אז ככה....

עינב2000

New member
אז ככה....

אין ספק שאדם הוא הילד הכי חמוד וחתיך בעולם!!! וכןתאין ספק שרועי גור ויונתן מכווועערריייםםםם בצורה מוגזמת!! כאילו תסתכלו על זה יונתן בן 18 והוא לא חצי בוגר ממה שאדם מתנהג אין פשוט מוווושלם בטירוווף !!!

InFecTeD LOVER

New member
מאיפה את יודעת שיונתן לא בוגר?

צאי מהסרט שאת חיה בו... יש דמויות ויש שחקנים!! אלו שני דברים שונים לגמרי. אז לפני שאת מסיקה מסקנות על כמה שיונתן בוגר, תחשבי: אולי אני לא מכירה אותו בכלל??? ושתדעי שהשחקנים קוראים פה בפורום וזה קצת הרבה מעליב הדברים שאת כותבת.

Dor F

New member
תגידו,מה נסגר פה היום?!

אין לכם משהו חיובי לומר? סבבה, פשוט שתקו!

peddington

New member
אני איתך...

אני איתך בקטע הזה... צריך לדעת ללמוד להפריד בין דמויות ושחקנים... חוץ מזה יונתן נראה ילד ממש נחמד ורועי ויינברג הוא הבן אדם האחרון שאפשר להגיד עליו מכוער... שירה.

באיזה קטע?

א.באים לפה כדי לדבר על הסידרה ולתת לשחקנהים הרגשה טובה לא בשביל לרדת אליהם ודבר שני מאמי אני חושבת שאני חייבת אבל חייבת משקפיים דחוף!!!!! כי אם את חושבת שרועי גור ויונתן מכוערים אז נראה לי שמשהו לא בסדר אצלך חחח

אז ככה מתוקה!

אדם הוא מס'1 גמני מתה עליו! אבל רועי גור ויונתן ממש לא מכוערים...הם כוסונים אחד אחד ומוכשרים בטירוףףף אז בקשה בלי להשמית א'פחד כאן זה לא מתאים... יש לך דעה עלהם אפשר להגיד בצורה יפה ופחות פוגעת או לא להגיד בכלל

למעלה