אורית

Boy Interrupted

New member
אורית

‏~נגמרו לי הסיגריות היום. בצהרים אבא הביא לי קופסא, רק לקראת הערב היא חוסלה! ו.. לקחתי ממנו עכשיו עוד קופסא תמורת כסף. אני מעשן קיטור!!! יצאתי להליכות לפני שבוע וראיתי שיפור בעור, היום גם אם אלך אין את השיפור הזה. היום שוב השתנה לי הקול, סעמק. אני נשמע יותר ויותר גדול. הסיגריות האלו ארורות! אוף ]: אגב, אם אקח מדבקות ויהיה לי חשק לעשן, זה מסוכן? ו.. אני לא מתמיד לקרא בספר של א.קאר. אני לא מתמיד. אני לא עומד בתכנית שהצבתי שזה : תזונה+דיאטה, הליכות, הפסקת עישון+משקה לניקוי רעלים ועוד. מיואש /:

בשום פנים ואופן לא לעשן עם המדבקה עליך!

הרעלת ניקוטין זה כלל לא צחוק. מה יכול לקרות: - אובדן הכרה. - בחילות וחוסר יכולת לזוז במשך שעות ארוכות. - אישפוז ופגיעה בלתי הפיכה במערכות. כלומר במקרה הטוב תיגמר הרעלה כזאת בסחרחורת חמורה של כמה שעות, במקרה בינוני תתעלף, תיפול ותפתח לעצמך את הראש ובמקרה הגרוע תשלם את המחיר כל החיים שלך. שים לב שעל הניירת המצורפת מצוין במפורש שללא מעשנים אסור בשום פנים ואופן לגעת במדבקות האלה אפילו. ולמה - כי כמות הניקוטין בהן גבוהה מאוד, ואם הגוף של המשתמש אינו רגיל לניקוטין הוא עלול לחטוף הרעלה חמורה ביותר. שמעתי על כאלה שמסירים מדבקה ומעשנים - לא לשחק עם זה, עדיף להמשיך לעשן בינתיים עד שתגיע למצב בו תפסיק ללא מדבקות.

Boy Interrupted

New member
חמניה, תודה [=

‏~‏~~~ ב``ה נגמל שנינו ונחזור 70 או 80% למצב שהיינו לפני עישון, אמן

לא מומלץ לערבב כל מיני דברים ביחד

הכי חשוב זה להרגע, למרות שזה הפוך ממה שאנחנו חושבים שאמור לקרות. חשוב שתזכור שמעצם זה שאתה מפסיק לעשן ולהרעיל את עצמך אתה כבר משפר את מצבך פלאים! הכי טוב, להתחיל בדבר אחד ולהנות מימנו עד הסוף ואז להמשיך אם תירצה בדברים אחרים אל תתייאש, תבין שהיאוש הוא חלק מהמלכודת של הדבר הזה בהצלחה

תסמיני הגמילה- לך boy ולכל המעוניין

שלום יקירי, חשוב מאוד להבין ולזכור. תסמיני הגמילה הפיזיים מניקוטין הם ברוב המאוד גדול של המקרים ריקנות וחוסר ביטחון. עכשיו, אם מפסיקים ונכנסים ללחץ מההפסקה, ומצפים למשהו רע שיקרה, יש סיכוי טוב מאוד שניכנס ומצוקה נפשית, לעתים אף חרדה מאוד גדולה וכל מי שהתנסה או לא התנסה בהתקף חרדה, הסימפטומים הם פיזיולוגים לגמרי, יובש בפה, דופק מוגבר, הזעות וכו... מה שאנחנו אומרים,ההבנה של מנגנון העישון, שחלק מהותי בו הוא מסכת של הפחדות, מבטיחים שאין שום הכרח שניסבול משום תופעות פיזיות, בטח לא חמורות, וגם אם נרגיש תחושות קלות כאלה ואחרות, נוכל להתייחס אליהן בשיויון נפש, ולא ניתן להן לבלבל אותנו ולהלחיץ אותנו !!! הרבה יותר כיף לא לעשן מלעשן !!!

למעלה