אחרי החגים
- קאטות

בודוקאן

New member
אחרי החגים ../images/Emo13.gif - קאטות

לאחר הפסח, אנחנו מתחילים בשיעורים תקופתיים שיהיו מיועדים לקאטות (ג'ודו, כמובן
). זו יוזמה של המורה שלנו, יונה סנסיי, ושל חלק מהתלמידים המבוגרים הותיקים. מאחר ובשיעורים הרגילים אנחנו לא מגיעים לזה לעיתים קרובות מספיק, ועוסקים הרבה בהעמקת הטכניקה ורנדורי, המורה שלנו החליט על שיעורים שיהיו מוקדשים לזה. המורה עצמו, יונה סנסיי, למד את הקאטות בעיקר מהמורה שלו, טאקהיקו אישיקאווה, כיום דאן 9 ובן 88, כאשר למד אצלו בפילדלפיה. ניפגש בימי שישי אחה"צ, אחת למספר שבועות (התדירות עוד לא נקבעה), ללמוד קאטות עם המורה שלנו ועם מורים אורחים. שני מורים ותיקים כבר הביעו את רצונם ונכונתם להשתתף במאמץ, ולשמר את הקאטות גם בדור התלמידים. לשיעורים האלה אנחנו מזמינים תלמידים מבתי ספר אחרים, להתארח וללמוד יחד. אז קדימה, מי שמגלה עינין ורוצה, מוזמן לתאם איתי. כדאי לתאם מראש כי המזרן שלנו קטן. השיעור הראשון יתקיים קצת לאחר הפסח. ברגע שיהיה תאריך סגור, אודיע מיד. שיהיה בהצלחה, ובעיקר בכיף!

ש מים

New member
אני

לא לכל שיעור, אבל בשאיפה לכמה שיותר. תאיריכים + $ יעזרו לתת תשובות מדוייקות יותר. merci וחג חירות שמח!

../images/Emo24.gifליונה סנסאי ../images/Emo45.gif יוזמה מעולה

אני ממליץ מאוד לתעד בוידאו את השיעורים הללו ואחת לתקופה לרכז את החומר ל DVD או קלטת. מעטים הם המורים שמעיזים כיום להתמקד בג'ודו קלאסי. כל הכבוד. יש לי עוד רעיון אותו אני שולח לך במסר.

למעלה