה המועדון שבו עכשיו היא רקדה. אבל במועדון הזה היא כבר רקדה לגמרי בלי בגדים. לא דיברתי איתה אף פעם, גם לא כשהיינו נפגשים למטה ליד פחי הזבל של הבינינים. אולי היא לא זכרה אותי, אולי היא לא רצתה לזכור,ואולי היא סתם לא סבלה אותי כבר כשהיינו ביחד בגן פשוש. בחורים היו יוצאים,ונכנסים, לדירה שלה בלי סוף והמסיבות הרועשות שהתקיימו על הגג של הבניין שלהם נגמרו תמיד בפיזור המוני של המשטרה שהגיעה כתוצאה מתלונות של דיריים. אחר-כך באה שנה שלא ראיתי אותה. לא יוצאת ולא נכנסת ולא הולכת לעבוד ואף אחד לא הגיע לדירה שלה. זה היה באיזה יום אחד חם של חודש אוגוסט כשראיתי את המודעה על לוח המודעות של האונברסיטה... היא מתה... הלוויה מהירה לבוא... ואחריה הגיעה האזכרה. החלטתי ללכת, אני אף פעם לא אבין למה באמת הלכתי. אף אחד מאלה שהכרתי פעם בתיכון לא היו שם. לא החברות שלה שהיו מארגנות איתה מסיבות סגורות למקובלים בלבד, לא אלה עם הטבעות שהיו מלטפים אותה בהפסקות, גם לא השותפים שלה לדירה, או הבחורים שבאו והלכו ממנה. ההורים שלה היו היחידים שבאו לבכות על הבת שלהם שהייתה כל-כך עדינה ותמימה וטהורה, שכלכך רצתה לחיות את החיים בצורה היפה ביותר. עמדתי בצד ולא התקרבתי, לא רציתי להפריע, לא רציתי שיראו אותי. כשהכל נגמר וההורים המתייפחים שלה התרחקו משם ניגשתי למצבה. "מיטל בן-שבת הוכרעה בטרם עת בגיל 24 ממחלת איידס, נאהב אותה תמיד" היה חרוט על האבן האפורה בגדול. וכשעמדתי שם.. לבד, מול הגופה הטמאה שלה שהייתה טמונה מטרים מתחת לרגליי.. הבנתי שלמרות שאני מכיר אותה כל החיים שלי ואני אולי היחיד שהכיר את "הוליווד" האמיתית החל מיומה הראשון בגן, אף פעם לא הכרתי אותה באמת. הם קראו לה "הוליווד" אבל רק מאחורי הגב. כמו שקוראים למישהי "זונה" או "שרמוטה". היא הייתה "הוליווד". והיא בקלות יכלה לחיות עכשיו, אבל היא בחרה למות.

נו תתיחסו זה מרגיז נו כבר..גררר../images/Emo46.gif

זה עצוב וקשה נו כבר תראו נו זה חשוב.. ותגיבו לדברים האלה.. זה לא פחות חשוב מפינות ושטויות למנייהן.. להיפך זה יותר חשוב...

פרפר17

New member
אימלהההההההההה יואוווווו

איזה מסכנה זה סיפור אמיתי
מאיפה הבאת את זה

זה עצוב, באמת

אבל תכלס זה דיי הגיע לה, היא זאת שבחרה להיות שרמוטה שמעי, זה עניין של בחירה כל הדברים האלה זה עצוב אבל נכון נכון שאני נשמעת רעה אבל זה נכון

Sweet 8teen

New member
../images/Emo15.gif אני עם צמרמורת בכל הגוף.

זה כל כך קשה לקרוא דבר כזה אבל אני שמחה שהבאת את זה. אני יודעת שאתן לא ממש תאמינו אבל זה לא לגמרי עיניין של בחירה. כן, נכון זאת בחירה אבל זה תלוי בעוד כל כך הרבה דברים. אנשים מסוגלים לעשות כל כך הרבה כדי לרצות וכדי שיאהבו אותם הם לא מבינים שאסור לאבד את האישיות כדי להיות מקובלים. לא ביסודי לא בחטיבה לא בתיכון לא בצבא ואף פעם לא!! לא כדי להכיר חברות ולא כדי שיהיה חבר. כל כך חשוב להישאר נאמנה לאישיות של עצמך כי אחרת פשוט תשנאו את עצמכם. אני שמחה שעברתי את מרבית הקטעים החברתיים האלה כבר ושיניתי מעט מאוד באישיות שלי ורק כי זה התאים לי, כי בקלות אפשר לאבד את עצמך בשביל שה'מקובלים' יאהבו אותך. המון תודה על הסיפור הוא, קשה לומר, אבל מדהים. מאיפה זה?

Galadriel 3000

New member
אני לא יודעת אם זה סיפור אמיתי

אבל זה יכול בקלות להיות, וזה דומה לסיפורים של כל מי שמת מאיידס.

A Radcliffe

New member
וואו........./images/Emo129.gif

קראתי את שניהם.......... אני חסרת מילים....

ringe lotte

New member
מוכר...

כבר שנים שאני כותבת את זה כל שנה ביומן... כבר ארבע או חמש... זה עדיין טוב. כמו בפעם הראשונה שקראתי את זה... אם מעניין אותך מה יצא לי כשעשיתי את זה פעם ראשונה... ככה המלצתי להפיל את בטהובן מצד אחד, מצד שני אמרתי לאמא שלו שאני במקומה לא הייתי עושה הפלה! ובצורה מפתיעה בחרתי בהיטלר!

kittycatbone

New member
דווקא אני חושבת שהייתי

ממליצה לעשות הפלה.... בקשר להיטלר, אני בהתחלה דווקא רציתי לבחור בשני. כאילו בעקרון בחרתי בשני, שזה צ'רצ'יל. אבל בעקרון היטלר נראה ממש כמו איש טוב:| (*אהמ*צמחוני*אהמ*)

../images/Emo4.gif

מה הקשר בין צמחוני לאדם טוב?
אני לא צמחונית ואני לא כזאת בן אדם רע באמת שאין קשר ואני גם אוהבת חיות, באמת (ולא רק בצלחת! אני אוהבת את כל היונקים בערך! ובכלל חיות!) אבל... עזבו לא יודעת איך להסביר בכל מקרה, אין קשר לבן אדם טוב אם הוא צמחוני או לא

kittycatbone

New member
חחח

-כאן תודה לאל נמחקה הודעה-
|נזכרת במה שאני שקד ואור עשינו בשביל זה
|

אהה זה מעניין

רצחתי את בטהובן (שדרך אגב הוא באמת היה אומן גאון אבל היה חירש) אבל בקשר לבחירה הפוליטית, אני הכרתי את זה וידעתי שה-3 זה היטלר

למעלה