אז מה כל כך מיוחד בכפר סבא

אז מה כל כך מיוחד בכפר סבא../images/Emo35.gif

מדוע אתם אוהבים את כפר סבא? מה חסר לכם בעיר? ומה הייתם מצפים מהפורום הזה, איזה תשובה הייתם רוצים שהוא ייתן לכם? אשמח לדעת! ליאור

כלום לא מיוחד

בעצם.. השקט והאווירה בכפר סבא.. אין את זה באף מקום אחר מה חסר בעיר : כוסיות , ומסעדות ברמה גבוהה יותר ממה שיש מה הייתי מצפה מהפורום הזה : שיעשה לי מסאג' בגב איזה תשובה הייתי רוצה : מה משמעות החיים.

BanjoKazooie

New member
מסכים איתך בדבר הראשון שאמרת

בכפר סבא בקושי יש כוסיות! המון בחורילות וכונפות איכס

סקוויד

New member
גרוזיניות??

אגב.. אני חדשה.. עדי
בת 14.5 יש כוסיות אתם פשוט לא מחפשים טוב

badboy3919

New member
אמממ...התשובות שלי...

מה אני אוהב בעיר?-את השקט והאוויהה (למרות שאני גר על ויצמן),את הגנים הציבוריים,את המרכז ורחוב ויצמן בכלליות. מה חסר לי?-כמו שאמרו למעלה,יותר מקומות בילוי ולא רק סנוקר או קניון מלא בערסים..וזהו בינתיים בטוח אני אזכר במשהו אחר... מה אני מצפה מהפורום?-שיעלו פה לדיון כל מיני שאלות ובעיות שקשורות לעיר ושננסה לפתור אותן יחד... וזהו בינתיים...:)

Adidason326655

New member
הנוער

הנוער שלנו אחלה (יחסית) ובכל זאת יש מקום לשיפור. מועצת הנוער העירונית של כפר-סבא ראוייה להערכה. וכמו כולם : באמת אין מספיק מקומות בילוי בעיר.

אהה..

מה אני אוהבת בכפר סבא-את הקניון, ללא ספק. הרחבת החלקה שם מעולה! וגם את בית הספר שלי:] כמו שכבר כתבי פה איפשהו, אני לומדת בדמוקרטי.. מה חסר-נו, מקומות בילוי;[ ומהפורום הזה אני לא מצפה לכלום, יבש פה מידי:\ ודרך אגב,
על הניהול!

אני יתרום את שלי

בהודעות פרובוקטיביות שלרוב גוררות גל של תגובות של עד כמה אני טיפש \ אידיוט \ מפגר שלא יגידו שאני לא אוהב את כפר סבא

לכל אדם יש תפקיד בעולם...

ואתה? אתה יכול גם לנסות פשוט לשתף פעולה, מבטיחה לארגן לך כמה כוסיות מרעננה שיעברו לכאן בתמורה.

אני יודע היטב את התפקיד שלי בעולם..

לעשות את העולם למקום טוב יותר.. ברגע שהרעיונות שלי יתחילו להתפרסם ולהתקבל זה יהיה עולם מושלם ואין צורך להעביר כוסיות מרעננה.. אני לא צריך כוסיות , יש לי עודף בכוסיות למעשה.. אני עובד עם דוגמניות

אני יותר מדי

אוהב נשים בשביל לתת רק לאחת מהן להיות חברה שלי
לא יתכן שרק בחורה אחת תזכה להנות ממני.. העולם לא היה אותו עולם

אני אחדש..

אתה דפוק:] במיוחד אחרי ההודעה המפגרת על מצב הכוסיות כאן. ולליאור (ככה קורים לך, נכון?), אני אנסה לכתוב כאן כמה שיותר.

למעלה