אחחח ווא ווא איזה צ'ופר יש לי פה בשבילכם...

Carcass

New member
אחחח ווא ווא איזה צ'ופר יש לי פה בשבילכם...

באזדל הפקות גאים להציג: WACHADDD MIX למה אני קורא לו וואחד מיקס?ובכן,זה וואחדדדד מיקס: סט\מיקס הכי ארוך שלי עד כה, 43 דקות של מוזיקת איכות - קונשס,דאנסהול עכשווי ומרטיט טוסיקים,רוטס פאונדיישן וצ'ון דאב מפנק לפינאלה,שמבחינתי מסכם את כל המיקס בצורה הכי טובה שיש.. יש הפתעות בהתחלה :) יש הפתעה באמצע ממעמקיי הארכיון :) יש הפתעה בסוף :) כל הסט הוקלט לייב ובחירת הצ'ונים נעשתה באותו הרגע,ע'פ מה שזרם לי,לדעתי יצא מעולה,אולי הסט הכי טוב שיצא לי מעולם. צ'ון ליסט יפורסם אם מישהו ירצה.. תהנו,תנו ביקורות בונות או סתם תרשמו שאני תותח ושיהיה אחלה סופ'ש. BLESS WACHAD MIX

JahWIze

New member
קצת המלצות! ושם חדש

אהלן חברה.....יש מצב שעבר פה שבוע בלי המלצות!? קבלו גמה דברים....לא חדש אבל פנינים 1. נצ'י פה אמר ש- journy to jah של גנטלמן אחד האלבומים..אין ספק ויש שם ציון אחד פשוט מדהים : gentelman- love chant 2. beenie man- rude boy צ'יון קונצס שורף 3. million styles- everyday קונצ'ס מקסים! ( אגב סופרנסניק עשו לטיון הזה דאב מדהים!) 4. BORN JAMERICANS!!!!! בולט ! איזה הרכב אדיר! באיחור מטורף רק עכשיו יצא לי לשמוע...שווה בדיקה! אלבום מומלץ: Kids From Foreign צ'יון שורף שחבל לפספס: born jamericans- state of shock/ so many beautiful girls דבר קטן נוסף: מה שמכיר אותי בשם jahMighty.......אז החלפתי שם....אשכרה שיניתי בתעודת זהות ..ח סתם JAHWIZE סוף שבוע טוב לכולם...... big things a come...watch it

strungout

New member
yes i

שים רשימה אח שלו שנדע מה אנחנו שומעים!! נשמע מעולה

Carcass

New member
Chune List

1. Antonio Banderas - Canción del Mariachi 2. Kafu Banton - La Pobreza 3. Demarco - perseverance 4.Lukie D- Crying 5.Warrior King - Love Jah & Live 6.Bugle - Heaven 7.Demarco - Duppy Know Who Fi Frighten (Kalibandulu Mix) 8.Demarco - Duppy Know Who Fi Frighten 9.Mykal Rose - Shoot Out 10.Vybz Kartel - Money Fi Spend 11.Black Ryno - Ay Ya Ay Ya 12.Vybz Kartel - My Scheme 13.Aidonia - Gyal Say Wooiii 14.Busy Signal - Mek She Stamma 15.Elephant Man & Ding Dong - Dip Again 16.Bugle - Cricka 17.Busy Signal - Jail 18.Konshens - Winner 19.Busy Signal &Demarco - Face To Face With Life 20. Lone Ranger& Carlton Livingston- Walk With Love 21.Charlie Chaplin - Selassie I 22.Shabba Ranks - Best Grandfather 23.The Melodians - Rivers Of Babylon 24.Max Romeo - One Step Forward 25.Peter Tosh - Burial 26.Mad Professor - Kunte 69

xXx Shiraz xXx

New member
רצית ביקורת , לא ?

ובכן!!!!!!!! מאוד נהנתי מ43 הדקות בהן הנעמת את אזניי באמת מיקס משובח! אבל (חייבים אבל, נו) הספרדית הזו!!!!!!!! no megusta זה הורס תהתחלה (אגב, בשמיעה השניה העברתי את זה..) אבל מלבד זה הל סוכריה על מקל :p טעים BLESS UP

אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה Mykal Rose - Shoot Out!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה לפני איזה שנה חפרתי לנצ' מה חפירה.. שמעתי את השיר בדאנס בתקלוט שלו ובסאטלה שלי הייתי בטוחה שזה היה על הג'וניור גאנג.. לא הבנתי איך לא מצאתי את השיר הזה
ועם ההופעה של מייקל.. וואי איך לא קישרתי?
מסקנה
ללכת ליותר דאנסיםםםםםם! תודה אלעד חחח | 4U|

קרצ הורדתי ../images/Emo3.gif

סבבה של מיקס.. חוץ מהשלוש דקות הראשונות
משום מה אני לא אוהבת רגאיי בספרדית (אולי טיפה ראגטון).. בכללי בשפות אחרות (צרפתית/גרמנית..) שבת שלום

Duke Of Luck

New member
בואנה אחי....

כמו תמיד חבר יקר אתה אף פעם לא מאכזב, מיקס בנז... ביוגל שולט :)

reality i

New member
ביקורת !

תמיד כיף לראות עוד ועוד אנשים שנכנסים לרגאיי על שלל גווניו ונונתים לאנשים אחרים לשמוע עוד ועוד מוזיקה. בתור מיקס היייתי בהחלט קורא לזה מיקס.....מעיין סלט מיקס...ולא מיקסטייפ.....מדוע ? אין ממש קשר בין השירים,ז'אנרים ותקופות......הבדלי סאונד בין הפקות וסיגנונות מובהקים.....אפשר לומר שזה אולי מיקס של ביטים יותר מאשר ז'אנרים / מסרים / אמנים / תקופות,מה שמאפיין מיקסטייפ של מוזיקה ג'מייקנית...... אנחנו לא חיים לפי כללים ובטח שרצוי שכל אחד יעשה את האמנות שלו ובכל זאת לא נשאר לי אלא להשוות את ה"מיקס" הזה ל"מיקסטייפ"..... שורה תחתונה : שמח על האהבה לדבר ואני בטוח שעם הזמן זה חלך וישמע יותר ויותר רציני....זה תלוי רק בך. RESPEK

Carcass

New member
...

קודם כל תודה.. השינויים הדרסטיים במיקס עצמו מבחינת ז'אנרים וסמטוחה - נובעים משני דברים: 1. הייתי אחרי שני ראשים. :) 2. הכל בא לי לייב,מה שבא לי לשמוע ומה שהתחבר לי באותו הרגע,אני מניח שאם הייתי בונה פלייליסט מראש,כמו למשל לפני סט בדאנס או משכזה,היה יוצא הרבה יותר מסודר.. יש לי במיי ספייס לינקים למיקסים יותר מסודרים,כאלה שהם רק רוטס אנד קולצ'ה,רק 08 בכלל,רק דאנסהול,רק קונשס,רק ג'אנגל וכדומה.. בכל מקרה תודה,אמנם אני עושה את זה כבר כמה חודשים אבל אני רק משתפר מסט לסט מכל הבחינות,כל עוד תצא מוזיקה חדשה - אני ישמע וינגן אותה. nuff respect reality

למעלה