או קיי, אני אנסה.

או קיי, אני אנסה.

ערב טוב לכל באי הפורום. אני מניחה שמי שאין לו או הייתה לו נגיעה בנושא, לא יבוא לבקר כאן, אז אפשר להגיד שהסרטן פגע בנו. השאלה היא, האם לדבר על זה כאן יכול לעזור? האמת שניסיתי ולא פעם לדבר על המחלה הנוראית הזאת שמשתקת אותי מפחד על אימי, במיוחד שניתוח (שדווקא ציפינו לו כל כך, כי עד עכשיו המצב היה בלתי נתיח) מתקרב, אבל כל יום כמו שנה אצלי, משותקים מפחד ולחץ, לא מסוגלים לדבר על זה, לא מסוגלים לשנות את זה, לא מוצאים פתרון. ולא מסוגלים להשלים עם העובדה שאין פתרון. ומשלימים בלית ברירה. טוב, אני מניחה שהפרטים לא מעניינים את אף אחד, רק נכנסתי לבקר כאן ולאחל לכולם את האפשרי ואת הבלתי אפשרי גם יחד. בברכת בריאות, faceless.

rubber duck

New member
זה עיניין מאד אישי

לרוב בני האדם שיחה על דהבר שמעיק עליה אכן מקילה היא לא תעלים את המחלה ולא את הכאב הפיזי אבל היא תיתן תקווה אני יודע כמה זה קשה אמנם אני הייתי בצד החולה אבל כשמישהו חולה בסרטן כל המשפחה סובלת מכך זה מתבטא בהמון תחומים לחץ פחד כאב לי ולבני משפחתי עזר לדבר על זה לאחרים פחות זה עיניין מאד אישי בכל מקרה במידה ואת מעוניינת אני כאן כאוזן קשבת וככתף תומכת שרון

אודליה*

New member
אינה חולמת עוד היקרה !!!

ראשית הפרטים כן מענינים אותנו וגם את!! התחושות התסכולים והפחדים שאת עוברת עוברים על הרבה אנשים לצערנו . אני שמחה שאת משתפת אותנו במה שאת עוברת ודעי שבכל דבר בחיים צריך להסתכל על הכוס המלאה על מנת לא ללכת לאיבוד אני יודעת שזה קשה מאוד אבל חייבים. תהני מאימך בכל שניה ובכל רגע, לאהוב לחבק ולהיות שם בשבילה וגם בשבילך.יתכן ששום דבר בימים אלה לא ינחם אותך אבל, צריך לאסוף את הכוחות, לא לפחד לדבר על הנושא, כי כאשר מדברים על נושאים כואבים מקבלים תמיכה והבנה וכוחות להמשיך הלאה. מקווה שתהיי חלק מפורום זה לעזור ולהיעזר בברכת בריאות אודליה*

האלי

New member
מפחיד לפגוש פנים אל פנים

את עובדת הסופיות של חיינו ושל חיי היקרים לנו. כולנו יודעים שלא נחיה לנצח. אבל איך שהוא אנחנו מרחיקים את הידיעה הזו מעל סדר היום. ואז פתאום היא פורצת במלוא עוצמתה, בדמות מחלה שעלולה באמת להביא את החיים אל קיצם. אמנם לא נתת שום פרטים אבל אסור לשכוח שיש גם שמחלימים מסרטן. ואולי נמצא גם את אימך ביניהם (אודליה, אנחנו צריכים פה אייקון של מחזיק אצבעות). ובינתיים, עד שיתבהרו הפרטים, עד כמה שאפשר וכמה שתרצי קבלי את מה שאפשר לתת לך מכאן. אוזן קשבת לכאב וכתף תומכת... לדבר כן עוזר. שלך, האלי.

למעלה