אז קפלטון מגיע לארץ הא?

Nechi Nech

New member
אז קפלטון מגיע לארץ הא?

טוב חברים, לקראת בואו של קליפטון גור'ג ביילי השלישי, איש האש, הנביא, המלך שאנגו, מייצר הלהיטים, האיש שבדיוק עשרה ימים לפני ההופעה שלו בארץ הקודש חוגג 40 - קפלטוווווווווון! כל אחד יכתוב איך איפה הוא שמע אותו בפעם הראשונה ויספר קצת מהנקודת מבט שלו על ההיכרות שלו עם השירים של הזמר הענק הזה..

אניאניאניאניאניאניאני

בוא קיצר, השיר היחיד של אבות המזון, ששמעתי עוד מזמן בפארק 2003 ואז בבירה, כשהיה את הביט המגניב הזה עם הפיל של הבוזוקי והקלינקים של הכוסות יין, באותה תקופה שמעתי את Who Dem, והייתי בהלם שזה מה שצ'ולו שר בפיזמון. ואז באו עוד הרבהההה טיונים, של מי שאני יכול להגיד היום שאני שר כמעט כל יום. מייד אחרי פסח מתוכננות בפורום הרבה הפתעות לקראת הגעתו של קפלטון לארץ. אני רוצה להעלות את הקצב, ולכן אני מכריז כבר עכשיו, שפסח השנה יהיה בפורום בסימן ראגא וארלי דאנסהול של תחילת הניינטיז. הולך להיות חזק וחריף מאוד, כשבסיום החג הפורום יוקדש למי שבעצם הוא אחד היחידים שנשאר מאותה תקופה, וממשיך להמציא את עצמו עד היום, עם שלל טיונים מדהימים שישארו איתנו לעוד הרבה זמן...

Domnastic

New member
אפרופו קפטלון..

מה האלבום הכי טוב שלו לדעתכם

Reign Of Fire

זו התשובה המתבקשת כנראה, זה האלבום הכי בוגר והכי מתקדם שקפלטון הוציא עד כה. אבל אם נשמעה דעתי Lotion Man, אלבומו הראשון מ91, המציג סטייל שקפלטון כבר לא עושה שנים, הוא ה-אלבום שלו, אלבום כיפי, עם ליריקס שנונים, קצב מקפיץ, אלבום חי מאוד וחריף. מומלץ!

SaBaGMaN

New member
fe real

Reign Of Fire בהחלט! את קפלטון שמעתי עוד מגיל צעיר,הטיון הראשון ששמעתי זה היה ברגאיי גולד 93 אם אני לא טועה,מאז היסטוריה.. שאנגו אחד האומנים הכי מעניינים ומשפיעים באי,יש לו טאץ' הוא יכול לרגש אותך יכול להצחיק אותך ויכול לישרוף אותך! אני מעכשיו יושב למפקדת שלי על הראש שלא תיבנה עליי בתאריך של ההופעה..מקווה שאני יגיע! (הכי הרבה ניפקדות seen) חוץ מהאלבום המעולה הזה יש עוד ים טיונים שורפים של החבוב.. MORE FAYA

xXx Shiraz xXx

New member
אנוכי ../images/Emo13.gif

טוב.. בואו נגיד שהתחלתי לאהוב בעיקר רגאיי בגלל הטיון המדהים שלו - that day will come העניין הוא, שתמיד אהבתי בעיקר ראפ וגם רגאיי, אבל בגדר הבוב מארלי חחח אני לא זוכרת את הסיטואציה בה שמעתי את השיר לראשונה, כי פשוט נהניתי מהמוזיקה ולא טרחתי לשאול מה מי מו... אבל כששמעתי את זה בפעם השניה וקלטתי פתאום שאני שרה את הפזמון יחד איתו, אמרתי לעצמי "איך בשם ה' אין לי את השיר היפה הזה במחשב?!" בקיצור בעקבות דאט דיי וויל קאם הורדתי עוד שירים שלו ומשיר לשיר פשוט התאהבתי בו יותר... יש לומר שבזכות קייפלטון שירז הכי אוהבת רגאיי ! חחח באמת שבשבילי הוא סמל למוזיקה היפה ביותר כי הוא איש הדגל עבורי חחח ואלבום אהוב? Reign Of Fire חחח ברור... ד"א מי שכתב את הכתבה המקסימה ברגאיי סי או איי אל הגדיר את קייפלטון בצורה הטובה ביותר, ברצינות. למדתי משהו חדש (מהיןכ הוא קיבל את הכינוי קייפלטון...)... אם כך - הכינוי תואם גם אותי ! חחח חפרתי רצח סליחוז בייה BLESS

yaarasta

New member
CAPLETON ON Y-Net ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מחר הוא נוחת בעיתונים, עוד חודש הוא נוחת בנתב"ג, והיום הוא נתחת ב- Y-Net
כנסו לפה ותנו תגובות!!!!! http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3382236,00.html

Nechi Nech

New member
לא יודע מה האלבום הכי טוב שלו

אני מכיר את כל האלבומים שלו ובכל אחד מהם יש טיונים חזקים יותר וחזקים פחות.. (אבל הפחות במיעוט
) האמת היא שהפעם הראשונה ששמעתי את קפלטון הייתה בטעות, בעודי מנסה להוריד רידמים מהאינטרנט מצאתי בטעות את הטיון High Grade ומהטיון הזה התחלתי לחפור בכל דבר שרק יכולתי למצוא.. big artist fe real Blaaaaaaaaaaaaaaazin Cyaaaaaan Cooool Who deeeeeem

למעלה