אחים ואחיות!!!

אחים ואחיות!!!

אני צריל ממכם שירים מקפיצים בלטינית!!! תודה מראש!!!! מת עליכם!!!!!

אני לא מבין גדול.......

אבל יש שיר אחד שקוראים לו........kesi keno..........שדרך אגב אני מאוד אשמח לדעת איך קוראים לאמן שלו.... ובסגנון הזה..... תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Lechko

New member
השיר...

אני מניח שאתה מתכוון לשיר que si que no של joddy bernal שלקוח מאוסף caribe לשנת 2001. שיר נחמד, הסגנון הוא מרנגה. ואתה יכול למצוא מלא שדומים לזה, כל ריקודי השורות למיניהם שדיברו עליהם הם בסגנון.. אמנם לא מרנגה אבל זה הסטייל... ושירי מרנגה מוכרים מאוד בארץ: Christian Castro - Azul Elvis Crespo - La Noche Elvis Crespo - Suavemente Elvis Crespo - Luna Llena La sonrisa...ולמעשה כל השירים שלו.. אני לא ממש מתעסק בשירים האלה אבל אני מניח שיהיו פה כאלה שיתנו לך רשימה יותר רצינית. עוד שיר נחמדים בסגנון: Michael Chacon - La escuela de mi hermana אם אתה מחפש שירים קלילים בספרדית לחברה שלא בתוך סלסה הרדקור.. חפש שירים של marcela morelo natalia oriero Thalia זה שירי קומביה ופופ בעיקר.. ורובה נחמדים מאוד. אלכס

אני אתן עוד כמה שירים:

Gloria Stefan & So Para Contrariar - Santo Santo gloria estefan - oye mi cuerpo pide salsa Carlos Vives - Fruta Fresca (Remix) Coco Band - Salsa Con Coco Oro Solido - La Morena (merengue) Grupo Mania - A Mi Me Gusta (מרנגה) Blanco Y Negro - Bolero Mix 2002 daniela mercury - cada vez que te veo תהנה

../images/Emo23.gifוואי וואי וואי!!!!! תודה!!!!

אני מת עליכם!!!!!!!!!!! הצלתם אותי!!!!!!!!!11 אני חייב לכם!!!! אבל בבקשה לא בסלסה כי אני לא מבין.........

למעלה