אחחחחחחחחחח בצפר! גועל נפש! פויהההה

אחחחחחחחחחח בצפר! גועל נפש! פויהההה

מלא זמן לא הייתי פה כי יש לי מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מבחנים... אז מה חדש? מה ישן? תשפחו הכולללללללללללללל אני אגיד לכם משו חדש אצלי... נפרדתי מחבר שלי........

lilo the sexit

New member
מהה?למה..!

למה מה קרה?! לי יש חבר הוא הציע לי ואני הסכמתי הוא מזה חתיךךך! מצטערת שאני ככה מדבר שמחה לידך כשאת עשית משהו עצוב... |עצוב|

אממ נפרדתי ממנו כי...

ת'אמת נפרדנו לפני שבוע וחצי... נפרדתי ממנו כי הוא מזה עיצבן אותי
הוא ממש סנוב וזה וכאילו ידעתי את זה כשהוא הציע לי חברות.. כאילו אתם מכירים את הילד הזה שהוא הכי מקובל בבצפר? שהוא ממש סטייליסט והוא תמיד ניראה כאילו הוא יצא מאיזה קטלוג של דוגמנות???? אז זה החבר (לשעבר) שלי.. אבל יש לי חבר חדש.. (עכשיו אתם בטח חושבים שאני לא יודעת מה.. כזותי שמחליפה חברים כמו גרביים.. אבל זה לא נכון!!!!) לחבר שלי עכשיו קוראים גיא.. ויש בעיה כי גיא חבר ממש טוב של גילעד (חבר שלי לשעבר) ועכשיו גילעד ממש כועס על גיא ואני לא יודעת מה לעשות!! גילעד ממש שונא אותו עכשיו.. אני חושבת שבסוף אני אפרד מגיא למרות שאני אוהבת אותו כי הוא ממש מיסכן ממה שגילעד עושה לו...

lilo the sexit

New member
צריכה עצה?

או.קיי.. אני ינסה להרגיש בסיטואציה הזאת.... אממ נשמה תקשיבי...אם הם באמת איכפתים אז שיראו את זה בסדר?

עצה שלי......

*מנסה להתחבר למצב...* אוקיי, הצלחתי! אני לא הייתי זורקת את גיא, הייתי מדברת עם גלעד ואומרת לו שאת וגיא אוהבים אחד את השני ושהוא צריך להתמודד עם זה (רק במילים קצת יותר נמחדות...). ומגיא אם הייתי כל-כך אוהבת אותו, לא הייתי נפרדת ממנו!

dannyshadow

New member
בע חדש.. חדש?

טוב הפאדיחה של הלייף.. אני וחבר שלי במכשב, מחוץ לכיתה במסדרון ריק...ידידות שלי עוברות שם. חבר שלי מצביע על המה שמו שלי
(הוא מתחת למכנסיים כמובן
) הם כזה עושות: עומד לו חח... אני מת מבושה וצועק להם אחר כך שלא עמד לי ח... אחר כך כזה אני שומע ת'בנות מרכלות.. על שמוליק
ויש עוד מלא סיפורים מהסוג הזה, אבל עדיף שלא תדעו :-O

למעלה