אחח פרק 15 גדול!

F3raRi

New member
אחח פרק 15 גדול!../images/Emo58.gif

איזה קטעים שנונים ומצחיקים, עכשיו אני מבין מי החבר ההומו של הגנן. הקטע עם הבריכה והחבר ההומו ואנדרו מנתשקים היה ע-נ-ק חחח.. והקטע שהיא נישקה אותו, וגביאל שואלת אותו: so, you feel that? והוא עונה לא:no..אז היא באה ביציאה ואומרת:so you are gay חחחחחחחחחחחחחח יאללה עכשיו לחכות חודש לפרק הבא.

Im The Sun

New member
כבר אמרתי כמה שאהבתי../images/Emo42.gif

את הפרק הגאוני הזה
סדרה גאונית
הצלחתי אתמול בלילה לשכנע ידידה שלי שתתחיל להוריד

S h a y 9 9 9

New member
פרק מצויין ../images/Emo58.gif

אבל אני דווקא חשבתי שהוא מדכא. בעיקר הקריינות בסוף של מארי אליס, זה די נכון ומאוד עצוב

CharmedRulez

New member
כן!! |ספויילר|

הקריינות בסוף הייתה כ"כ עצובה... אבל זה עשוי כ"כ טוב! זה כ"כ מתאים, והשחקנית שאין לי מושג את שמה, שמשחקת את מרי אליס, פשוט שחקנית מעולה, אין ספק שיש לה דיקציה נהדרת.

Chandler Rulz

New member
../images/Emo58.gif

רק בסוף של הפרק הזה הבנתי למה מרי-אליס התאבדה.. היא פשוט דיכאונית!! והפרק היה מצויין.. רק חבל שלא סיפרו מה גרסה בסוף עם סוזן וג'ולי..

CharmedRulez

New member
אממ....

זה לא כזה משנה.... ג'ולי באמת מנהלת טיפה את העניינים (למרות שסוזן לקחה חזרה את המושכות) והיא יכולה להגיד שהיא הייתה אצל הבת של ברי, זה באמת נכון, בערך... מסכנה סוזן!! טרי שיחקה כ"כ טוב כשהיא חזרה הביתה ומייק הגיע פתאום והיא התחילה לצעוק עליו!! זה היה כזה עצוב! מה שאהבתי זה השילוב בין הדרמה לקומדיה, אין ספק שזה שילוב נהדר! כי זה נעשה בצורה מעודנת לחלוטין

למעלה