אז מה אתם יותר, יפים או חנונים?

svety

New member
אז מה אתם יותר, יפים או חנונים?

אנא סמנו
או

ותרחיבו כמובן

ההרכב האנושי הפורום מסקרן אותי

innocence

New member

אני חושבת שאני באמצע...?
כאילו, אין הנחתום מעיד על עיסתו וכאלו, אבל אני חושבת שאני יפה (אם כי ממש לא טיפשה), ומצד שני, אני יש לי הרבה תחומי עניין שנחשבים חנוניים.
ומצד שלישי, יש לי הרבה תחומי עניין שלא נחשבים חנוניים (אופנה וכו..), ואני גם ממש לא חנונית של מתמטיקה או מקצועות ריאליים, למשל. וגם למיטב ידיעתי אין לי בעיות עם יצירת קשרים חברתיים.

Lion_Heart

Well-known member
אין המה מעיד על מה?

כן כן, אני מכיר את הפתגם...אבל מה זה אומר?

innocence

New member
שאני לא יכולה להעיד על עצמי,

או על התוצרת שלי או ווטאבר.

אופה.

הכוונה שהיא שהאופה לא מעיד על טיב המאפים שהוא יוצר.

אה, ומתמונות שראיתי אני מעידה שאת אכן יפה אז... זה כבר לא רק הנחתום!

Light18m

New member

הייתי ונשארתי. למרות העלייה בביטחון העצמי לדעתי...

אמנם אני הולך למכון כושר ובונה שרירים, וגם יש לי חברים, תחומי העניין שלי מסגירים אותי. ממטאל, דרך מדע בדיוני ועד למשחקי מחשב, אני מופיע במילון תחת ההגדרה "חנון". אה, ויש לי משקפי קרן.

סתם, האייקון לא באמת, הוא פשוט חמוד בעיניי.

חושבת שאני חנונית בכל רמ"ח איבריי [החל ממגמת רובוטיקה, ממשיך בלשרת במודיעין, ממשיך בלעבוד בהייטק, לקרוא מד"ב, ללכת לכנסי אנימה, לשחק במשחקי מחשב, לשחק במשחקי תפקידים, להרכיב משקפיים (עדשות), וכו' וכו'].

אבל, אני גם מכורה לשופינג, מזדהה עם חלק מהאימרות של הבנות בתכנית (ורוצה לצאת עם כולן למסיבה או לקניות!), הציפורניים שלי כמעט תמיד צבועות בוורוד [וגם המקלדת והעכבר והתיק והנעליים], צווחת שהפן ייהרס אם דוחפים אתי לבריכה, ויוצאת רק עם בנים מסביון.
סתם, האחרון בצחוק.

חפרתי?

יעל תעשי לי ילד!

innocence

New member
האם ייתכון שראיתי אותך בכנסים?

כי אני כזה.. די נמצאת בכולם P:

אני לא מהמתחפשים,

אז בספק אם שמת לב :) אני זוכרת שראיתי אותך רק פעם אחת, לפני הרבה שנים. כשעוד אפילו לא ידעתי שזו "את", פשוט זכרתי את התחפושת שלך ומתישהו העלית תמונה של כל התחפושות ואז אמרתי "היי הנה היפה הזו שראיתי! :p"

innocence

New member
אני מכירה גם לא מתחפשים,

אז אני סתם תוהה אם אנחנו מכירות, אבל אני מניחה שלא מהתגובה שלך:)

Thumpers

New member
<3 <3 <3

מהממת, ילדים יפים יהיו לנו! (כי הם יהיו דומים לך!!)

למעלה