או-קי תשמעו מה קרה לי עכשיו...

S r 35

New member
או-קי תשמעו מה קרה לי עכשיו...

נגררתי עם שני הבנים הביתה, אחרי בילוי של ניר אצל חבר בשכונה אחרת בעיר (רמות ספיר) מצבי הכללי והנפשי היה
ושני השובבים הקטנים שלי לא הוסיפו הרבה לשיפור המצב. אז נכנסתי לסופר השכונתי (שופרסל) שם כדי לקנות כמה דברים קטנים ובעיקר להשקיט את שני המפלצתונים עד שנגיע הביתה. פתאום אני רואה את הקופאית נכנסת לסרטים ומתרגשת כולה. בחגיגיות רבה היא בישרה לי ש... "אני העגלה שזכתה בקניה"... חבל שזו הייתה עגלה של 14 ש"ח בלבד
נו - זה המזל שלי, מה לעשות. אבל אני רומניה - ורומני, נותנים לו - שמח, לא שואל שאלות - לוקח!
וחוץ מזה, פעם ראשונה שאני זוכה במשהו כזה, אז בכל-זאת נחמד לי
אז שתדעו שיש מבצע כזה עכשיו ברשת שופרסל על סניפיה השונים: אם התמזל מזלכם ואתם העגלה ה-600 בקופה, אתם זוכים במלוא סכום הקניה ואני מאחלת לכולכם שזה יקרה לכם ושזה יהיה סכום גבוה משלי.
ערב טוב לכולם

frige

New member
../images/Emo45.gifכל הכבוד על הזכיה, בהחלט מעצבן שזה רק 14

ש"ח, לא נורא, תעמדי בפתח השופרסל ותספרי את הנכנסים כשתגיעי ל-599 תגשי שוב לקופה, הפעם עם עגלה מלאה
. העיקר עצם הזכיה. (או העצם של הכלב).
שרית

LANIT1

New member
אוי חבל 14 שח .. נו גם טוב העיקר שזכית אלופית

S r 35

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

dafgol

New member
נותנים - קח, מרביצים - ברח

גם 14 שקלים הם יותר מכלום.... סחטיקה אחות שלי

בל80

New member
למה את כל הזמן

מרכלת על החברות שלך? היית בביקור אצל אחת - היה זוועה, יום הולדת אצל אחרת - ליצנית זוועה, ברית אצל שלישית - קיבלת קילקול קיבה, אצל רביעית - לא היה מזגן ועוד, ועוד. מה יהיה איתך? מה את חושבת שאת הכי טובה מכולם? אותה חברה שחולה בסרטן שסיפרת אליה לפני חצי שנה בערך - את חושבת שהיא היתה מרוצה אם היתה יודעת שאת מספרת אליה כאן באינטרנט ועל הילדה החולה שלה? תפסיקי לרכל - גם את לא מלאך

למעלה