אז למה הם בעצם הגיעו לבית של "אח הגדול"?

Jen74

New member
אז למה הם בעצם הגיעו לבית של "אח הגדול"?

מי הגיע/ה בשביל לקבל את המיליון?
מי הגיע/ה בשביל למצוא אהבה?
מי הגיע/ה בשביל הפרסום?
מי הגיע/ה בשביל הכיף והחוויה? לפי איך שמתנהלים הדברים עד היום ולפי הפרטים היבשים שאנחנו יודעים על המתמודדים (גיל, מצב משפחתי, עיסוק) לא נראה לי שהנשואים וההורים הגיעו בשביל למצוא אהבה חדשה. לדעתי: מיקי שם בשביל הפרסום. נעמה ואשר בשביל המיליון. צבר, שי ואיתי הגיעו בשביל המיליון. עינב גם היא שם בשביל המיליון בניגוד לאבא יוסי שנראה שהוא שם בשביל הקטע והוא כאן בשביל FUN. שפרה באה בשביל המיליון ונשארת בשביל החבר'ה. ג'ני בשביל פרסום ואם אפשר גם לגרוף את המיליון. לאון - פרסום, פרסום, פרסום - זה כתוב לו על כל הגוף, לא רק על המצח. ערן בא בשביל המיליון ומצא אהבה(?) ימים יגידו. קרן וונסה באו במחשבה שאולי כאן ימצאו גם את גבר החלומות ויצאו מסודרות עם מיליון או לפחות בעל מיליונר
בוריס סיפר שאת אח שלו ראו בקניון והציעו לו להגיע לאודישנים לתוכנית ואז לאון התקשר לבוריס שיבוא גם. רנין - נשארה לי חידה לא פתורה. אני מאמינה שהיא הגיעה בשביל החוויה והמיליון ובינתיים גילתה שזה לא מה שהיא חשבה שזה יהיה והיא מחזיקה בשיניים ורוצה להישאר בשביל לנסות להגיע למיליון. שכחתי מישהו? מה דעתכם? אתם חושבים אחרת?

mooolly

New member
רנין

רנין גם באה בשביל הפרסום- היא שחקנית. היא הודתה בזה כשהיא דיברה ביום שישי עם צבר. היא אמרה שהיא לא צריכה את המיליון רק שיכירו את השם שלה ושזה יפתח לה דלתות למשחק

AlexH26

New member
מה היא תשחק? מחבלת מתאבדת ב"מילואים" עונה 2?

אני לא מבין מה כישורי המשחק שלה. עד עכשיו ראיתי אותה בעיקר בוכה. זה היה משחק או אמיתי?

Jen74

New member
היא לא יכולה לשחק מחבלת מתאבדת...

את התפקידים של מחבלים וטרוריסטים נותנים לשחקנים ישראלים בעלי חזות מזרחית, גם כאלה שהם לא מזרחיים אבל נראים כאלה. גם בארץ וגם בחו"ל. אז אפילו את זה לא נותנים לערבים לעשות... מאחר ולא מכירים אותי כאן אני חייבת לציין שההודעה נכתבה בטון ציני.

יNOT

New member
אני חושב שכולם באו בשביל המיליון

כל השאר זה בונוס

AlexH26

New member
למה? הם לא מספיק חכמים להרוויח מליון לבד?

אתם יודעים שעל המליון יש מס הכנסה, ויש עוד הוצאות שיורדים מהסכום הזה ככה שבסוף נשאר בכיס מעט מאוד. וכמובן כל החודשים שהם לא עובדים וזה שהם מאבדים חברים ומשפחה בדרך. נעמה קסרי מהישרדות סיפרה איך היא איבדה את בעלה בגלל הריאליטי. זה היה ברדיו. כמעט בכיתי בשבילה בראיון הזה. מה שווה כסף ולאבד את המשפחה שלך. אבא שלה נפטר בזמן הזה. בעלה התרחק ממנה. הילד לא זכר איך היא נראית.

יNOT

New member
בשביל 700 אלף עדיף כבר לעבוד 9-12 שעות

ביום , ולוותר על בריכה , על מישהוא אחר דואג לך לכלכלה . בשביל מיליון זה כבר משהו אחר

יNOT

New member
../images/Emo7.gif דרמה סוחטת דמעות

ובכל זאת זה היה בחירה שלה...

Jen74

New member
ובכל זאת, זאת הייתה בחירה שלה להשתתף בתוכנית

אף אחד לא הכריח אותה לצאת מהבית ל- 52 ימים רחוק כל כך בלי קשר כלשהו עם הבית. כנ"ל לגבי משתתפי "האח הגדול". הם בחרו להגיע לאודישנים ולהמשיך הלאה לתוכנית. אף אחד לא מכריח אותם. זה שהפרסים המובטחים זה רק לצורך הפרסומות והרייטינג זה ידוע. מזמן כבר הבנתי שהפרסים שמכריזים עליהם ומבטיחים למשתתפים הם לא בדיוק הפרסים שמקבלים הזוכים, אם בכלל. אפשר לשאול את זוכי "רצים לדירה", "סוף הדרך" ועוד כל מיני תוכניות אחרות שכביכול חילקו פרסים מה קרה עם הפרס שלהם.

AlexH26

New member
צבר, ערן ואיתי בשביל הפוזות. מאוהבים בעצמם

יתר על המידה. שלא לדבר על גרבוצים מול המצלמות ונגיעות בגוף שלהם. תלבשו חולצה כי זה מאוד פתטי להסתובב כאילו אתם בחופשה בקלאב הוטל וזה הופך את המשחק לנורא זול

מיקי הצהירה שהיא שם רק בשביל המיליון

ותעשה הכל כדי להשיג אותו. שום פירסום ושום נעליים.

AlexH26

New member
היא גם הצהירה: תיזהרו ממני! חחחח ../images/Emo6.gif

חברה של מאיה בוסקילה. דומה לה כמו שתי טיפות מים.

למעלה