אז ככה

אז ככה

אני יודע ותוד שאתן מתגעגים לארץ לים למנטליות (עד כמה שהיא קשה) ולבית לאווירה לבלאגן זה צובט בלב אני יודע בארץ אנחנו אומנם במלחמת קיום אבל איכשהוא חיים ביחד ואין את הקירות האלה אין פורמליות בחול יש המון קרירות ודוחק לא ביננו בין הזרים אבל אנחנו ישראלים חמים פתוחים זורמים שמחפשים את העם שלנו גם בחול כי קשה לנו בלי החברה שיגיעו ונצא כל יום שישי בלי החמימות הזאת זה חסר ותגידו לי אם אני טועה שי (ישראל )

blondini

New member
ככה ככה...../images/Emo13.gif

בסך הכל אני חושב שאתה צודק, פחות או יותר. בגלל זה נוח לי יותר להתחבר לישראלים בקנדה, וזה מקל על הגעגועים. גם הפורום עוזר לצורך העניין. זה די טבעי שתרצה להתחבר לאנשים שדומים לך. בינתיים טוב לי בקנדה, למרות הגעגועים. עוד כמה חודשים אני אסע לבקר בארץ, אולי זה יפיג קצת את הגעגועים. אבל אני לא בטוח שיהיה לי טוב יותר אם אחזור לארץ. ההרגשה שלי היא שאחרי מספר שבועות ב"היי" החיים יחזרו למסלולם והסיבות שגרמו לי לנסות לגור בחו"ל יצוצו מחדש.

העיקר שתהיה בריא ומאושר

תראה לכל אחד ורמת הגעגועים שלו בכל אופן אני מאמין שאף פעם לא תישכח מהיכן באת ולאן אתה הולך כולנו ישראלים עם חם ואוהב ושלא תישכח את זה !!!!!! שיהיה לך חיים מאושרים בריאים כל הכל מהכל

Sundancer

New member
../images/Emo31.gif והתרגום לעברית:

חסר להם המיסים ששילמנו וימי המילוים שנתנו. לא נורא, מבטיח לשלוח כרטיס ברכה בראש השנה במקום.

למעלה