אז .. נפרדנו..

DNAדנה

New member
אז .. נפרדנו..

אני יודעת שלא כתבתי פה יותר מדי, ואת הסיפור שלי מכירה בעיקר (רק) אפרת (אגב, מיליון תודות!) אבל... כן, אחרי כמה שנים נפרדנו... אהבנו המון, אבל היה לנו קשר קשה, ובדיעבד אני רק מבינה עד כמה.. בחודשים האחרונים נפרדנו וחזרנו ונפרדנו וכו'.. בקושי התראינו, אפילו שהוא כבר אזרח (וגם אני). ואז החלטתי שזה מספיק לי.. בפרידה האחרונה כבר לא בכיתי, כי נגמרו לי הדמעות, כי בכיתי כ"כ הרבה בקשר הזה. אהבתי אותו המון, הוא האהבה הראשונה שלי, התאהבות טוטאלית כזו. הוא התקשר לפני כמה ימים, רצה שנחזור, אבל אני כבר לא יכולה... כבר נפגעתי יותר מדי.. והוא מדהים, באמת. בחור זהב. נדיר. אני בטוחה שהוא ימצא מישהי שתעשה לו טוב. זהו.

דניאל7707

New member
לילה טוב

לא הבנתי למה את בטוחה שאת לא בסדר בכל הסיפור, ימצא משהי שתעשה לו טוב? בכל אופן שולחת

DNAדנה

New member
תודה רבה ../images/Emo24.gif

לאלא, אני לא חושבת שהייתי רעה או משהו כזה.. עשיתי מה שיכלתי.. אהבתי בטירוף.. אבל אנחנו שונים מדי, והשוני הולך וגדל. ויש עוד כל מיני דברים. הוא ימצא מישהי דומה לו והם יסתדרו מצוין. אני בסה"כ רוצה שיהיה לו טוב, כי באמת שמגיע לו. [אני בסדר בעקרון, רק רציתי לפרוק קצת :$] לילה טוב
ותודהרבה, שוב.

מאמי!!!

את לא רצינית? זה נגמר סופית? לפחות החלטת את ההחלטה הנכונה והטובה בשבילך, ואני שמחה שבחרת בדרך הזאת וזה ממש לא קל. ושטויות אני תמיד פה לייעץ לך, דברי איתי בפייסבוק נדבר על העניין יהיה בסדר, הלך אחד יבוא אחר! לילה טוב יפה :-*

DNAדנה

New member
מותק ../images/Emo23.gif

כן.. אמנם בחרתי שנשאר, וכו' וכו'.. אבל אח"כ היה לנו נורא קשה להסתדר, וכל דבר הכי הכי קטן בעולם היה גורם לו להגיד לי ש"כל אחד מושך לכיוון אחר" ובלה בלה בלה. ונפרדנו וחזרנו ואז שוב והחלטתי שאני לא חוזרת יותר... זה קשה לי מדיי ככה.. אני משתדלת להחזיק מעמד, מסיחה את עצמי כמה שאני יכולה. המון המון המון תודות לך!!!!

למעלה