אזניות - שומעים חלש מדי.

rotemmff

Member
היום אספתי מבאג אזניות אלחוטיות AKG K915 והסאונד חלש מדי. זה דגם שאני משתמשת בו שנים ועד היום לא היתה לי בעיה. לפני כחדשיים או שלושה קניתי מבאג את אותו הדגם, ושומעים מצוין.
את האזניות המדוברות הזמנתי לפני כשבועיים, ובהתחלה שליח הביא לי אזניות שבכלל לא הצלחתי להפעיל. הגעתי לסניף והזמינו לי חדשות, שאספתי היום. אז לא כל כך נעים לשוב לסניף ולהתחיל לריב איתם. זה מוצר לא זול - 350 ש"ח.
אשמח לעצה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
היום אספתי מבאג אזניות אלחוטיות AKG K915 והסאונד חלש מדי. זה דגם שאני משתמשת בו שנים ועד היום לא היתה לי בעיה. לפני כחדשיים או שלושה קניתי מבאג את אותו הדגם, ושומעים מצוין.
את האזניות המדוברות הזמנתי לפני כשבועיים, ובהתחלה שליח הביא לי אזניות שבכלל לא הצלחתי להפעיל. הגעתי לסניף והזמינו לי חדשות, שאספתי היום. אז לא כל כך נעים לשוב לסניף ולהתחיל לריב איתם. זה מוצר לא זול - 350 ש"ח.
אשמח לעצה.
אני לא חושב שהסיפור אמור להגיע לרמה של "ריב".
אם יש לך זוג אוזניות שעובדות היטב וזוג חדש שלא משמיע כראוי, הביאי את שניהם לחנות ותני למנהל המחלקה להאזין לשני הזוגות.
הוא יבין בעצמו.

נערך לאחרונה ב:

rotemmff

Member
אני לא חושב שהסיפור אמור להגיע לרמה של "ריב".
אם יש לך זוג אוזניות שעובדות היטב וזוג חדש שלא משמיע כראוי, הביאי את שניהם לחנות ותני למנהל המחלה להאזין לשני הזוגות.
הוא יבין בעצמו.

תודה. זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי. יש בעיות יותר חמורות מהסאונד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תודה. זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי. יש בעיות יותר חמורות מהסאונד.
טוב. אז ברור שתיאלצי לקחת את שני זוגות האוזניות לחנות ולברר מה ניתן לעשות בנדון.
מה שכן, זה באמת נשמע לי מוזר, כי המותג שאת מדברת עליו הוא מותג נחשב וטוב.

למעלה