או קיי,סוף סוף מתחיל הפרוייקט

badboy3919

New member
או קיי,סוף סוף מתחיל הפרוייקט

שדיברתי עליו לפני כמה שבועות וזכה לתגובות ממש טובות, אני אתחיל להביא עידכונים שוטפים בכל הקשור למועדון הכדורגל הפעול כפר סבא שעלה השנה לליגת העל. כנהוג,לקראת פתיחת העונה בחינה ורכישת שחקנים לקבוצה,המועדון יצא למחנה אימונים בהולנד.המחנה אימונים הוכתר כהצלחה ובמהלכו נערכו מספר משחקי אימון לבחינת שחקנים ולהכנסה לכושר של השחקנים שכבר חתומים בקבוצה: הפועל כפ"ס 4-קבוצת המילואים של ויטסה ארנהיים 1. הפועל כפ"ס 2- פורטנה מהליגה ה2 בהולנד 0. לפני כן,שיחקה הקבוצה מספר משחקי אימון בארץ: 5.7.05 מכבי חיפה 2-הפועל כפ"ס 1. 9.7.05 הפועל כפ"ס 1-בני יהודה 0. 20.7.05 הפועל כפ"ס 3-מ.ס אשדוד 2. הבאתי לכם את הרשימה של השחקנים החתומים לעונה הקרובה כדי שתתחילו להכיר את השמות:גיא דיין(שחקן חדש),אבי תקווה(חדש),אייל משומר,דאגלס דה סילבה,פבריציו קארבליו,אלון חלפון,אורן ניסים(חדש),עמנואל פאפו(חדש),אבי איבגי,קרלוס צ'אקנה(חדש),אברהם אבינו(חדש),מוחמד קבהה,אוהד לויטה ,ולנטין תאודוריקה(חדש),גילי חג'ג',לירון זרקו,מוחמד שחברי,שליו מנשה,הירקליס שנגילה(חדש),אלעד בונפלד(חדש),ווישן אלקסיס. ב1 באוגוסט קיבל המועדון ידיעה רעה על כך שאלעד בונפלד,שחקן צעיר שחתם בקבוצה והיה אמור להיותא חד השחקנים המובילים לעונה הקרובה במאבק בליגת העל,קרע את רצועות הברך ויאלץ לעבור ניתוח שישבית אותו לחצי שנה (כלומר,יפסיד את מרבית העונה ואולי אף את כולה).כתגובה לפציעתו של אלעד בונפלד החתימה הקבצוה את השחקן המנוסה אבי תקווה בן 29 שאמור להוות מחליף לבונפלד לעונה הקרובה,נקווה שבאמת יספק את מה שמצפים ממנו. היום 6.8.05 התחילו המשחקים הרשמיים של העונה אך לא של הליגה עצמה אלא של גביע הטוטו שמי שלא יודע זהו גביע שלא קשור לליגה הסדירה. במשחק שפתח היום עת עונת המשחקים הפסידה כפ"ס 1:0 למכבי חיפה. לפי הדיווחים כפ"ס שיחקה סביר ביותר אך בעיית החלוצים של הקבוצה נראת באופן ברור,ההגנה השתפרה מאד יחסית לעונה שעברה והדבר נראה כבר במשחק היום וכמו כן הקישור. הפתיחה לא היתה טובה אך אפשר להיות אופטימיים שבכל זאת פתחו ב1:0 קטן מול מכבי חיפה האלופה והמאד חזקה. מקווה להביא לכם חדשות טובות הרבה יותר בהמשך העונה. שבוע טוב לכולכם.

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo51.gif רבה! כל הכבוד../images/Emo45.gif

מאמר מדוקדק ומפורט!

לא יכולתם להוציא לפחות תיקו??

שמתי בהימור ניצחון לכפר סבא או תיקו.. סתם הלך כסף.. אני מחכה למונדיאל , ליגה אנגלית.. גביע וואפה שם גם אני לא נופל בהימורים , וגם הרבה הרבה יותר שווה מהליגה המאד מאד עלובה שיש בארץ.. ( אני יזכיר את משחק הגמר של ליברפול נגד מילאן.. בחייייייים לא יהיה משחק כזה בארץ , ומי שגם מהמר על משחקים.. בכלל נהנה כפליים ) ובכל מקרה.. בהצלחה לכפר סבא.. שבוע הבא אני בונה על ניצחון

למעלה