אזרח מקבל דו"ח על אי עצירה בעצור

אפריים87

New member
אזרח מקבל דו"ח על אי עצירה בעצור

למרות שהוא עצר!!! לצפייה בסירטון

תשמור את הסרט על DOK או על CD ,

על פניו נראה כי השוטר שגה. הסרט הוא עדות קבילה בבימ"ש. רואים היטב שעצרת בדקה 15:31:57 , אמנם עצירה מהירה של שתי עשיריות השניה, אבל עצירה. מספיק שהשוטר מצמץ בעינו וכבר איבד אותך. בנוסף הוא לא דיבר איתך בכלל לפני רישום הדו"ח, תלך להישפט, תבקש זיכוי מוחלט לפי הסרט הזה. תנסה לסרוק ולהעלות לכאן את "נסיבות המקרה".

אפריים87

New member
תודה רבה אבל זה לא הסירטון שלי

זה סירטון של בן אדם שהוא העלה אותו בקארפורום.

שלום30

New member
משטרת ישראל הודיעה שהנושא יבדק ויחקר

תמונת מסך מצורפת. הסרטון יועבר לבדיקת הגורמים המוסמכים, במידה וימצא שהנהג לא עבר כל עבירה יבוטל הדוח וההתנהלות תבדק.

חשבתי בהתחלה שהוא לא עצר בדיוק על קו העצירה

ולכן השוטר נתן דוח אבל כעת אני לא בטוחה בגלל שהצילום היה מהמצלמה ברכב

שלום30

New member
צפו: נהג מקבל דו''ח על עבירה שלא ביצע

בהמשך לידיעה שהעלה אפריים87, הנה קישור לכתבה המקורית. שוטר תנועה נתן אתמול לנהג דו"ח על אי עצירה בעצור למרות שהנהג טען בתוקף שעצר. מצלמה לתיעוד הנסיעה שהותקנה ברכבו של הנהג מוכיחה: הוא אכן עצר. נעם וינד | mako | פורסם 25/08/11 13:48:14 לסרטון כאמור, בסרטון ניתן לראות שהנהג טוען בתוקף שעצר. הוא אף מציע לשוטרים לראות את הסרטון אך השוטר לא מתרשם מההצעה ובכל זאת רושם לנהג דו"ח על אי-עצירה בתמרור עצור.

אני חייב דחוף שקית

בא לי להקיא מהשוטר הזה [חשוב לציין שזה תפוח רקוב ולא מייצג את רוב השוטרים] אבל מצד שני זה לא הסרטון הראשון שראיתי רץ ברשת על שוטרים שקרנים. המצלמות האלה כבר בשימוש אזרחים תקופה לא קצרה ורבים יצאו זכאים במשפט.

למעלה