אזז....

Druyanizem

New member
אזז....

סוף סוף השגתי את עליסה בארץ הפלאות (הגרסה הקלאסית והלא מעובדת עם התמונות והכל באנגלית). היה לי שבוע ריתוק... והיה לי קצת זמן להתחיל לקרוא את הספר... מכיוון שאני עכשיו בתהליכים מתקדמים לסיים את המדריך... קראתי רק 20 עמודים בערך מהספר... ומה אני יכול לומר... פשוט יפיפה.... הכתיבה ממש יפה, קצת ילדותית אבל זה מושלם מכיוון שכל הסיפור מסופר מנקודת מבטה של אליס. אני לא יודע למה... אבל הכתיבה הזכירה לי מאוד את הספר הנסיך הקטן... אולי בגלל נקודת המבט הילדותית. בכל אופן...שאני אקרא את כל הספר אני אפרט יותר :) ד"א - רק 15 שקל למי שמעוניין.

Druyanizem

New member
איפה?

חנות בשם "סיפרי". אני מניח שזו רשת אבל החנות הספציפית שאני קניתי ממנה נמצאת בקניון שער ראשון בראשון לציון.

Druyanizem

New member
פירוט!!! ../images/Emo42.gif

אז ככה: אהבתי. לא יותר מזה האמת. היו כמה טקסטים מעניינים שם אבל האמת שציפיתי ליותר (אולי בגלל זה?) גם הסוף מאוד מאוד קטוע פתאום (כשהקלפים תוקפים את אליס והיא מתעוררת). ציפיתי שהיא תהיה תקועה שם בארץ הפלאות... או לפחות שהיא תתעורר באיזו מאורת קראק כולה רועדת מאובר דוז... אבל אהבתי את הכתיבה של לואיס קארול (מאוד תמים וישיר, ממש כמו ילד). ואהבתי את הדמויות שם. עכשיו נשאר לקנות את מעבר למראה (לראות אולי זה ימשיך את הסיפור יותר טוב). יום טוב לכולכם.

"מאוד תמים וישר"...

אני לא חושבת שממש ירדת לסוף דעתו של קארול... הייתי בהרצאה כלשהי על אליס בארץ הפלאות, וקצת ניתחנו כמה קטעים, ותמים הוא בהחלט לא. יש המון בדיחות שחורות, למשל, והמון התחכמויות לשוניות. בקיצור- בהחלט לא כמו ילד. אגב, אני חדשה כאן, וכמה שניסיתי לא הצלחתי למצוא לפורום הזה איזושהי משמעות. אולי בגלל זה כל כך נמשכתי לכתוב כאן. בכל מקרה- שלום! =]

Druyanizem

New member
המשמעויות מאחורי המילים זה

משהו אחר... אבל הסגנון כתיבה... הוא זה שהביא לי את ההרגשה שהספר נכתב ע"י ילד.

למעלה