אז what did you watch this week?

sprqy

New member
אני תמיד

אומר לעצמי שאני יריץ את זה שאני יסיים את כל העונות לפי הסדר אבל תמיד קורה לי בסוף שאני מטייל בין עונות ואף פעם לא מגיע לשבת מול המיני!!! פשוט בושה |חופר בור ומתיישב בתחתיתו| אני מנסה לכפר על זה: קניתי הרגע את הDVD האנגלי!!!

FredScarran

New member
איזה כיף לך!!!

וואו, אני ממש מקנאה... עם כל האקסטרז המגניבים והכל... איפה קנית? ניסיתי לקנות את הסטארברסטים של העונה השלישית והרביעית דרך ידיד שלי וזה לא נגמר טוב. זה היה מאתר שהומלץ דווקא פה בפורום (digital eyes או משהו כזה), וזה הלך לא טוב מכל כך הרבה בחינות... גם אחרי ההזמנה הם הודיעו שאין להם במלאי חלקים שהם אמרו שיש להם, וגם הידיד הזה שלי נתן להם כתובת לא נכונה בארה"ב ככה שזה הוחזר אליהם והם מבחינתם ביטלו את העסקה, אז עכשיו צריך לעשות הכל מהתחלה (פחות אשמת האתר, אשמתי שאני לא בוחרת את הידידים שלי יותר בקפידה
). בכל מקרה, זה די מעצבן. אז עכשיו אני מחפשת דרך אחרת לרכוש אותם, אם ידוע לך אשמח לשמוע... עשית לי חשק לראות את המיני עוד פעם...

sprqy

New member
הלכתי על בטוח

AMAZON.CO.UK עלה לי 105 ש"ח כולל משלוח לארץ והם כבר שלחו לי לפני יומיים!!!!!!
אני המלצתי כאן לקנות בdigital eyes מניסיון טוב שהיה לי איתם בקניית הסטארברסט של עונה 1, סורי שלא הסתדר לך... שווה לבדוק כמה יצא לך באמאזון... חייב להריץ את שאר עונה 3 ואת 4 לפני שיגיע!!!!!!!!!

FredScarran

New member
טוב,

כפי שכבר אמרתי, זאת אשמתי שלא בחרתי את חבריי יותר בקפידה... הם די עיצבנו שהם פתאום הודיעו שאין יומיים אחרי ההזמנה, אבל עדיין, אני מניחה שאם הידיד הזה שלי היה יותר מוצלח, כבר היה לי את העונה השלישית וחלק אחד מהעונה הרביעית ובכלל לא היה אכפת לי מהפאשלה שלהם. וכל השאר כל כך יקרים! באמזון הם ממש נסחפו. ב- DE רצו 16 דולר, באמזון רצו 23 פאונד לא כולל משלוח. אני סטודנטית ענייה שמתפרנסת מחלטורות! אני לא יכולה להוציא כאלה סכומים! נסחפו לגמרי...

למעלה