אותי מעניין....

rss21

New member
אותי מעניין....

מי מכן בנות יקרות מחזיקה בבית אביזריי מין?.. לא משנה איזה... אני תוהה אם ללכת לקנות לי משהו נחמד? מה דעתכן? ויותר מעניין אותי, מי תשתף פעולה?? (-:

femfatal

New member
בטח שכן,אני אישית לא מכירה לסביות בלי אביזרים

זה מוסיף המון,פותח עולם שלם של התנסויות ומרחיב את מגוון התנוחות. לדעתי הבייסיק זה הרוקט פוקט ועוד דעה נוספת- לא לחסוך בצעצועים.אני לא אומרת שתקני את הכי יקר אבל בטוח לא את הכי זול,זה חוסך ממך ומהפרטנרית שלך הנאה ולשם כך הם נועדו. אז תתחילי לחסוךP:

תשתף פעולה

במתן התשובה או בהשתתפות איתך בקנייה..
? אז קודם כל בטח ללכת לקנות - תתחדשי - מה עושה לך את זה? צעצועים שיש לי בבית - אאממ סטראפאון, פרפר,וויברטור כולם לא בשימוש כבר די הרבה זמן - אני במחשבות לזרוק אותם נמאס לי מהם ליד המיטה יש מטפחת לקשירה - היא נשארת!! (צריכה באמת לקנות עוד אחת) פיספסתי משהו?

rss21

New member
אוהו....

ממש נשמע מפתה לבוא לבקר שם... מה אני אקנה!?!?!? לא יודעת עדיין, נראה... שמישהי תשתתף איתי בקניה??? לא נראה לי שאני צריכה פרטנרית לקניה, אני צריכה פרטנרית לדברים אחרים.. אם את מבינה למה אני מתכוונת (-:

פרטנרית לקנייה משמע

שותפה לשימוש - לא? מה עושה לך את זה? איזה סוג גירוי? לפי זה תדעי יש לך צעצועים?

rss21

New member
אני יודעת מה אני אוהבת..

סאדו בעיקר..... (-: אני יודעת מה האופציות שלי כשאני אגיע לחנות אני אדע מה לקנות.. לא נבהלת ממני אני מקווה (-: אני בן אדם נחמד

תצטרכי קצת יותר מזה

בכדי להבהיל אותי סאדו בעיקר ממממ - אהבתי השפלות או שימוש בכוח? שיחה כזאת על הבוקר יום מעניין הולך להיות לי..

rss21

New member
אני יושבת במשרד

מחייכת לעצמי.... כח... מתובל במין.. ואני מרוצה (-:

rss21

New member
אין כעסים....

אבל גם אין ברירה.. זה סתם מרענן קצת.. (-:

למעלה