אחרי כל הדיבורים על מי הייתם רוצים להביא לארץ

ZeusMan

New member
אחרי כל הדיבורים על מי הייתם רוצים להביא לארץ

ואחרי האמנים שהגיעו כבר לארץ... חשבתי שאולי יהיה נחמד לעשות סקר קטן... אז מי באמת הייתם רוצים שיבוא להופיע בארץ, ובוא נקל עליכם, אתם יכולים לרשום שלושה בסדר יורד מהראשון לשלישי...

ZeusMan

New member
שלי

הראשון שהכי הייתי רוצה לראות בארץ זה את לוטאן פייה... השני זה סיד... והשלישי דמיאן מארלי...

xXx Shiraz xXx

New member
מממ

1. מארלי ברדרן אבל המובחרים (דמיאן, סטיבן, רוהאן, רוברט) 2. סיזלה 3. הפינד פלויד באיחוד מרגש

שלי

1.דמיאן מארלי- הבנאדם פשוט שורף 2.אנתוני בי 3. רייג' אגיינסט דה משין-הם יודעים על מה הם מדברים וכמובן שאם יכולתי אז רבים וטובים מעבר. חבל שחלקם מתו...

E i t a M a r

New member
תורי -

1. דמיאן מרלי! 2. שון פול (והוא מגיע חחח!) 3. מתיסהיו וקפלטון - למה 2? כי שניהם הופיעו בארץ, ואת ההופעות של שניהם פיספסתי... סעממקקק

SaBaGMaN

New member
yo

קלונג'י דמיאן מורגאן פאמלי ויש עוד אלפיי די ג'יים ולהקות שהייתי מעוניים ליראות כמו איש הפיל,קוטי ראנקס (כן אני יודע שהוא היה פה לכמה חבר'ה מהשכונה יש בוק מהארוע באותם ימים הייתי ילד,ואני לא אשכח איך התלהבתי) לוסיאנו,וואריור קינג,דיגרי (שסילבה יזרוק איזה מילה),ג'נטלמאן טוב זה לא יגמר.. אמרתי ואני יגיד כל סאונד,אמן,להקה ג'מייקנית שמגיעים לציון זה מבורך!

eviaman

New member
אני ..אני .. אני..

אני עם הייתי יכול הייתי רוצה ש...: 1. TIKEN JAH FAKOLY 2. CAPLETON - ההופעה נתנה רק טעם של עוד... יש לו עוד כלכך הרבה להיטים שהוא לא עשה אותם... 3. TURBULENCE - אומנם הוא היה בארץ , אבל לא הייתי בהופעה שלו , אמן ענק שפשוט מתפתח מיום ליום ונהיה לסופרסטאר ג'מייקני בכל קנה מידה אפשריי........ יחד איתו הייתי מביא את ג'ה מייסון ועושה איתם הופעה משותפת...

BullsDuDe

New member
כתבתי כבר בשרשור אחר....זה של אתם רוצים....

1.דמיאן וסטפאן - האחים שעושים עבודה מצויינת אחד עם השני למה להסתפק באחד? 2.קולי באדדז - זה שהוא כרגע פחות מוכר, צריך להיות קל יותר להביא אותו לארץ. 3.איש הפיל - אין צורך להסביר למה!

ZeusMan

New member
לגבי קולי...

אומנם בישראל הוא לא מוכר כל כך, אבל בחו"ל הוא אחד השמות הכי חמים שיש כרגע בסצינה... ואני לא מאמין (למרות שיש מצב גדול שהאמונה שלי מוטעת) שיהיה מספיק קהל שדרך כספו יצליחו לכסות את ההוצאות...

moshe alfasi

New member
שבת שלום =]]

1. URBULENCE 2. ג'ה מייסון 3. דמיאן מארלי\בוג'ו בנטון... אללה.

או קיי אני...

הכי הייתי רוצה לראות את דמיאן מארלי כאן, יש לי הרגשה שהוא ייתן הופעה מחשמלת! עוד יבוא היום... כן הייתי רוצה לראות את מורגן הריטייג', שגם הם יתנו כאן הופעה מדהימה! ואחרון חביב, בארינגטון ליוי, שעדיין מופיע, כאילו רק אתמול הוא הקליט את להיטי הרגאיי האהובים עלי, הקול שלו נשמר בניגוד לרבים אחרים מדורו, שהתקהו עם השנים. הופעה שלו היא משהו שהייתי רוצה מאוד לראות. ואם בעשירייה שלי עסקינן, נמצאים שם גם באונטי קילה, ביני מאן, איש הפיל, קולונג'י, ג'וני אוסבורן (כמו בארינגטון, גם הוא מופלא עד היום), צ'אק פנדה ו... ג'יפשן!!!

Nechi Nech

New member
יש הרבה

אבל אם לצמצם את זה לשלושה אומנים בואנטי סיזלה אלאפנט מאן

noa08128

New member
../images/Emo117.gif

בראינגטון ליוי- אמן מדהים שלא נשחק עם השנים- השירים שלו בלופים אצלי. דמיאן- ללא מילים וסיזלה- אני רוצה להשרף קצת :),אבל הבחור בעדיפות 3 כי הוא כבר לא כ"כ בשיאו-לפני שנתיים הייתי שמחה לראות אותו יותר.

eviaman

New member
השאלה איזה הופעות סיזלה מביא באירופה?

לפי מה שאני יודע אומני הדאנסהאל הג'מייקנים משנים נורא את סגנון הופעתם שהם יוצאים מהיארד זאת אומרת .... באירופה הם מנגנים יותר להיטים ויותר ניו רוטס ופחות את ה" צעקות והקללות" שהם שרים בדרך כלל במועדונים בג'מייקה... ככה שזה שסיזלה לא מפיק פנינים בשנתיים האחרונות ( למרות שאני חושב שזה לא נכון, לדעתי הוא נותן מספיק בראש) זה נותן ערך מוסף להופעה שלו . אני חושב שהם פשוט מתאימים את עצמם לקהל האירופי , שהוא פחות חריף מהג'מייקנים ובגלל זה הופעה פה של סיזלה יכולה להיות משהו בלתי נתפס... והוא יכול להשמע כמו שצריך...

למעלה