אז, כאילו, אני מה זה מעפן

מרקi

New member
אז, כאילו, אני מה זה מעפן

עזבו את זה שאני כבר לא זוכר איך מתקינים IIS, (טוב האמת שאם לשמור על אינטגריטי אני כן זוכר אבל זאת לא הנקודה), (למרות שאם שכחתי משהו, זה את הסיסמה של המשתמש שלי, וזה כבר נהיה יותר רלוונטי לנושא כאן), ושהתקדמתי מבחינת הקריירה בצורה רברסיבית ככה בפרסה של 365 מעלות עם עוד איזה 180 לדרך ולגמרי אין קשר ביני ובין העולם הזה ואני מגיע לכאן ומרגיש כזה לא קשור ועוד שניה הולכים לזרוק עלי איזה "response.write "wtf, ושלפני איזה 10 שנים הכחול ירד לילדה מהשמלה וכולם כולם וגם אלה וזאתי באו להגיד היי ביי מה שלומך הכל בסדר תודה איך איתך אה נפלא תודה ששאלת מה אתה עושה היום, ואני ככה פתאום נזכר ומגיע עם איזה "אה וואלה", ככה התנתקתי מהפורום ובכלל לא חשבתי לבוא ולהגיד שלום, ועוד זה לא שלא פתחו כאן פורום כזה בסבבה לחבר'ה - כי כן פתחו, ועוד מזמן, רק מבחינתי הוא נתפס כחדש, וכל הזמן הזה לא השארתי איזה ערוץ פתוח שאפשר לצור איתי קשר, הסיסמה שלי יחד עם בטח מספר כזה או אחר של הודעות שאולי שלחו אלי במהלך השנים היו ואינם, בקיצור - אני כזה מעפן
אז זהו, כאילו, ככה נזכרתי שיש פה אנשים והמון זמן לא דיברתי איתכם ורציתי לבוא ולהגיד היי, אבל עכשיו אני רק רוצה להגיד שאני מתנצל על זה שאני כזה. נו... מעפן. אז סליחה
(אפשר לחבק אתכם?
)

[eLad]

New member
מרקו,

איז דאט יו? איז איט דה תמניק רובוט רייט ביסייד יו?! אנד דה יילוו אנטרקס בָּרְבַאז דאון דר? 'געגענו (כמו ברווזים).

מרקi

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo9.gif

האמת שקצת מביכה ההשוואה, במיוחד כשהבגדים שלו הרבה יותר יפים משלי והוא יודע לשיר (למרות שאם היינו מתחרים בזיופים, הייתי לוקח) תודה על קבלת הפנים

מרקi

New member
פשש, בונ'ה

ניסיתי לענות עכשיו על כמה שאלות בפורום - אני לא זוכר דבר
גם עניתי לשרשור שפתחתי שם ונזכרתי בהגבלה של 72 שעות על ההקפצה - כבר שכחתי שזה קיים
אני אשאר לקצת זמן, אבל ברור לי שאני לא אצליח לענות על שאלות, זה יהיה בשבילי ללמוד הכל מחדש

למעלה