אור

מקורי3

New member
אור

מישהי כאן כתבה לך בשם "רעותי המתוקה" ושאלה מה אתה עושה היום, מה אתה לומד, מה השתנה בעקבות התוכנית וכו', האמת שגם אני באותה הרגשה שמצד אחד אני מכירה אותך מהטלוויזיה, אך מצד שני לא באמת יודעת כלום. אמרת שתכתוב לה מסר פרטי, וחבל, כי אני בטוחה שכולם פה (וגם אני) מאוד אוהבים אותך ורוצים לשמוע גם.. בקיצור יהיה נחמד אם תשתף פה את כולם :)

Light18m

New member
אוקיי

אני עדיין מתקשה לעכל את זה שמתעניינים בי. אני עדיין בסה"כ סטודנט למתמטיקה, אבל כנראה שזה נכון- אנשים מרגישים כאילו הם מכירים את משתתפי תכניות הריאלטי. אני חושב שצריך להנות מכל הקטע הזה ולצבור כמה שיותר חוויות, כי עוד חודשיים כולם ישכחו הכל ונחזור לחיים הרגילים (אני בונה על זה). אני מעתיק את מה שכתבתי לרעותי המתוקה. בעיקרון היעוד שלי היה ונשאר להשתלב במחקר מתמטיקה. סיימתי תואר ראשון ולקחתי שנה חופש כדי להנות מפירות התכנית. באוקטובר אני רוצה להתחיל תואר שני. למרות שהשנה חופש הייתה מתוכננת- עדיין יש לי ייסורי מצפון על זה שאני לא לומד ולא מתקדם לעבר היעוד שלי בעצם. כל ערב יש איזה אירוע/השקה/פינוק כלשהו, ואני מנסה גם לשמור כמה שיותר על קשר עם חברים. ביום אני עובד בעבודה זמנית בבית השקעות. ומה שהכי השתנה בסדר יום שלי זה שבנות מתחילות איתי, זה הכי מגניב.

מקורי3

New member
.

נחמד לשמוע קצת מעבר למה ששמענו בתוכנית, כי ההרגשה הזו שמכירים לא באמת ככה. אם באיזשהי צורה אתה נהנה מהשנה הזאת, אז אתה לא צריך שיהיו לך שום ייסורי מצפון! אני בטוחה שלא ישכחו אותך עוד חודשיים, לפחות לא אני, אבל מה שבטוח יציקו לך פחות ותוכל לחיות את החיים שלך. המון בהצלחה בכל תחום המתמטיקה כמובן... עם כמה שנחמד שבנות מתחילות איתך , הכי מגניב זה שיש לך את נלה ! גם יפה וגם חכמה :)

goldy

New member
עלה והצלח!

הלוואי שתלמד ותיישם את הכישורים החברתיים שיוציאו אותך לחופשי.

susony

New member
אור

האמת היא שאני לא מהאנשים שרואים כמעט טלויזיה, ואני חושב שהעונה שלכם ביפה והחנון זו הפעם הראשונה שאני בכלל רואה תוכנית ריאליטי. אני אישית מאד נהנה מהתוכנית, יש בה משהו מאד אנושי. נכנסתי הנה בגלל שראיתי את ההודעה בעמוד הראשי, אני בא מהעולם שאתה נמצא בו, גם אני ביליתי אי אילו שנים במחלקה לפיזיקה בתארים מתקדמים, ואני בטוח שאם היינו לומדים באותם שנים ובאותו מקום היינו יכולים להיות חברים. אל תתייסר, אתה מקדם את עצמך הדברים אחרים שיכולים לתרום לך הרבה בחיים שלך חוץ מהמתמטיקה. אפילו עצם העובדה שלקחת את הזמן, והתחלת לעבוד בבית השקעות, יכול למנף אותך בעתיד, לאחר שתסיים את התואר השני, ויכול להיות שתגלה שהשנה הזו יכולה לקדם אותך מאד גם מבחינה מקצועית. חוץ מזה שיש עוד דברים חוץ מהמתמטיקה. אני אישית למשל, טסתי למזרח לשנה אחרי שסיימתי תואר שני, ואני לא מצטער לרגע. בהצלחה, אני מקווה שהזוגיות בינך לבין נלה היא זוגיות טובה, היא נרראית בחורה מקסימה אביב

רגע אז פירקת את הקשר עם נלה?

כי אתה עדין מתייחס לקטע שבנות מתחילות איתך...... (יכול להיות שיש לי פרשנות מוטעה) אני חושב שעברת את השינוי הכי גדול מבחינה תדמיתית אני שמתי לב ללמה באמת גידלת זקן אבל גם עם ה"סיבה" אתה נראה בהחלט נפלא בלוק המגולח. ואני חושב שאם הייתה טורח לעשות את זה קודם הייתי יכול למצוא בנות גם בלי מאמץ מוגזם. לא יודע עם אחת כמו נלה, אבל בהחלט משהו סטנדרטי שאפשר להבקיע. מה שמצחיק שאתה לא עוצר קצת בדרך להנות מהנוף אני לא יודע אם הייתי חוזר כ"כ מוקדם ללימודים נותן איזה שנה ככה להבין את הכיוון הכללי. אני חושב שעשו טעות שלא נתנו לך לדגמן קמפיין של בגדי ים או תחתונים אם הייתי סוכן שלך הייתי פועל בכיוון כי אני חושב שזה בול עליך. (רוצה שאני אנסה לסגור לך עסקה?) אולי זה יצמצם לך כמה שעות במשרד ותוכל לעשות ברייק קטן. תעדכן אותי בקשר שלך עם נלה, באמת רק מתוך סקרנות..... הטעם שלי זאת נועה אל תדאג חחחחחח תכנס אלי למסרים אני אהיה סוכן זמני שלך אל תדאג לא חתונה קתולית או במקרה שלך חרדית חחחחח...... נעשה אימות טלפוני שאתה באמת אתה ואני ינסה להזיז עניינים. (כמה אתה מרוויח בבית השקעות?)

../images/Emo140.gif

אתה בן אדם מקסים! מהציפייה בתוכנית, מהתגובות שלך כאן, מהיחס וממה שאתה משדר
המון בהצלחה בכל.

למעלה