אז חוץ מילדים מקסימים אני יודעת

frige

New member
אז חוץ מילדים מקסימים אני יודעת

עוד כמה דברים לעשות שאני פחות או יותר גאה בהם. בין השאר, לכתוב שירים והכי הרבה לשיר. לבשל כמובן את זה אתם גם יודעים. אז זוכרים שבזמנו פירסמתי שיר לאח שלי לחתונה. אז הקלטתי את השירים שאני הולכת לשיר להם בחתונה. את 4 השירים באתר אתם כבר שמעתם פעם, שני השירים האחרונים שמוקדשים לאחי הם הוקלטו עכשיו. שיר אחד מילים שלי ושיר אחד הוא שיר בשביל ההורים שלי. העניין הוא כזה: לפני כשבועיים +, אבא שלי קורא לי החוצה, אני רואה אותו יושב ברכב ובוכההההההההההההה, מנגב כל רגע את הפנים עם מטפחת, אני שואלת מה קרה והוא אומר לי להקשיב לשיר שיש לו בדיסק, השיר הוא עוף גוזל, אני: "מה אתה בוכה, כולם כבר עזבו את הבית" אבא שלי: "כן, אבל עכשיו זה רישמי, אני אבקש מאור (אחי) לשים לנו את השיר הזה סלאו בחתונה". אז החלטתי להפתיע את אבא שלי (מקווה שלא יתלכלך לי האיפור בחתונה) ולשיר להם את השיר הזה. אני אזמין את ההורים שלי, את ההורים של הכלה, את האחים והאחיות ונרקוד סלואו לצלילי השיר שאני אשיר: "עוף גוזל" בסוף נעשה כולנו מעגל סביב החתן והכלה ונשיר את הפזמון האחרון, יהיה מרגש בטירוף, כבר יש לי פרפרים בבטן. את השיר שאני כתבתי לו אשיר להם במנה הראשונה. תהנו. MYSPACE שרית

dafgol

New member
שרית הרסת אותי עכשיו ../images/Emo23.gif

למרות שכבר סיפרת לי, אני קוראת ומתרגשת שוב ממה שכתבת, כשברקע שומעת אותך שרה - מדהים
מאוד מאוד מאוד מרגש
אין ספק שאת ה
ה. יש משהו שאת לא יודעת לעשות תגידי לי ?
את מולטישרית בחיי
מתה לשמוע כבר את עוף גוזל בביצוע שלך
ועוד רעיון...תקליטי את "אלוהים נתן לך במתנה"
< מצטערת שלא יכולתי להאריך בשיחה, היה לי עוד טלפון והייתי בדרך לסופר >

frige

New member
יש שם את עוף גוזל גם

יום יבוא ואקליט גם משהו כזה כמו שכתבת.
שרית

ווואוווווואוווווואוווו שרית אני לא מאמינה

אים לא הייתי מכירה אותך הייתי חושבץ שזו מישהי אחרת ששרה שמונה מליון שנים אמאל'ה העברת בי המון המון צמרמורות אמאאאאאאאאאאא ידעתי שיש ל ך קול מדהים אבל ככה???????? ווווואווו את מבוזבזת חבל על הזמן אני נדהמת הרסת אותי מהקול שלך ומהמילים מדהים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! החזרת אותי עים הקול שלך לתקופה של התיכון משהו מדהים שרית אין לי סוף למחמאותיי את מדהימה ביותר אוצר עלי אדמות גם טובה גם יפה וגם מדהימה ומוכשרת נשיקות עוררת בי המון המון געגועים אלייך ואל התקופה שלנו יחדיו אוהבת נורית

frige

New member
../images/Emo51.gifנוריתו'ש../images/Emo25.gif../images/Emo26.gifכנסי

שלשום אמא שלי היתה אצל יגאל, הם דיברו על השבת חתן של אחי ואמא שלי ביקשה ממנו מנות לשבת. יום למחרת סיפרתי לה שהוא אח שלך ולמה לא אמרה לי לפני כן שהיא הולכת לשם. בקיצור, היא דיברה איתו בטלפון ואמרה לו: "אם לא יהיה בסדר, אני אלשין לאחותך
". הוא אמר לה: "מאיפה את מכירה אותה, היא שנים כבר בארה"ב". אמא שלי: "הבת שלי היא החברה הכי טובה שלה בארץ אז ראה הוזהרת חחח". ישר הוא נתן לה עוד סלט חחח. פעם אמרתי למישהו על הילדים: "שיהיו בריאים ושיהיה להם מזל טוב" אז הוא ענה לי: "וגם קשרים טובים". אז באמת כנראה שזה נכון, צריך קשרים.
. אוהבת ומתגעגעת שרית

הי שריתי וואו אורי מתחתן - נופל לי האסימון 8-

וואו שריתי , הקשבתי לשירים ששרת ועברו בי המון צמרמורות זה היה מאוד אצילי אמיתי ויפה מאוד מאוד איזה חמודה אמא שלך כזאת מתוקה חסייה יקירה ולגבי קשרים טובים זה ללא ספק חשוב ונכון קשר כמו שיש לנו אי אפשר לבנות ביום זה קשר של המון שנים ועים כל מה שעברנו שתינו זה בטוח שלמדנו איך להעריך יותר את החיים ואת משפחותינו היקרות גם שבנינו וגם שקיימות אמא שלך צדקה ביותר את החברה הכי טובה שיש לי לאורך השנים האילו לאורך כל הדרך בטוב ובלא כל כך נעים אין עלייך!!!! איפה אורי מתחתן? מתי הוא מתחתן? קנית בגדים לך ולמשפוחה? נשיקות לגוזלים ולאלי ולהורים וכמובן המון המון מזל טוב לאורי ובחירת ליבו אוהבת ומלאה געגועים נורית

לולי72

New member
שרית, את ../images/Emo47.gif אין ספק

אשרי אלי ואשרי הורייך והאחים שלך שזכו לבת כזו, לאישה כזו ולאחות כזו. איזה כיף. אני יכולה להחליף אותך בגיסתי???

frige

New member
עדן, אילו מחמאות, המון ../images/Emo51.gif

אני מתמוגגת לי פה. תודה על הפירגון. שרית

O n y X

New member
ממש יפה../images/Emo23.gif

וגם צירפתי אותך לרשימה שלי.. אגב, מי מאפר אתכם לחתונה?

frige

New member
../images/Emo51.gifיוליה../images/Emo24.gif

אני מתאפרת ומסתרקת אצל רונית ממגדל העמק. חשבתי עלייך, בסוף הלכתי לשם בגלל התיסרוקת גם.
ואישרתי את צירופך
שרית

LANIT1

New member
שריתוש מקסים........זמרת בכל רמח אברייך..

רשמתי נכון, איך את שריתוש, לא שומעים לך??.

למעלה