אורי אם אתה פה כנס- זה חשוב!

אורי אם אתה פה כנס- זה חשוב!

טוב, לא ידעתי עד עכשיו שיש לך פורום אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.. דבר ראשון אתה שחקן ענקקק אחד השחקנים הטובים במדינה הזאת ואחד השחקנים הכי מוערכים מבחינתי בטלנובלה בע"מ הראת לכולם שם מאיפה משתין הדג וסחפת אותי אישית בסצנות המעניינות .. :) לגבי זה שלא זכית במסך הזהב: תחשוב שניה מי כן זכה.. רן דנקר.. זוכים שם רק ה"כוכבים", האלילי נוער.. ואתה ממש לא כזה, וטוב שכך אתה שחקן אמיתי, ושחקנים טובים באמת לא זוכים שם אני בטוחה שאת ההערכה האמיתית אתה מקבל ע"י תגובות של אנשים וכמובן ע"י העובדה שאתה מקבל תפקידים רציניים.. פסל זה לא מה שקובע באמת.. לפחות לדעתי.. תמשיך לשחק, ולספק לנו, הצופים, הנאה מהכישרון שלך ולנו, הצופות, הנאה מהיופי המדהים שלך.. הלוואי שיצמחו כאן עוד שחקנים ברמה שלך כי בנתיים אני לא רואה כאלה.. מעבר לזה, אתה נראה בנאדם טוב וצנוע וככה שחקן צריך להיות, בלי כל הפוזה הזאת, ובלי יותר מידיי עם האף בעננים.. אני מורידה בפניך את ה.. כובע, כן.. ולדעתי, הפסל שלך! אוהבת.. דנה

כפרעל דנדון..

כל מילה זהב!!!(חוץ מהליכלוכים על רן חח) מילה שאתה אחד ה==שחקנים הטובים שאני מכירה.. ואין הרבה כאלו בארץ... יש לי יס...ותמיד רציתי לראות את הטלנובלה בע"מ רק בגללך.. תמשיך לספק לנו הנאה מהכישרון שלך כמו שדנה אמרה.. ותעשה תוכנית ביס :)

לא לכלכתי .. רק אמרתי שהוא כוכב..

ושהוא לא יודע לשחק.. זו דעתי ממי ותודה בובה :)

למעלה