אחרי התוכנית של אתמול עם גיל ריבה....

myh350

New member
אחרי התוכנית של אתמול עם גיל ריבה....

איזה מקסים היה פבלו בתוכנית פתוח סיפר ל הכל איזה רגיש הוא אחלה בן אדם!!!

בוקר טוב מירב ושרית ושבת שלום , ראיתי את

ההקלטה מאוחר בלילה והתרגשתי מאד , למרות שהייתי מאד עייף חשבתי על זה ועל השירים של פבלו ...ממש פס קול של החיים שלו זה מרגש מאד לדעת שהכל מגיע מעומק הלב ומהאמת הפשוטה והברורה של פבלו ששר לנו מתוך נישמתו . שיהיה לכולם סוף שבוע נעים ונקווה גם גשום עם הרבה עננים . אתמול בערב במפגש פורום שלומי שבת בבית של קרול

myh350

New member
ווא איזה יפה של מפגש פורום

כל הכבוד לקרול שארגנה את המפגש ועוד יותר כל הכבוד ששלומי הגיע למפגש הזה מורידה בפניו את הכובע!!

אכן צודקת , יש כאן הרבה רצון טוב ונכונות

להשקיע מצד האוהבים והנאהבים , לתרום מהכישורים ומהזמן שלהם . מעבר להכרות עם החברים והעובדה שזה מחזק את הקשר מחמם את הלב ומעודד , זה גם סוג של טפיחה על השכם שממלאת בהמון אנרגיות וכוח להמשיך ! המפגש היה מוצלח ביותר וכולם היו שמחים ומאושרים , כל הכבוד לקרול ובני ביתה , למשפ' חיון מיוקנעם ולחברים, וכמובן לשלומי שבת ! . לגבי המסר ...למרות שזה מורכב ולא קל לאירגון ...בעבר פבליטו פסל את זה ואמר : אחרי שנפגש ונגיד שלום מה נעשה ? לדעתי הפגישה והשלום הם רוב העניין ...ההיכרות עם המישפחות שהחיים שלהם זה פבלו רוזנברג ! זה כל העניין ...אולי בעתיד ננסה לארגן משהו מחדש .

karoleking

New member
אולי תספר לו על המפגש שלנו.

לרגע לא היה משעמם. גם אחרי שאמרנו שלום.

myh350

New member
איתן בוקר טוב קרול צודקת

אני חושבת שיש מקום לספר לו על המפגש הזה בדרך נעימה ולהגיד לו שיש במפגש כזה המון וחבל תנסה לשכנע אותו אני מוכנה גם לנסות ולדבר איתו השבוע יש הופעה באילת אם אוכל להכנס אז אולי אני אדבר איתו ואתה מצידך גם תנסה חבל זה יכול רק להוסיף לו ולנו כמובן ולא חייבים באיזה בית אפשר באיזה מקום במרכז הארץ ולשתות יחד כולם ולהנות ולשמוע עליו עוד דברים אנחנו לא הרבה מעריצים שבאמת אוהבים ומוכנים להגיע כידוע לך.... וכמובן אפשר להזמין את חברי הלהקה בקיצור דבר איתי

מה הקשר של לספר ובדרך נעימה ? חשבתי קצת

ויש לי תוכנית קרמינלית וגרנדיוזית , משהו שונה ומיוחד כמו פבליטו
פרטים בהמשך ...שבוע טוב לכולם .

myh350

New member
אתה רוצה ללכת בתוכנית קרימינלית מצידי ....

מה איכפת העיקר שיהיה מפגש וזהו אתה חושב שמשנה באיזו דרך תגיע אליו????

למעלה