אותה גברת בשינוי אדרת

מצב
הנושא נעול.
אותה גברת בשינוי אדרת ../images/Emo8.gif

אותה גברת בשינוי אדרת

סוף סוף החלטנו שכל אחד מגיע ניק משלו. קשה הפרדה אך מגוונת,

רק שתידעו ../images/Emo8.gif

אותה גברת בשינוי אדרת

רק שתידעו

אני גם אימצתי ניק בהתאמה לזו של אישתי אישתי. אני פשות הגעתי מסכנה שזה יהיה יותר קל עם תידעו עם מי אתם מדברים. במקום לנשח מי מבין שתינו מתחבא מאחורי הניק. יום נעים

תתחדש גם אתה על הניק

רק שתידעו

אני גם אימצתי ניק בהתאמה לזו של אישתי אישתי. אני פשות הגעתי מסכנה שזה יהיה יותר קל עם תידעו עם מי אתם מדברים. במקום לנשח מי מבין שתינו מתחבא מאחורי הניק. יום נעים
תתחדש גם אתה על הניק

ayoosh

New member
לגברת ולאדון... ../images/Emo140.gif

אותה גברת בשינוי אדרת

לגברת ולאדון...

אני מודה שבאמת יהיה יותר קל לדעת מתחילת ההודעה מי כתב בלי לגלגל עד סופה (למרות שאת לא מתחרה בשגיאות הנפלאות של מלח...
)

נראה אותך באנגלית../images/Emo8.gif

לגברת ולאדון...

אני מודה שבאמת יהיה יותר קל לדעת מתחילת ההודעה מי כתב בלי לגלגל עד סופה (למרות שאת לא מתחרה בשגיאות הנפלאות של מלח...
)
נראה אותך באנגלית

לפעמים כאשר אני בעצמי קורא את ההודעות שלי אני מתפלא כמה "שגאיים" אני מסוגל לבצע המשפט אחד ולפעמים במילה אחת. בכל מקרה אני שמח
שהשגיאות שלי בענייך נפלאות. נו? מה עם טרקטור שלכם, הוא יוצא לפנסיה או לא?
אני הכנסתי את זה כחלק מהוצאות מימון התהליך הזה מאחר שזה מאד חשוב לי שלפילפלת שלי תהיה את האפשרות ללמוד ולהתכונן כמה שאפשר לקראת מה שמצפה לנו בעתיד ושהיא תדע שהיא לא לבד בכל התהליך הזה.

ayoosh

New member
it would be bad... ../images/Emo122.gif

נראה אותך באנגלית

לפעמים כאשר אני בעצמי קורא את ההודעות שלי אני מתפלא כמה "שגאיים" אני מסוגל לבצע המשפט אחד ולפעמים במילה אחת. בכל מקרה אני שמח
שהשגיאות שלי בענייך נפלאות. נו? מה עם טרקטור שלכם, הוא יוצא לפנסיה או לא?
אני הכנסתי את זה כחלק מהוצאות מימון התהליך הזה מאחר שזה מאד חשוב לי שלפילפלת שלי תהיה את האפשרות ללמוד ולהתכונן כמה שאפשר לקראת מה שמצפה לנו בעתיד ושהיא תדע שהיא לא לבד בכל התהליך הזה.
it would be bad...

ובעברית- אני כולי הערכה לזה שאתה כותב בעברית!!! ולשאלתך- אני לא הייתי מסתדרת באנגלית. השפה שלי בסדר גמור- אבל הכתיב?.....נורא
ולשאלת הטרקטור- החלטנו לקנות, עכשיו צריך להחליט איזה... ובאמת בבית המקסימום שאני יכולה לעשות וגם זה בקצב
(זה הכי קרוב לצב שמצאתי...) זה לקרוא את ההודעות. להגיב זה פשוט בלתי אפשרי... לכן אנחנו נעדרים מכאן בסופי שבוע (אלא אם כן מגיעים לחברים/משפחה עם מחשב, ונעשים לא חברותיים כלפיהם...) אז נאמר כבר- סופבוע מצויין!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה