אחרי גרידה

זהר85

New member
בת 35... בבית יש ילד מהמם בן שנה בערך כתוצאה מ ivf.
נכנסתי להריון בהפתעה... כלומר, לא נשמרנו בתקווה שזה יקרה, אבל אחרי הפעם הקודמת לא באמת האמנתי... חשבתי שאתה כמה חודשים ואז אפנה שוב לפוריות... אבל זה קרה וגיליתי את ההריון בשבוע 7, כבר היה על דופק!
האושר...
שבוע וקצת לאחר מכן, התחלתי להרגיש משהו לא בסדר. תחושה לא טובה.. ניסיתי להתעלם במחשבה שאני סתם לחוצה. עוד שבוע עבר והחלטתי שאני חייבת לבדוק.
במוקד יום של הקופה, אחרי שני אולטרסאונדים, התבשרתי שהועבר ללא דופק והפסיק להתפתח בשבוע 9. למרות שהלכתי לשם בידיעה שיכול להיות שזה מה שאני אשמע, הרגשתי כאילו רוקנו לי את האוויר מהריאות...
למחרת, הולכים לבית חולים, עוד שני רופאים מאשרים שאין מה לעשות... צריך לסיים את זה... לא יכולתי לשאת את המחשבה של כדורים ולדמם את העובר החוצה (אני יודעת שזה לא באמת ככה, אבל זו הייתה התחושה שלי). מבקשת לקבוע גרידה, נותנים לי תור לעוד שלושה שבועות!!!! לא להאמין...
למחרת, עושה גרידה באופן פרטי.
כבר מעל שבוע עבר מאז, עדיין מעט הכתמות (מתי זה נפסק?)
לא מצליחה לעכל בכלל שזה קרה לי...
לא יודעת מה לעשות... האם לנסות שוב או לקחת זמן לעצמי? לא יודעת איך להתחיל בכלל להתמודד עם זה....
מודה למזל הטוב, שיש לי ילד מהמם ובריא בבית, אחרת לא יודעת איך הייתי שורדת חוויה כזו...

שירהד1

Member
מנהל
היי זהר85,

ראשית, משתתפת בצערך על אובדן ההריון.
שנית, התכנים מתאימים יותר לפורום "אובדן הריון" בתפוז, שאף הוא בהנהלתי. אודה לך אם תוכלי להעתיק הדברים לשם, ואגיב באריכות.
(בפורום הנוכחי, כאשר היה פעיל, ליווינו האחת את השנייה במהלך הריונות שהיו לאחר אובדני הריון).

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה