אושרתי חייב את עזרתך??

ghdgbddtbhtr

New member
לא שאני צם

סליחה שאני לא קשור אבל אתה מבקש עזרה מאדם שלפי הודעתו הבנתי שהוא צם ושומר ואתה לא מכבד אותו אז איך אתה מצפה שיעזור לך?

מהיכן הבנתה שהגברת צמה???? בכול מצב אתה צודק

טוב אולי אתה תעזור חובה כרטיס אשראי בכדי לסיים תהליך הרשמה וכניסה למשחק???

giljjj

New member
לרגיל?

אם לרגיל אז לא חייבים בשביל חשבון רגיל אבל אם אתה רוצה חשבון מיוחד שתרוויח כסף כל יום אם אני לא טועה ועוד כמה הטבות אבל עם תשלום חודשי אז אתה צריך לשים. לסיכום- יש חשבון חינמי שלא מצריך כרטיס אשראי.

יש מצב שאני מתקשר אליך ???

מאתמול אני בוחש בזה ולא מצליח לי רוצה רוצה ולא יוצא לי כלום

SShirly

New member
היי עקרב

אושרת צמה ואני מאמינה שהיא לא מתקרבת למחשב בזמן הכיפור. בכל מקרה, ניתן להרשם לסקנד לייף מבוגרים מבלי לשלם, שזה נקרא חשבון בסיסי. לא אמורה להיות לך בעיה להרשם. דאג שכתבת כתובת אימייל נכונה לאישור ההרשמה. אם בכל זאת יש בעיה, אני אשמח לעזור, כפי שהצעתי זאת בעבר למישהו אחר. פתח כתובת אימייל שתהיה מיועדת להרשמה ותאמר לי במסר אישי מה השם שתרצה שיהיה לך ואני ארשום אותך. לאחר מכן תוכל להחליף סיסמה ולי לא תהיה גישה למשתמש שלך. הפרטים שצריך לדעת כדי להרשם זה כינוי שתרצה, אימייל אמיתי (לאישור ההרשמה), תאריך לידה מדויק. נראה לי שזה הכל.

SShirly

New member
אני לא חושבת שלפנות אליה זו פגיעה

או חוסר כבוד... סה"כ ביקש עזרה. הוא לא אמור לדעת מה סדר היום של כל אחד ואחת מאיתנו.

אושRתי

New member
זה בסדר, ואכן צמתי ../images/Emo13.gif

בנוסף זה בסדר לפנות בשם שלי אבל אם אני לא תמיד מול המחשב אז יותר כדאי אולי לכתוב צריך עזרה ומי שיוכל באותו רגע לעזור יתפנה לעזור... גמר חתימה טובה. ותודה שאת כאן

למעלה