אז... פאב או מסיבה?

Thumpers

New member
אז... פאב או מסיבה?

כל יום שישי עולה הבעיה מחדש. הסיטואציה: שישי אחה"צ, לפנות ערב. הדילמה: פאב או מסיבה... אז מה *אתם* מעדיפים? האם זה תלוי במצב הרוח? האם זה תלוי בחברים איתם אתם יוצאים, או שאתם בוחרים חברים לפי סוג היציאה? פאב? מסיבה?

In Red

New member
לגמרי פאב

כזה בלי מוזיקה רועשת ואנשים דורכים עליך =]

svety

New member
תלוי.

הבעיה שלי עם פאבים היא שהם עושים לי חור רציני בכיס - אין פאבים זולים במרכז! אבל ההעדפה היא לפי מצב הרוח, החברים ושות', אין העדפה גורפת.

DDN

New member
כן!

שקל וחצי לקרטיב בחנות של "פלדמן". היה טעים.

DDN

New member
אני אישית בקטע של חברים באים אליי או

שאנחנו הולכים לשרוץ אצל חבר אחר. אנחנו יודעים להנות גם בלי לצאת ולשפוך ימבה כסף. תני לנו ערב משחקי לוח או תפקידים ואנחנו מסודרים.

Lion_Heart

Well-known member
../images/Emo45.gif לגמרי מסכים

למרות שסוג הבוליבחוץ שלי זה סרט
פשדוט אין סרטים טובים לאחרונה...פאב זה לאבשבילי ...ואני לאאוהבלרקוד :-\

מסיבה מסיבה מסיבה.

מחכה כבר שלא יהיה סיכון בזה שאנשים יתנגשו לי ביד כדי שאוכל לחזור לרקוד וללכת למסיבות :)

innocence

New member
:)

פאבים זה מקום שהולכים אליו כדי לשתות, ואני לא שותה. וזה מעבר לעובדה שתמיד מסריח בכאלו מסיגריות ואני ממש ממש ממש שונאת את זה. מסיבות זה מקום שהולכים אליו כדי לרקוד, אם אתה אוהב: א. לרקוד ב. את המוזיקה שמשמיעים אצלי זה בד"כ לאלשניהם. אה, וגם המון המון סיגריות ואלכוהול שכיסינו כבר תחת "פאב". :)

StriX Starlight

New member
אין כמו מסיבה טובה להתחיל שבוע כמו שצריך.

שלוש-ארבע שעות בליין אלטרנטיבי טוב (סיטי הול, מוסד, מימד, נוייז מה שלא יהיה) ואני מאושרת. על אחת כמה וכמה אם זה מהמסיבות שכל החבר'ה הטובים (עליהם נמנית גברת סווטה המבריזנית
) מגיעים אליהן.

למעלה