אחחחח קתרין מלכה, איזה יציאות יש לה

• פותח הנושא brum
  • פורסם בתאריך

brum

New member
אחחחח קתרין מלכה, איזה יציאות יש לה ../images/Emo6.gif

קתרין גילתה היום שוורטון "משמח" את ג'יל, היא מתעמת עם ג'יל (שמנסה להכחיש) אחח איזה יציאות יש לה כמו "לארי הוא חתיכת בשר נאה ואת בטוח לא צימחונית" או "אין שום דבר רע בגבר שטוב עם הידיים שלו..." וכו' ובסוף רואים אותה "בודקת" את החלק העליון שלו (הוא היה בלי חולצה - באמת אין מה להגיד האיש בכושר) - קטע מצחיק עד דמעות, אני הולכת לראות את השידור החוזר רק בשביל זה.....
האם זה רק אני או שכשכריס אמרה כן למייקל זה היה פשוט דוחה ?

magicgirl1983

New member
היה פרק קומי להפליא

אני מקווה שדיאגו יהיה חכם ויראה לויקטוריה מה אבא שלה מוכן לעשות. וכמובן שיספר לה על איומיו על גיהינום שיהיה גן עדן לעומת מה שיעשה לו.. אין מה להגיד הפרק היה ממש מצחיק, צחקנו כל כך חזק בקטע שלג'יל ווורטון שהשכנה חשבה שיש לנו מסיבה בבית

brum

New member
ועוד כמה ששכחתי...

אני חייבת ... זה יותר מדי גדול בשביל להשכח
קצת אחרי שלארי נופל מהמרזב (וכמובן התרוץ שלו שהוא ניסה לבדוק את המרזב נדחה על ידי קתרין שלא מאמינה שהוא בדק את המרזב לבוש בתחתונים....) הוא אומר לקתרין שהוא יתקן את המרזב אז היא שואלת "כמו שתיקנת את ג'יל" ? (באנגלית - FIX נשמע יותר טוב..) ואז ג'יל חולפת מסדרון - קתרין קוראת לה "ג'יל למה שלא תצטרפי לארי קפץ לקפה..." ג'יל: מה הוא עושה כאן חצי ערום ? קתרין: נו את צריכה לדעת... ג'יל: מה את רומזת ? קתרין: אני לא רומזת כלום ג'ייל: יש לך מח מלוכלך קתרין: זו צורה יפה לדבר לאורח הלילה שלך ? קתרין: מרשים מאד שהצלחת למצוא טיפוס צעיר כמו לארי, היית דיסקרטית עד עכשיו... ג'יל: איכס, את סינילית.. קוקו !!!! בסוף לארי מתעצבן כג'יל ממשיכה להכחיש וקוראת לו קוף משומן ואומר: את בהחלט לא התלונננת, אתמול בלילה כשיללת לירח או אתמול או בשבוע שעבר או לפני שבועיים... אבל חייבים לראות את זה...בשביל להבין עד כמה זה היה מצחיק

Kalla

New member
אני צופה בצח"מ כבר איזה 15 שנה

וזו דעתי. כבר שנים לא היה פרק כל כך שנון ומשעשע.

../images/Emo47.gif ואת זכאית לדעה משלך ../images/Emo8.gif

אני מצאתי את זה כחביב אבל בטח שלא קורע מהיסטריה או פרק גדול... פרקים גדולים לטעמי זה כאלה שקורים בהם מאורעות גדולים.... מבחינת צחוק - בתחילת 2005 היה קטע גם עם ג'יל קתרין ולארי שיותר שיעשע אותי ממה שהיה אתמול.
למי שרוצה לדעת: ג'יל קושרת את קתרין למיטת חדר השינה באזיקים כדי שהיא תוכל לחתום על חוזה ולהתמנות למשרת ה-CEO של ז'בו. לארי מגיע ומנסר את הקורה של המיטה כדי לשחרר את קתרין. מצאתי את הסצינה הזאת יותר מצחיקה.

למעלה