אז מי בא היום להופעה?? :)

lia לייה

New member
אז מי בא היום להופעה?? :)

אני נוסעת עם חברה וכיוון שאין לנו איך לחזור אנחנו ישנות אצל אחותה בת"א. קצת טרטור אבל יודית שווה את זה והכל.
עוד מישהו בא?

lia לייה

New member
שניה שניה.......! :)

אז ככה - הקרבתי הרבה שעות, כסף ושעות לימוד לבגרות בהסטוריה אבל היה שווה מהחיים (יצאתי אתמול ברכבת של שבע מהבית, מונית לזאפה, הופעה, מונית לאח של חברה שלי, 06:00 בבוקר - אוטובוס לרכבת, רכבת .... - הרבה הרבה כסף). הייתי מוגדרת ב"צידי הבמה" אבל הגעתי מוקדם ככה שתפסתי מקום ממש טוב יחסית. היא הייתה מדהימה כהרגלה, מוזר להיות ב"מופע ישיבה" , אני רקדתי רוב ההופעה ומתי שלא רקדתי צלמתי. צלמתי מ-ל-א, ואני חושבת שזו כמות מוגזמת להקטין ולהעלות. עכשיו אני מעבירה את התמונות למחשב ואני חושבת שהדרך הכי נוחה תהיה שאני אעלה את התמונות לפייסבוק ואם מישהו ירצה תמונה/תמונות מסויימות הוא יבקש ואני אשלח במייל. :))))) אגב ההופעה עצמה הייתה הרגילה, היא לא שרה את סוף לסיפור משום מה והייתה אחת בקהל שמתחנת והיא חשבה איזה שיר אפשר להקדיש אז המתופף אמר שאפשר את השיר הבא והוא התכוון לשבתות וחגים - בצחוק כמובן ;) אז היא שרה את זה ואמרה שיש לה נקיפות מצפון וגם ככה קשה לה עם השיר הזה. אח"כ היה לא טוב היות האדם לבדו אז שוב היא אמרה בציניות אהה.. זה שיר שממש מתאים לחתונה! :)

lia לייה

New member
תמונות תמונות תמונות.. :)

אווקי - זה הקישור לאלבום: http://www.youtube.com/watch?v=e45XWITyo70 אם מישהו לא יכול לראות את זה כי הוא לא חבר שלי אז בכייף תוסיפו: lia rodriguez alonim ותכתבו שאתם מהפורום :) תהנו!!! מי שרוצה תמונה מסויימת שיכתוב לי כאן את מספרה באלבום ואת האימייל ואני אשלח :)

למעלה