אז, יש פרק הערב - וגם משחק

berbertalk

New member
אז, יש פרק הערב - וגם משחק

מי יודח? מה יקרה?
מעכשיו, אני מביא נקודות לכל בן-אדם שצודק במה יקרה בפרקים. בסוף התוכנית, אביא איזה פרס או משהו. אחשוב על משהו.
Place your betting pool here!

הדסהש1

New member
הטימטום נוזל מהאזניים...ראיתי רק את הסוף

שהמדען ממכון ויצמן פרש...לא יכול היה להשאר
בגלל התאומות...והמבין יבין

נהורית1

New member
לפי מה שהבנתי, הוא חזר למעבדה.

או שזה היה רק תירוץ לפרוש מהתכנית.
או שזה רעיון של ההפקה, לך תדע.

הדסהש1

New member
לפי מה שראיתי בתוכניתו של גיא פינס

הוא לא הצליח במחקר אבל הכיר בחורה והציע לה
נישואין...כך שהתתפותו בתוכנית אולי היתה סתם

mr dish

New member
הדסה - מכירה את הסיפור על מגמגם שביקש לרכוש

לעצמו תוכי מדבר?

או על דוד לוי שנכנס לעולם המים בסן דייאגו, נעמד מול האקוואריום...

אלה דוגמאות להשפעה של אינטליגנציה גבוהה על זו הנמוכה...

רשמים מפרק 3

תכלס- לא השתנו מפרק 2
קרן מותק, גם קארין.

דבי עדיין מעצבנת, גם סתיו.
לאורנית אני עדיין לא מתחברת.

ז׳אנה ובועז, קטיה ואלעד עדיין הזוגות הכי חמודים.

וממש ממש חבל שאיליה פרש ( ונורא משעשע שההפקה הבינה שלתת לאחיות מלול להתעסק עם חומרים כימיים זה לא מומלץ ופטרה אותן ממשימת החסינות).

עדיין הזוגות הכי חמודים - ז׳

laei49

New member
בפרק הבא תופיע ניקול ראידמן

למה למה למה אני צריכה לראות אותה בכל מקום?
יש לה כל כך הרבה כסף שהיא יכולה לשלם להם שיארחו אותה.
איכס עליה.

auah vfuxht

New member
עצוב לי על החנונים...חוץ מאיליה

תביאו לי בחור ישראלי ממוצע, לאו דווקא מישהו שמגדיר עצמו כחנון.תלבישו אותו בבגדים מגוחכים ותנו לו להאבק בזירת איגרוף מול מתאבק מקצועי -מה נראה לכם שתהיה התוצאה? קחו את אותו בחור,שאין לו ניסיון במחול ותנו לו להציג קטע ריקוד.שוב-מה נראה לכם שיקרה?
בדיוק מה שקרה לחנונים שלנו.רק מה-בחורים ממוצעים לא משפילים את עצמם ככה!בחורים ממוצעים (וגם הרבה כאלה שחושבים את עצמם כחנונים) לא הולכים לתוכנית שמטרתה היחידה להוציא אותך הכי מוזר/חנון/מצחיק בשביל שאולי יהיה סיכוי שתגיע קרוב לסוף ואז יהיה לך יותר ביטחון עצמי.זה עצוב מאוד.
וגם מבחינת הבנות-כמה בנות מדברות בצורה נוראית לבנים-במיוחד סתיו.למה החנון שלה שותק לה? למה מי היא בכלל? לפני שתי עונות היתה מישהי עם כלבה,לא זוכרת איך קוראים לה, שגם דיברה ככה לחנון שלה והוא ענה לה.לא פחד ממנה.
החנון היחיד שהביא כבוד לחנונים בעונה הזו היה איליה.בניגוד לאחרים,הוא לא שידר אך ורק חולשה וחוסר ביטחון.דווקא אהבתי לראות את הדינמיקה בינו לבין התאומות. הן שיחקו אותה סתומות והוא שיחק אותה המחנך,המלמד, שלפעמים חושב שללמד אותן זו משימה בלתי אפשרית.הוא היה מצחיק וציני,וירד עליהן כמו שגם הן ירדו עליו.הוא הרגיש את עצמו שווה אליהן, וכנראה בגלל זה החליט לפרוש. כנראה ראה שהתוכנית הזאת מגחיכה את הבנים,משפילה אותם והוא לא צריך את זה.הוא לא ייתן לעצמו להמשיך להיות חלק מזה ומעדיף לחזור לחייו.
חבל שעזבת איליה,ובהצלחה בחיים האמיתיים

DDN

New member
הרגיש שווה אליהן?

הרגיש שווה מהן התכוונת.
חנונים > יפות.

למעלה