אז אתם באים או לא

SoldieRonit

New member
אז אתם באים או לא ../images/Emo35.gif

כל מי שצריך כתובת מדויקת ו/או הכוונה - אלא אם ראשון זה מספיק ספציפי בשבילכם
נא לשלוח לי מסרים עוד היום - לכל המאוחר מחר
אני אענה על מסרים -כולל הפלאפון שלי
במהלך השבת - וביום ראשון אני אהיה זמינה משעה 16:00

taish

New member
באים, בטח שבאים! ../images/Emo45.gif

ואולי ננצל את השרשור הזה להתפקדות אחרונה של כל המעוניינים להגיע. אנא סמנו
בפעם האחרונה - בתקווה שעד עכשיו כל המתלבטים והמתנדנדים החליטו סופית
. ולמי ששכח/לא שם לב/ לא היה כאן כשזה קרה - כל הפרטים הרלוונטיים למפגש מופיעים כאן. לגבי הסעות - ירון, אני מבינה שאתה מגיע באוטו. אתה גר בצפון, נכון? יש איזשהו סיכוי שאתה עובר דרך חיפה ותוכל לאסוף אותי מאיזושהי נ"צ שם? אם לא ייצא - לא נורא, במקרה כזה אני אסע ברכבת, ומתחנת הראשונים יהיה לי טרמפ אלטרנטיבי, בתקווה שהוא הצליח לשפר במעט את כישורי ההתמצאות במרחב שלו מאז המפגש הראשון
. ובהנחה שאסע ברכבת עד תחנת הראשונים - האם יש אנשים נוספים שמגיעים מהצפון ומתכוונים לנסוע ברכבת? אשמח לנסוע איתכם ברכבת ולהעביר שעות של פטפוטים על, נניח, ראול
(אבל אני מוכנה להתפשר גם על אדוארד נורטון, אם ממש תתעקשו
).

dvd3434

New member
חזרתי...

שוב נעלמתי לשבועיים- אבל חזרתי....אז אני אבוא בכיף- מישהו רוצה טרמפ מאיזור ר"ג-גבעתיים-ת"א?

SoldieRonit

New member
לתשומת ../images/Emo23.gif מהרכבת - זה מרחק הליכה

אז אין סיבה להיות לחוצים על טרמפ
כמו כן
מי שמגיע באוטובוס לתחנה מרכזית ישנה יכול לקחת אוטובוס פנימי משם שמגיע עד לבית שלי

python 4

New member
הו, הצפון |געגועים|

אני גר עכשיו ברחובות, שנמצאת 10 דקות מרשל"צ, ולכן אני לא יכול להביא אף אחד מהצפון. אני כן יכול לפגוש אותכם בתחנת "הראשונים" ולהסיעכם משם לביתה של רונית. תכתבי לי במסרים מתי הרכבת שלך ונתאם.

Dawn12

New member
../images/Emo45.gif

אני עדיין לא ממש יודע איך אני מגיע (אוטו או רכבת) אבל רוב הסיכויים שאני אהיה על הרכבת שרונית הזכירה - זו שמגיעה ב-16:15 לתחנת ראשונים. זכרתי שזה קרוב לבית אבל אם זה מרחק הליכה אז בכלל אין שום בעיה
ואורטל - אנחנו נצטרך כנראה למצוא נושאים אחרים לשיחה ברכבת

SoldieRonit

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo53.gif אם תרצו אין זו הגדה ?

רק היום אמרתי למישהי בעבודה שכתבתי לה אירוע באורך מגילה של פסח
כמובן שדווקא בעת זו אני לא מצליחה לפתוח את תיבת המסרים שלי על תכניה
כל מי שיוכל לעזור לי בנושא - אני אודה לו מאוד

SoldieRonit

New member
טוב,כמובן שאני שעה נאבקת ודקה אחרי

הייאוש זה הסתדר
תרשמו לי בבקשה שעות הגעה של התחבורה הציבורית שלכם - כי אני צריכה לדעת מתי לפתוח את שערי ביתי (או ברוח החג - לפתוח את הים
). בכל אופן בדקתי באתר של "רכבת ישראל" שתי רכבות שיוצאות מחיפה ותל אביב ועתידות להגיע לראשון באותה שעה (לא,זה לא תרגיל בחשבון
) אלו הרכבות של שעת יעד 16:15 + זמן הגעה אלי הוא 5 דקות
עד 10 דקות
= 16:30
- אני ולאקי
כבר נפגוש אותכם בכביש המרכזי
מזכירה : פרטים
לא יאוחר מיום שבת בלילה - יום ראשון בבוקר אני אענה על מסרים אחרונים ובהולים

junny

New member
../images/Emo127.gif מגיעה!!

כמה כייף! כן אני שם.. יוצאת עם רכבת לנתניה עד ראשון.. עוד לא בדקתי שעות וכאלה.. שחר- אני אשמח לפגוש אותך שם! כלומר ברכבת ואת כל השאר אצל רונית..

שמחה רבה שמחה רבה

אביב הגיע, מפגש פסח בא!
נבוא... נעשה שמח... רק שלא תתחרטי אח"כ שהרסנו לך את הבית
בתור מתנה נקנה לך את ה'glow again' - המוצר החדש שאשלי פיתחה וגלוריה 'שיפצה'

SoldieRonit

New member
תירגע(ו)../images/Emo6.gifההורים רק החליפו הסלון -

ויש צפי לגשם אז "קרעת/ליכלכת/שברת - שילמת "

אקח זאת בחשבון ../images/Emo3.gif

יאאא איזה התרגשות! רואים מחר את כולם אחרי יותר מחצי שנה שלא היה מפגש (נראה לי) ושוב תודה לרונית על היוזמה לארח. ממש סופרונית (גם פעם היה לה ניק כזה
)

taish

New member
../images/Emo79.gif"מי ברכב, מי ברגל"../images/Emo79.gif

שחר, רותם - הרכבת שמגיעה לראשונים ב-16:15 יוצאת מבת-גלים (חיפה) ב-14:21 ועוברת בנתניה ב-15:15. סביר להניח ששלושתנו ניסע ברכבת הזו, ותוכלו להתקשר אליי כשאתם עולים עליה בנתניה כדי שנוכל לשבת ביחד (ולשוחח על מגוון נושאים שאפילו שחר יאשר
). ירון - אם הבית של רונית הוא במרחק הליכה מתחנת ראשונים, אין סיבה שתיכנס למתחם התחנה במיוחד בשביל לאסוף משם אנשים. "אנשי הרכבת" (כן, הביטוי הזה חזר
) יוכלו בעצמם לפסוע-קוממיות מהתחנה לביתה של רונית, עפ"י ההנחיות שהיא נתנה לי במסר.
בכל מקרה, ירון ורותם - כתבתי לכם את מספר הסלולרי שלי במסרים. מיקי ואור גם הן אמורות להגיע (פשוט למיקי יש בעיה להתחבר לאינטרנט ולאור יש בעיה לכתוב כאן הודעות או משהו כזה). האם יש מישהו שעדיין לא יודע איך הוא יגיע? (אדר, אני מניחה שאתה מ"אנשי המכוניות"?
)

SoldieRonit

New member
../images/Emo124.gif טוב,פיפול הלכתי למשמרת ../images/Emo4.gif

(קשה,קשה אני אחרי ארוחת ערב משפחתית מאוד,אבל מאוד דשנה
) כל מי שעוד לא יצר איתי קשר יכול להשתמע עם taish (אני ממנה אותך בזו לאשת הקשר שלי
) יש לה הכוונה לבית שלי ומספר ה
לכל מקרה
החל ממחר בשעה 16:00 אני אהיה זמינה - מצפה לפגושכם
כל מי שמגיע רכבית/רגלית/אוטובוסית/מטוסית שיקבע את תחנת הרכבת "ראשונים" כיעד סופי משם יש ל- taish הכוונה : בכל אופן אני בשעה 16:15 אצא לטייל עם כלבי "במקרה" בצומת הרחובות גיבשטיין פינת שמחה הולצברג וכל אדם תוהה שאראה שם יועצר לבדיקה
ומשם נלך כולנו לבית שלי

אור2221

New member
אני מגיעה :)

אבל אני צריכה כתובת, דחוף! שכחתי אותה, ואני יוצאת מהבית...אהההה! פליז, תשלחו הודעה ל0523442473...

אור2221

New member
אני גם אאחר בכרבע שעה...

מסיבות של שיעור פרטי שאני חייבת לתת.

למעלה