אז מי יהיה הנשיא הבא של מדינת ישראל ?

dafgol

New member
אז מי יהיה הנשיא הבא של מדינת ישראל ?

פרס? ריבלין? קולט אביטל? אנחנו בכלל צריכים את מוסד הנשיאות? חוץ מכסף שעולה לנו המון.....באמת יש הצדקה לקיומו של המוסד הנשיאותי? אני באופן אישי לא בטוחה שיש הצדקה לנשיא במדינת ישראל, כשהשילטון הוא שילטון פרלמנטרי. אני בעד פרס , קודם כל הגיע הזמן שיזכה במשהו
בגילו המופלג....וברצינות..... אני חושבת שצריך לתת לפרס לסיים את חייו הציבוריים בצורה מכובדת ונאותה, אני חושבת שהוא המועמד היחיד שבאמת מתאים לתפקיד, עשה מספיק - לטוב ולפחות טוב למדינת ישראל, מוכר ואהוד בעולם, זוכה פרס נובל, איש אשכולות גם בעיניי מקטרגיו אני חושבת, הוא האחרון שנשאר "מהדור ההוא" .. רובי רייבלין בהחלט לא דמות מייצגת ייצוגית או מכובדת לדעתי....(לשום דבר...אבל זה כבר עניין אחר ) קולט אביטל ....אולי בפעם הבאה.... מה דעתכם?

לולי72

New member
לגבי פרס, דעתי כדעתך.

אני גם מקווה לראות אותו בנשיאות (מה שבטוח בושות הוא לא יעשה לנו כנשיא)

S r 35

New member
הוצאת לי את המילים מהמקלדת

מוסד הנשיאות - מיותר לחלוטין.
פרס - אם הוא יפסיד עכשיו, אני כבר לא יודעת איך להגדיר את זה. הבן-אדם יישבר. רק מפאת הכבוד צריך לתת לו לזכות. רובי ריבלין - בשום פנים ואופן לא! הוא ליצן. קולט אביטל - הייתה יכולה להתאפק בקדנציה הזו ולאפשר לפרס להיבחר לכבוד, אם כי לא הייתי מתנגדת לראות נשיאה. דרך אגב - "הנשמות הטובות" ריננו על רומן בין השניים (פרס ואביטל) לפני שנים

dafgol

New member
עוד מעט נדע...

מקווה שזה יסתיים היום ולא ימשך כמו מסטיק

למעלה