אז מהן תוכניותיי לסופ"ש הזה?

נדירליאל

Active member
כרגיל וכתמיד אקפיד לברוח מסדרות זבל מארווליות.
אקפיד לגוון את התפריט בסדרות מעולמות שזרים לי לגמרי: יפן, דרום קוריאה, תורכיה, אוסטרליה, דרום אמריקה.
בוודאי לא אפקיר את עיתוני סופ"ש ואת ספר הפרשנות החדש על שיר השירים.
שבת נהדרת לכם.

כרגיל וכתמיד אקפיד לברוח מסדרות זבל מארווליות.
אקפיד לגוון את התפריט בסדרות מעולמות שזרים לי לגמרי: יפן, דרום קוריאה, תורכיה, אוסטרליה, דרום אמריקה.
בוודאי לא אפקיר את עיתוני סופ"ש ואת ספר הפרשנות החדש על שיר השירים.
שבת נהדרת לכם.
שבעתי מהסדרות הקוראניות.
לפני כשבועיים הייתי בקטע הקיטשי וצפיתי בנחיתת חירום לאהבה כפי שפירטתי בתגובה #16 שלי בזמנו בשרשור Weekend's Watch לסופש של 15-17/08/2024 🇨🇬 🦍, כי הם שטותניקים, הסדרות שלהם דביליות, אך במיוחד בתקופה זאת, היה כייף להשתטות ולהנות מקלילות.
ניסיתי עוד סדרה אהבה בכפר דייגים וזה כבר היה יותר מידיי עבורי.

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
שבעתי מהסדרות הקוראניות.
לפני כשבועיים הייתי בקטע הקיטשי וצפיתי בנחיתת חירום לאהבה כפי שפירטתי בתגובה #16 שלי בזמנו בשרשור Weekend's Watch לסופש של 15-17/08/2024 🇨🇬 🦍, כי הם שטותניקים, הסדרות שלהם דביליות, אך במיוחד בתקופה זאת, היה כייף להשתטות ולהנות מקלילות.
אני צופה עכשיו ברומן רומנטי, גורל אחד. רמת הטמטום והמשחק הגרוע של "הגבר" לא תאומן. אבל יש פיצוי עם סדרות מד"ב, פנטזיה ופשע.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
שבעתי מהסדרות הקוראניות.
"שבעתי מהסדרות הקוראניות." TBH - אני רק מתחיל עם זה :-D

נדירליאל

Active member
"שבעתי מהסדרות הקוראניות." TBH - אני רק מתחיל עם זה :-D
לענ"ד TBH אתה תהנה.
החשיבה הדרום קוריאנית כלכך שונה מהווליוודית.
גם אצלם היופי החיצוני מאפיין את ההבדל בין גיבור טוב לגיבור רע.
אם תסתכל טוב - תראה שרוב השחקנים.יות עברו ניתוחים דרסטיים באף, חלק גם בעיניים. כך הוא זכו ביופי בובתי של שלמות. לפי יחס הזהב כמעט.
אגב ב- FB יש קבוצות שלמות, בעברית שעניינן "קיי. דרמות" [כמו ה- קיי.פופ]

Lion_Heart

Well-known member
לענ"ד TBH אתה תהנה.
החשיבה הדרום קוריאנית כלכך שונה מהווליוודית.
גם אצלם היופי החיצוני מאפיין את ההבדל בין גיבור טוב לגיבור רע.
אם תסתכל טוב - תראה שרוב השחקנים.יות עברו ניתוחים דרסטיים באף, חלק גם בעיניים. כך הוא זכו ביופי בובתי של שלמות. לפי יחס הזהב כמעט.
אגב ב- FB יש קבוצות שלמות, בעברית שעניינן "קיי. דרמות" [כמו ה- קיי.פופ]
כבר ראיתי אחת וזה דיי נחמד
"אם תסתכל טוב " אני לא מסתכל מקרוב...
"אגב ב- FB יש קבוצות שלמות, בעברית שעניינן "קיי. דרמות" " אין לי פייסבוק כבר שנים :-D

נדירליאל

Active member
כבר ראיתי אחת וזה דיי נחמד
"אם תסתכל טוב " אני לא מסתכל מקרוב...
"אגב ב- FB יש קבוצות שלמות, בעברית שעניינן "קיי. דרמות" " אין לי פייסבוק כבר שנים :-D
לא מצליח להתרגל לאינסטגרם כרשת חברתית. מה גם שהם לא תומכים בסוג של תמונות כמו WEB וזה מעצבן, בלשון המעטה.
האמת, הקלוז-אפ'ס שעושים לדמויות מותיר, אותי לפחות, נפעם מהיופי העל-אנושי הזה.

Lion_Heart

Well-known member
לא מצליח להתרגל לאינסטגרם כרשת חברתית. מה גם שהם לא תומכים בסוג של תמונות כמו WEB וזה מעצבן, בלשון המעטה.
האמת, הקלוז-אפ'ס שעושים לדמויות מותיר, אותי לפחות, נפעם מהיופי העל-אנושי הזה.
כמו שאמרתי...אני לא מסתכל מקרוב

למעלה