אז הצימרים נפתחו ויש אווירה של שחרור

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
:-Dמקווה שלא נתבדה בהמשך,
ומי ראה השבוע את הראיון של יונית לוי מול ראש הממשלה?:oops:
אוהבי חורף/קיץ?
ומה הייתם רוצים עכשיו,ברגע זה??חמין זו גם תשובה..:-P:
שבת שלום .

אוהבי חורף/קיץ?
שבת שלום .
אני לא ראיתי, אני כמעט לא רואה חדשות..... חמין דווקא אכלתי אתמול, היה מעולה.
מה הייתי רוצה? שאלה רטורית :devilish:

אישון34

Well-known member
אוהבי חורף/קיץ?
שבת שלום .
חמין היה. היה טוב.

לראות את יונית לוי היה סוג של עצוב, כי לא נעים ששמים מקריאת חדשות לראיין ראש ממשלה, זה לא כוחות. אחרי שנים בהקראת חדשות - לא נישאר הרבה שכל בראש.

מה הייתי רוצה ברגע זה?

האמת המוזרה היא חיבוק.

אישוניאיש.
איש חיבוקים.

Ellis Murphy

Well-known member
אני נתקלתי בעוד מישהי שמתחרמנת מביבי... אי מתכוון מינית... לא מבין את התופעה אבל תבין נשים...

Yakir4179

Well-known member
שבוע טוב מקווה שבעזרת השם שכבר נחזור לשגרה, חלאס אנשים צריכים להבין שאם התחלואה עולה אז אנחנו מפסידים ויש עובדים שמאבדים פרנסה!

צימרים נחמד מתכן לי סוף שבוע בצימר בישוב אורגני ששמו כליל ליד כרמיאל, יש דירות אירוח לא פחות נעימות וקרובות, אצלי בדרך כלל מעדיף להיות אצלה, מחכה שאבא יקח את הילדים ואז אני בא בכיף ,עם הפנויות אין בעיה !

ב.ביבי אשף תקשורת למרות שאני רוצה שלטון חזק כאן ,ואז כל אחד שמתנהג לא יפה יחשוב פעמיים,מה שאהבתי אצל טראמפ שהוא היה ישיר ואמיתי עם התקשורת כי גם הם נבלות ,ביבי אחרי מה שהוא עובר איתם לא קל להיות במצב הזה!

Yakir4179

Well-known member
אוהב גם חורף ואת האביב ,הקיץ במישור החוף מעיק בגלל הלחות!

חמין זה כבר פאסה זה מאוד מכביד,אני מתענג על מרקי טלה ובקר בסגנון תימני, אם בא לי את טיבית שזה החמין של העירקים אורז ובשר ביחד בבישול ארוך!

מה הייתי רוצה ?😊😘 שחברת נפש אהובה וגם הנשואה תודיע לי שהיא מחליטה להכיר פנויה ולתאם איתי ערב קסום ללא חדירה לנשואה...

למעלה