אז זהו. אנחנו נפרדים.

אז רגע לפני שאתם מתקפלים -

כמה מילות פרידה. זוכרים אותי? אני טל, הייתי פה מנהל שנה (2008-2009). כיום אני מנהל פורום רוק ישראלי
. בזמנו, רגע לפני שעזבתי, היה פה פיצוץ גדול, ומחבורה שנפגשת כל חג ומשקיעה, לאנשים קצת נמאס אחד מהשני. גבי נכנסה לתפקיד ותיחזקה פה את העסק לאורך זמן, אך הפורום לא היה מבחינה חברתית אותו הדבר. נכנסו חבר'ה חדשים והגרעין הנוקשה והמאוחד התמסמס וכל אחד הלך לדרכו. עם חלק מכם נשארתי בקשר טוב, ועם חלק ניתקתי כמעט לחלוטין. כולם פה בני נוער שגיבשו לעצמם זהות ודעות, ופתאום יוני בלוך כבר פחות איחד את העסק, אולי מכיוון שהכיוון שהוא הלך אליו היה הסטראטאפ הנהדר ולאו דווקא המוזיקה, שם יש הרבה פחות כסף, לדאבוננו. גם הציפייה לאלבום רביעי שהיה אמור לצאת בספטמבר - התמסמסה לה ונחלה פה אכזבה. ברגע שהפורום יסגר, אתם מוזמנים להיכנס לפורום רוק ישראלי ולדסקס גם על יוני בלוך
. אוהב אתכם, טל.

אז זהו. אנחנו נפרדים.

היום בצהריים התקשר אליי מנהל האשכול שלי, יוני, והודיע לי משהו שניסיתי להמנע ממנו במהלך כל אורך השיחה. ניסיתי למרוח את זה, אולי הוא בכלל רוצה לדבר על משהו אחר ואני סתם מדמיינת לעצמי. אבל בשלב מסויים כבר לא יכולתי להשלות את עצמי, והבנתי ש... זהו, מקפלים את הכל. סוגרים את החבילה, ויחד איתה גם את הפורום הזה. כבר שבועיים שהפורום לא בפעילות, ותקופה ארוכה שהפורום ביובש. והרגע המכריע הגיע. במשך שעות ישבתי מול המסך, מנסה למצוא מילים. הייתי כ"כ מתוסכלת, כ"כ מיואשת. אחרי כל התקופה הארוכה הזאת שאני כאן... זהו? לא יהיה פורום? רציתי להיות הראשונה שאומרת את את זה ומשתפת אתכם בדברים האלו, אבל לקח לי גם זמן לעכל. הגעתי לכאן בערך לפני 4 שנים. בסביבות 2007. ילדה קטנה, קצת פקאצה (...קצת הרבה) ועם הרבה "אומייגד" וקוצים בתחת. לאט לאט התבגרתי, והפורום הזה הפך להיות בין המקומות המשמעותיים ביותר של החיים שלי. וזה לא משנה איפה אני נמצאת עכשיו, כיום, ברגע זה. אני כ"כ שמחה שזכיתי לעבור את ההתבגרות שלי בפורום הזה, שזכיתי להכיר אתכם. עברנו כאן גילגול שלם. באנו לכאן קטנים ויצאנו גדולים, כל אחד בתקופה דומה אבל תקופה אחרת, ואין מה לעשות - יש תקופות ויש תקופות, וזה לא תמיד בשליטתנו. גם לנו יש אחריות אישית, במובן מסויים, ואולי יכולנו למנוע את זה. אבל אי אפשר להכריח את עצמנו לדבר על ואל אוויר, ואולי מיצינו שלב מסויים בחיים. הפורום הזה כבר הפך להיות פחות הנושא שלשמו התכנסנו כאן היום, והפך להיות יותר פורום שמדבר עלינו - על הגולשים, על הקהילה השוקקת כאן. אסור לנו לשכוח את זה. בין אם אני שומרת איתכם קשר ובין אם כבר לא, כל פעם כשאני מסתכלת על המתנת יומולדת המדהימה שקיבלתי מכם לפני כשנתיים - אני מתרגשת כל פעם מחדש. עברנו משברים, עברנו סרטים, ובכל זאת. צברתי כאן חברים לחיים. חברים ששיפרו לי באופן משמעותי את המוזיקה שאני שומעת, שמהם אני מושפעת. שלימדו אותי כ"כ הרבה דברים חדשים. אני מקווה שלא נתפרק. שאולי יקרה משהו, לא יודעת... נס? ונחזור להיות כולנו קבוצה כמו שהיינו פעם. קבוצה שעושה מפגשי פורום בפארק שליד סבידור מרכז ומתנחלת בעזריאלי ומאכילה אותי בצ'יז בורגר. אולי אני הוזה, אבל אני באמת מקווה שזה יקרה. מתגעגעת לכולכם כבר מעכשיו, וזה לא נגמר. מבטיחה לכם. אני אפתח קומונה חברתית, ועם כמה שזה יהיה מוזר לעבור לשם פתאום, אם נצליח לתפעל את הקומונה - נראה לתפוז שהפורום שווה את הפתיחה המחודשת. וכשיוני יוציא אלבום חדש, נפציץ ונדבר. אתם החברים הכי טובים שלי. וגם אם השתנתי, אתם תמיד החברים הכי טובים שלי.

כואב לי הלב.

ולא יודעת, פשוט כואב לי הלב. אולי עדיף ככה, כבר נהיה דבילי להאבק על משהו שאין. תודה על התקופה המדהימה הזאת

וואו, זה באמת עצוב.

זה ממש עצוב לראות שהפורום באמת עומד להיסגר. הייתי פה משהו כמו 3 שנים, ובמשך רוב התקופה הייתי פה פעיל. הכרתי פה הרבה אנשים אדירים, שעם חלקם יש לי קשר עד היום, ועם חלקם פחות. בלי קשר, אני מאוד אוהב את כולם, ואני מאוד מקווה שבאמת נישאר בקשר כלשהו. אני בטוח שעם הרבה אנשים עוד אפגש בהופעות... עצוב לי לכתוב את זה, אבל אולי באמת עדיף ככה, בלי הצורך להילחם על הפורום. ותמיד תיזכרו שסוף הוא התחלה של משהו חדש

gafnona

New member

זה עצוב קצת, כל כך הרבה אנשים הכרתי מהפורום הזה, אבל כנראה שבאמת קצת קשה לתחזק פה את הפורום, במיוחד שכולנו כבר גדלנו ואנחנו עסוקים בלימודים. לפחות נתעודד בזה שתמיד נפגש בהופעות ונדבר בפייסבוק/ מסן/טלפונים וכו'. אני אוהבת את כולכם

דורון 345

New member
עצוב...

חבל שלא יותר אנשים מצאו את הזמן לכתוב פה רגע לפני שכבר אי אפשר יהיה יותר לכתוב. אז כן, גם אני פה תקופה ארוכה, 3 שנים. היה לי תענוג לכתוב פה ולדבר איתכם. עצוב לי שהפורום נסגר, אבל בהחלט היה אפשר לחזות את זה אז אני לא כל כך מופתעת ודי כבר הכנתי את עצמי... מקווה לשמור על קשר עם חלק מכם, ואולי יום אחד עוד נפגש כאן שוב

קיוויתי שזה לא יקרה..

הפורום הזה היה חלק גדול מהחיים שלי בארבע השנים האחרונות. בזכותכם הכרתי את רוב המוזיקה שאני שומעת היום, ושמהווה חלק כל כך גדול ממי שאני. הייתה תקופה שהפורום הזה היה מעין מקום מפלט. זוכרים את התקופה שחפרתי לכם על המבחנים שלי במתמטיקה? ממש עודדתם אותי אז ועזרתם לי. כבר די הרבה זמן ברור שהפורום עומד להיסגר, ובכל זאת קיוויתי שזה איכשהו לא יקרה.. הפורום הזה מסמל בשבילי את ההתנסות הראשונית שלי עם מוזיקה, כי יוני היה הזמר הראשון שבאמת הכרתי ואהבתי, ובזכותו התחלתי לשמוע עוד המון דברים, להבין ולהתעניין במוזיקה. זה היה הפורום האחרון שנשאר שכתבתי בו.. מעכשיו אני רק סמוייה בתפוז >< אני אוהבת את הפורום הזה ואתכם, את כל האנשים שהכרתי דרכו. בטח עוד נתראה בהופעות..

משהו קטן משם משתמש קטן

לא הייתי פה מהפעילים ביותר או מהמעורבים ביותר אבל רק רציתי לומר שבאמת נהניתי מהפורום הזה, ומלהכיר את האנשים המקסימים שיש כאן
ותודה לכם על הזכות לדבר עם אנשים על מוזיקה איכותית כמו שראוי לדבר עליה! שיהיה בהצלחה ותהנו בחיים
אה, ונתראה בסוזן דלל במוצ"ש הקרוב, כן?

למעלה