אורתיקריה במצב בלתי נסבל

אורתיקריה במצב בלתי נסבל

קוראים לי שרית ואני בת 31 מזה כחצי שנה אני מאובחנת כחולה באורטיקריה. לאחרונה המצב ממש חמור, כאשר הפריחה מופיעה כל פעם במקום אחר. כבר היה מקרה בו כל הגוף היה מכוסה בפריחה עבה, כולל הקרקפת ובאותו לילה הגעתי לחדר מיון באיכילוב, בוכה הן מהגרד הבלתי נסבל והן בגלל התסכול כי בלתי אפשרי כבר לחיות ככה. מטופלת ב telfast כיום. בעבר סטרואידים שלא עזרו prednizon וכדור בשם אוטרקס שמרדים אותי מאוד, עד כדי שיתוק פעילות יום יומית. את האוטרקס אני מסרבת לקחת. מרגישה שאין פתרון למצב ולא יודעת איך להתחיל לטפל בעצמי. בתודה מראש על עצתך, שרית. גמר חתימה טובה ושנה בריאה וטובה!!!

8דור

New member
מצטרפת לסבל ולשאלה של שרית

שלום לכל מי שנמצא בפורום!!! אני סובלת מאורטיקריה כבר יותר משנה. מטופלת באוטרקס. יש ימים שזה עוזר. ויש ימים שפשוט בא לי לפשוט את העור.. זה לא רק מגרד, אלא שהאזור הפגוע (כל פעם מקום אחר) הופך להיות כל-כך כואב שהוא יוצא משימוש עד הרגיעה. ליבי ליבי איתך, שרית. האם יש דרכים נוספות להתמודד עם זה? שיטות אלטרנטיביות שיכולות לעזור? שנה טובה ומאושרת והרבה בריאות תודה מראש דור

בבי"ח איכילוב פרופ' קיויתי../images/Emo101.gif

לפני כשנה טופלתי אצלו בדיוק מאותה סיבה שציינת כאן...קיבלתי ממנו תרופה נסיונית שעזרה לי מאד...הרבה יותר מטלפאסט וקורטיזון.. "אריוס" זה שמה של התרופה...רק במרשם רופא אבל מצויינת.תתייעצי עם הרופא המטפל שלך בהצלחה

למעלה